Bright Moon

ملاک رتبه دهی الکسا در چیست؟

9 پست در این موضوع قرار دارد

وقتتون بخیر دوستای عزیز

سایت الکسا به چه آیتم هایی توجه میکنه و با اون ها سایت رو می سنجه و رتبه بندی میکنه؟! الگوریتم مورد استفادش چیه؟!

ودر نهایت برای بهتر شدن در الکسا چه کارایی کنیم؟!

(نسب تولبار و خرید VIP به کنار)

متشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

معیاز الکسا بازدید ای پی و زمان حضور در سایت هست . برای کاهش رتبه هم که مشخصه باید بازدیدکننده به سایت بیارید و کاری کنید که در سایت بمونه و سریع بیرون نره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک های ورودی هم تاثیر دارن + نقدها و امتیاز هایی که کاربران توی خود الکسا میدن

مهمترینش همونی هستش که دوستمون بالا اشاره کردند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در نتایج آمار الکسا اگر نگاه کنید، چنین پارامترهایی است:

• کشور بازدید کننده
  • بازدید / page view
  • نسبت بازدید به تعداد کاربران
  • مقدار بازدید کننده برگشتی
  • زمان بازدید
  • نتایج در موتورها جستجو / براساس روز ، ماه ، سال
  • مشخصات کاربران: سن ، محل و ...
  • نظرات کاربران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

علیرضای گل و آقا پارسا متشکر

برای هر مورد اگه میشه راهکار بدین ^_^

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همان طور كه گفتم؛سایت الکسا یک سایت رتبه بندی سایت ها بر اساس میزان ترافیک مصرفی آنها است. به این معنی که متناسب با میزان پهنای باند مصرفی، رتبه سایت را مشخص می کند. رتبه ها از ۱ شروع شده و تا اعدادی حدود 24 میلیون ادامه دارد. در این سایت برعکس پیج رنگ گـوگـل، هرچه عدد پـایین تر باشد بهتر است. یعنی رتبه هایی که به یک نزدیک ترهستند سایت هایی با میزان بازدید بیشتری هستند. البّتّه ذکر این نکته لازم است که لزوماً ترافیک سایت تابعی از تعداد بازدید نیست اما برای بدست آوردن یک تقریب معیار خوبی است.

...

این مواردی که پارسا بیان کردش را کم و بیش میشه توی سئو خلاصه کرد ، پس حکم اثبات و شما باید سئو را رعایت کنید!(امتحان جبر داشتیم هنوز توی اثبات و ... موندم :))

...

دوستان من همیشه با خودم فکر میکنم که قسمت سن و جنسیت که در الکسا هستش چیزی الکی هستش!

آخه چطوری به جنسیت و سن بازدیدکننده سایت ما پی میبرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید دوستان یک سوال

من سایتم تو چند ماه اول الکساش خوب داشته پایین میامد(به زیر 100 هزار میرسید)ولی یک هو روند برعکس شد و لان حدود12 میلیون رو رتبم امده و اصلا تغییر نمیکنه

من از ربات استفاده نمیکنم

از سایت های خرید بازدید کننده استفاده نمیکنم

متن هام با سایت های درگیر در این موضوع متفاوت هست

نمیدونم مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید ممنون :( :( :( :( :(

ویرایش شده در توسط abolfazl15

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید دوستان یک سوال

من سایتم تو چند ماه اول الکساش خوب داشته پایین میامد(به زیر 100 هزار میرسید)ولی یک هو روند برعکس شد و لان حدود12 میلیون رو رتبم امده و اصلا تغییر نمیکنه

من از ربات استفاده نمیکنم

از سایت های خرید بازدید کننده استفاده نمیکنم

متن هام با سایت های درگیر در این موضوع متفاوت هست

نمیدونم مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید ممنون :( :( :( :( :(

سلام

مشکل از بازدیدتونه.

همونطور که دوستان هم گفتن ملاک ربته دهی الکسا بازدیه ( تعداد ای پی )/.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید