• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
تنها در تاریکی

تغییر رنگ موضوع ها ...

15 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید .

من میخواستم بدونم که اگر بخوایم رنگ یک یا چند موضوع رو که در یه فهرست گذاشتیم عوض کنیم باید چیکار کنیم. یعنی باید توی قسمت استایل سفارشی اون موضوع تو بخش فهرست ها از چه کد و تابعی استفاده کنیم.

منتظر پاسختون هستم. سپاس...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوال خوبی بود،این سوال هم برای من پیش اومده. :)

در ضمن من رنگ navigation سایتم را در فایل style عوض کردم ولی فقط رنگ اون قسمتی که اسم برگه ها رو نمایش نمیده عوض شده، قسمت باتن برگه ها تغییر رنگ نداده! کجا باید رنگش رو عوض کنم؟

ویرایش شده در توسط Kosar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی فهرست ها که می تونید برای فهرستتون کلاس تعریف کنید که در ترجمه نوشته شده صفت عنوان ولی در صورت کلی هم می تونید با استفاده از سلکتورهای css به هر موضوعی استایل بدید فرض کنیم دسته ای دارید به نام کتابها که می خواهید که همیشه متمایز از باقی دسته ها باشه آی دی دسته را بخوانید و در style.css بنویسید

a[href*="cat-id=5"]
{
background:orange
}

یا آدرس کامل بایگانی دسته (هدف پیوند) را بخوانید و بنویسید

a[href="آدرس پیوند"] {background:green}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال خوبی بود،این سوال هم برای من پیش اومده. :)

در ضمن من رنگ navigation سایتم را در فایل style عوض کردم ولی فقط رنگ اون قسمتی که اسم برگه ها رو نمایش نمیده عوض شده، قسمت باتن برگه ها تغییر رنگ نداده! کجا باید رنگش رو عوض کنم؟

همون کلاسی را که تغییر رنگ دادید در حالت لینک هم تغییر دهید یعنی فرضا برای کلاس nav

.nav a {background:red}

و برای آی دی nav

#nav a {background:blue}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همون کلاسی را که تغییر رنگ دادید در حالت لینک هم تغییر دهید یعنی فرضا برای کلاس nav

و برای آی دی nav

تشکر ...

ولی غیر از اینها اگه ما بخوایم توی فهرست یه لینک دلخواه بزاریم، چجوری باید به اون رنگ و استایل بدیم و کد رنگ دادنش چیه ؟

سپاس ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عرض کردم در فهرست بعد از اینکه هر پیوند را اضافه می کنید امکان کلاس دادن به اون رو دارید

post-336-0-95035900-1370109606_thumb.jpg

.myListItem {background:red}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و برای آی دی nav

تغییری نکرد که!! :huh:

#navigation a{
background-color: #419000;
}
.navigation a{

}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تغییری نکرد که!! :huh:

#navigation a{
}
.navigation a{

}

این کدها را در style.css

#navigation {
margin: 0px;
padding: 0px;
clear: both;
height: auto;
width: auto;
display: block;

}
#navigation a{
}
.navigation a{

}

به

#navigation {
margin: 0px;
padding: 0px;
clear: both;
height: auto;
width: 100%;
display: block;
}
#navigation a{
}

تبدیل کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب شما ایرادهای مهمتری هم داره که مربوط می شه به عرض اسلایدر

در

http://golekosar.ir/wp-content/plugins/tinyslider/style.css

آدرس عرض اصلی را بجای 673 پیکسل 502 پیکسل بگذارید و عرض های بعدی را هم به همان نسبت کوچک کنید مثل

#slider
#slider li
div.descript_slide

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب شما ایرادهای مهمتری هم داره که مربوط می شه به عرض اسلایدر

در

http://golekosar.ir/wp-content/plugins/tinyslider/style.css

آدرس عرض اصلی را بجای 673 پیکسل 502 پیکسل بگذارید و عرض های بعدی را هم به همان نسبت کوچک کنید مثل

#slider
#slider li
div.descript_slide

مرسی

بله میدونم خیلی روش کار کردم درست نشد در مورد فرمایش شما هم، من اصلا توی فایل style کلاسی به عنوان slider ندارم. چکار کنم؟

نمی فهمم چرا اینطور بهم ریخته قبلا خیلی عالی بود دیروز یه اسلاید شو برای هدر تعریف کردم اینطور بهم ریخت، افزونه رو حذف کردم ولی درست نشد. این دفعه چندم که با افزودن یه افزونه جدید سایتم بهم میریزه. هنوز دلیلش رو نفهمیدم . مگه روی style های یکدیگر اثر میزارند؟

در ضمن بازم رنگ nav عوض نشد!! :(

ویرایش شده در توسط Kosar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله میدونم خیلی روش کار کردم درست نشد در مورد فرمایش شما هم، من اصلا توی فایل style کلاسی به عنوان slider ندارم. چکار کنم؟

آدرسی که دادم را چک کنید فایل style.css قالب نیست این فایل مربوط به افزونه tinyslider است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرسی که دادم را چک کنید فایل style.css قالب نیست این فایل مربوط به افزونه tinyslider است

دیشب با تغییراتی که توی فایل style.css دادم مکان ستون سمت راستی درست شد ولی هنوز رنگ nav درست نشده.نمیدونم چکار کنم؟

در مورد سایتم بازم فکر می کنید عرضش مشکل داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تغییرات فایل css می تونه در هر فایلی انجام بشه اما اگر به آدرسی که عرض شد می رفتید و اصلاح می کردید باعث کم شدن فشار و لود نشدن کدهای اضافی می شد

فایل dropmenu.css را باز کنید و

background: #892E00;

را حذف کنید تا رنگ های قهوه ای حذف شوند و رنگ سبز دیده شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تغییرات فایل css می تونه در هر فایلی انجام بشه اما اگر به آدرسی که عرض شد می رفتید و اصلاح می کردید باعث کم شدن فشار و لود نشدن کدهای اضافی می شد

فایل dropmenu.css را باز کنید و

background: #892E00;

را حذف کنید تا رنگ های قهوه ای حذف شوند و رنگ سبز دیده شود

حذف کردم ، بازم نشد :unsure: --------> اصلاح میشه بعد از 15 دقیقه رنگش عوض شد :D مررررررررررسی... آخیییییییییییییش

ویرایش شده در توسط Kosar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حذف کردم ، بازم نشد :unsure: --------> اصلاح میشه بعد از 15 دقیقه رنگش عوض شد :D مررررررررررسی... آخیییییییییییییش

خلاصه چی شد؟ درست شد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری