رفتن به مطلب

مشکل در وردپرس های مشترک ( نقش ها ) ...

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید...

من دو سه تا وردپرس رو به هم دیگه متصل کردم و تا الان هیچ مشکلی هم پیش نیومده برام به جز این مشکل ساده !

مشکل اینجاس که توی قسمت کاربران جلوی هر کاربر نقششو نشون نمیده ! ( توی تنظیمات هر کاربر نقشش مشخصه و میشه تغییرش داد ولی توی قسمت کاربران نشون نمیده و این برای پیدا کردن یه سری کاربران خاص مشکل ایجاد میکنه. )

من میخوام که اون نقش ها رو هم نشون بده باید چیکار کنم ؟

( اگر لازم بود بگید که باز بیشتر توضیح بدم. ) راستی من از طریق یه دیتابیس متصل کردم .

سپاس ...

لینک به ارسال

میتونید یک عکس از اون بخش نشون بدید؟ ببینیم چطور نشون میده.

لینک به ارسال

توی تصویر قسمت سبز رنگ منظورمه ( همون نقش ها ) .

سپاس

تصویر پیوست :

post-1362-0-69499600-1370098594_thumb.jp

لینک به ارسال

معمولا این حالت مال زمانیکه کاربران اینپورت می شند و زمانی که اولین مطلب رو ارسال کنند هم درست میشه علتش هم می تونه عدم همخونی تاریخ ریجستری و تاریخ آزاد شدن مجوز ثبت نام باشه (حدس می زنم) ولی در چند مورد که کاربران از طریق درون ریزی اضافه شدند این وضعیت رو دیده بودم البته در صفحه پروفایلشون هم هیچ گروهی ندارند ولی ادمین می تونه براشون یک گروه تعریف کنه

لینک به ارسال

معمولا این حالت مال زمانیکه کاربران اینپورت می شند و زمانی که اولین مطلب رو ارسال کنند هم درست میشه علتش هم می تونه عدم همخونی تاریخ ریجستری و تاریخ آزاد شدن مجوز ثبت نام باشه (حدس می زنم) ولی در چند مورد که کاربران از طریق درون ریزی اضافه شدند این وضعیت رو دیده بودم البته در صفحه پروفایلشون هم هیچ گروهی ندارند ولی ادمین می تونه براشون یک گروه تعریف کنه

توی این مشکل نقش های کاربران سرجاشونه از قبل . یعنی اینکه از وردپرس منبع نقش ها رو میگیرن ولی توی قسمت کاربران جایی که میشه کاربران رو سرچ کرد و عکسشم گذاشته بودم اونجا نقش کاربران رو نشون نمیده و میزنه هیچ کدام !!! ؟

لینک به ارسال

البته من این حالت(چند وردپرس متصل) رو تست نکردم اما شاید چون اتصال دیتابیسی هست اینطور شده

لینک به ارسال

البته من این حالت(چند وردپرس متصل) رو تست نکردم اما شاید چون اتصال دیتابیسی هست اینطور شده

اوکی . تشکر . ( دوستان دیگر اگه راه حلی واسه اینکار داشتن حتما بگن. )

راستی بزودی فروم رو رونمایی میکنم (کاملا با وردپرس ) :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...