رفتن به مطلب

تغییر رنگ موضوع ها ...

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید .

من میخواستم بدونم که اگر بخوایم رنگ یک یا چند موضوع رو که در یه فهرست گذاشتیم عوض کنیم باید چیکار کنیم. یعنی باید توی قسمت استایل سفارشی اون موضوع تو بخش فهرست ها از چه کد و تابعی استفاده کنیم.

منتظر پاسختون هستم. سپاس...

لینک به ارسال

سوال خوبی بود،این سوال هم برای من پیش اومده. :)

در ضمن من رنگ navigation سایتم را در فایل style عوض کردم ولی فقط رنگ اون قسمتی که اسم برگه ها رو نمایش نمیده عوض شده، قسمت باتن برگه ها تغییر رنگ نداده! کجا باید رنگش رو عوض کنم؟

ویرایش شده توسط Kosar
لینک به ارسال

توی فهرست ها که می تونید برای فهرستتون کلاس تعریف کنید که در ترجمه نوشته شده صفت عنوان ولی در صورت کلی هم می تونید با استفاده از سلکتورهای css به هر موضوعی استایل بدید فرض کنیم دسته ای دارید به نام کتابها که می خواهید که همیشه متمایز از باقی دسته ها باشه آی دی دسته را بخوانید و در style.css بنویسید

a[href*="cat-id=5"]
{
background:orange
}

یا آدرس کامل بایگانی دسته (هدف پیوند) را بخوانید و بنویسید

a[href="آدرس پیوند"] {background:green}

لینک به ارسال

سوال خوبی بود،این سوال هم برای من پیش اومده. :)

در ضمن من رنگ navigation سایتم را در فایل style عوض کردم ولی فقط رنگ اون قسمتی که اسم برگه ها رو نمایش نمیده عوض شده، قسمت باتن برگه ها تغییر رنگ نداده! کجا باید رنگش رو عوض کنم؟

همون کلاسی را که تغییر رنگ دادید در حالت لینک هم تغییر دهید یعنی فرضا برای کلاس nav

.nav a {background:red}

و برای آی دی nav

#nav a {background:blue}

لینک به ارسال

همون کلاسی را که تغییر رنگ دادید در حالت لینک هم تغییر دهید یعنی فرضا برای کلاس nav

و برای آی دی nav

تشکر ...

ولی غیر از اینها اگه ما بخوایم توی فهرست یه لینک دلخواه بزاریم، چجوری باید به اون رنگ و استایل بدیم و کد رنگ دادنش چیه ؟

سپاس ...

لینک به ارسال

عرض کردم در فهرست بعد از اینکه هر پیوند را اضافه می کنید امکان کلاس دادن به اون رو دارید

post-336-0-95035900-1370109606_thumb.jpg

.myListItem {background:red}

لینک به ارسال

و برای آی دی nav

تغییری نکرد که!! :huh:

#navigation a{
background-color: #419000;
}
.navigation a{

}

لینک به ارسال

تغییری نکرد که!! :huh:

#navigation a{
}
.navigation a{

}

این کدها را در style.css

#navigation {
margin: 0px;
padding: 0px;
clear: both;
height: auto;
width: auto;
display: block;

}
#navigation a{
}
.navigation a{

}

به

#navigation {
margin: 0px;
padding: 0px;
clear: both;
height: auto;
width: 100%;
display: block;
}
#navigation a{
}

تبدیل کنید

لینک به ارسال

قالب شما ایرادهای مهمتری هم داره که مربوط می شه به عرض اسلایدر

در

http://golekosar.ir/wp-content/plugins/tinyslider/style.css

آدرس عرض اصلی را بجای 673 پیکسل 502 پیکسل بگذارید و عرض های بعدی را هم به همان نسبت کوچک کنید مثل

#slider
#slider li
div.descript_slide

لینک به ارسال

قالب شما ایرادهای مهمتری هم داره که مربوط می شه به عرض اسلایدر

در

http://golekosar.ir/wp-content/plugins/tinyslider/style.css

آدرس عرض اصلی را بجای 673 پیکسل 502 پیکسل بگذارید و عرض های بعدی را هم به همان نسبت کوچک کنید مثل

#slider
#slider li
div.descript_slide

مرسی

بله میدونم خیلی روش کار کردم درست نشد در مورد فرمایش شما هم، من اصلا توی فایل style کلاسی به عنوان slider ندارم. چکار کنم؟

نمی فهمم چرا اینطور بهم ریخته قبلا خیلی عالی بود دیروز یه اسلاید شو برای هدر تعریف کردم اینطور بهم ریخت، افزونه رو حذف کردم ولی درست نشد. این دفعه چندم که با افزودن یه افزونه جدید سایتم بهم میریزه. هنوز دلیلش رو نفهمیدم . مگه روی style های یکدیگر اثر میزارند؟

در ضمن بازم رنگ nav عوض نشد!! :(

ویرایش شده توسط Kosar
لینک به ارسال

بله میدونم خیلی روش کار کردم درست نشد در مورد فرمایش شما هم، من اصلا توی فایل style کلاسی به عنوان slider ندارم. چکار کنم؟

آدرسی که دادم را چک کنید فایل style.css قالب نیست این فایل مربوط به افزونه tinyslider است

لینک به ارسال

آدرسی که دادم را چک کنید فایل style.css قالب نیست این فایل مربوط به افزونه tinyslider است

دیشب با تغییراتی که توی فایل style.css دادم مکان ستون سمت راستی درست شد ولی هنوز رنگ nav درست نشده.نمیدونم چکار کنم؟

در مورد سایتم بازم فکر می کنید عرضش مشکل داره؟

لینک به ارسال

تغییرات فایل css می تونه در هر فایلی انجام بشه اما اگر به آدرسی که عرض شد می رفتید و اصلاح می کردید باعث کم شدن فشار و لود نشدن کدهای اضافی می شد

فایل dropmenu.css را باز کنید و

background: #892E00;

را حذف کنید تا رنگ های قهوه ای حذف شوند و رنگ سبز دیده شود

لینک به ارسال

تغییرات فایل css می تونه در هر فایلی انجام بشه اما اگر به آدرسی که عرض شد می رفتید و اصلاح می کردید باعث کم شدن فشار و لود نشدن کدهای اضافی می شد

فایل dropmenu.css را باز کنید و

background: #892E00;

را حذف کنید تا رنگ های قهوه ای حذف شوند و رنگ سبز دیده شود

حذف کردم ، بازم نشد :unsure: --------> اصلاح میشه بعد از 15 دقیقه رنگش عوض شد :D مررررررررررسی... آخیییییییییییییش

ویرایش شده توسط Kosar
لینک به ارسال

حذف کردم ، بازم نشد :unsure: --------> اصلاح میشه بعد از 15 دقیقه رنگش عوض شد :D مررررررررررسی... آخیییییییییییییش

خلاصه چی شد؟ درست شد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...