jaber

آپلود نشدن عکس برای ارسال خبر یا ...

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

بنده وردپرس رو نصب کرده ام روی هاست ام هم نسخه فارسی هم نسخه انگلیسی در دو فولدر جدا

وقتی می خوام خبری ارسال کنم یا از افزونه اسلایدر عکسی اضافه کنم به اسلایدر یا خبری (آپلود بشه) از روی کامپیوتر ام آپلود نمی شه هم حجم عکس هام کم هستند هم jpg هستند و ایرور زیر رو میدم

در ورژن انگلیسی ایرور زیر رو میده

Jellyfish.jpg An error occurred in the upload. Please try again later.

در ورژن فارسی هم این ایرور رو میده

خطا Jellyfish.jpg خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

چند بار نصب مجدد رو هم زدم اما جواب نگرفتم یکی گفت باید با مسئول هاستتون صحبت کنید و من هم صحبت کردم گفت با برنامه نویسان وردپرس صحبت کن هر چیزی خواستی من روی سرور برات فعال می کنم اما نمی دونم چه چیزی باید روی سرور فعال بشه تا کار کنه یا مشکل از چیز دیگه ای باشه

از دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

شما بررسی کنید سطح دسترسی پوشه های wp-content و uploads روی چند هست؟

+

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سطح دسترسی 755 بود جواب نداد به 777 تبدیل کردم باز هم جواب نداد ورد پرس رو از اول نصب کردم باز هم جواب نداد !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این رو بررسی کردید؟

www.newbie.ir/fix-http-error-in-wordpress-flash-uploader/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله دوست عزیز آقا مرتضی قبل از اینکه این تاپیک رو بزنم اینو از گوگل پیدا کردم و به جواب نرسیدم !!!

ممکنه مشکل از سرور باشه ؟

اگه از سروره به مسئول سرور بگم چی رو فعال یا غیر فعال کنه تا کار کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ها ر غیرفعال و پوسته پیشفرض را فعل کنید

با کاربر مدیر تست میکنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام افزونه ها رو غیر فعال و پوسته پیشفرض رو هم فعال کردم باز هم آپلود نشد !!!

وردپرس رو کلا پاک کردم دوباره دانلود و نص کردم باز هم همین مشکل رو دارم !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظرم بهتره به مدیر سرور اطلاع بدید

چون اگر مشکل از ویردپرس و تنظیماتش بود با اینکارها می بایست حل میشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیزمدیر سرور وردپرس کار نکرده می گه به برنامه نویسان وردپرس بگین که من چی رو روی سرور فعال کنم یا غیر فعال کنم تا همین کار رو بکنم

حالا من به مدیر سرور بگم چکار کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

suphp رو ببینید فعاله؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک phpinfo گرفتم از سایت ام لینکش رو بهت دادم از طریق پیغام خصوصی ممنون می شم چک کنید ببینید چه چیز هایی نیاز به فعال کردن داره یا همین suphp فعاله یا نه

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید