• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
sajjadnajafi

All in One SEO Pack & yoast و فشار به سرور

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

سایتم ساسپند شد :) میخواستم ببینم که این افزونه های سئو مثلا All in One SEO سهمشون در فشار به سرور چقدره؟ و آیا من که هیچ وقت برای پست‌هام متا و.. تعیین نمیکنم وجود این افزونه ضرورتی هم داره؟

من برای پست های سایت برچسب میزارم.. سهم این مورد چقدره و آیا می‌ارزه برای جلوگیری از فشار به سرور کلا از این به بعد برچسب قرار ندم و حتی کل برچسب ها رو پاک کنم؟

(جمعا 5006 برچسب برای 1568 نوشته)

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر این افزونه ها بار چندانی ندارد

بهتره درخواست کنید فایلی که باعث مشکل شده رو مشخص کنند

تعداد پستها و برچسبها هم چندان زیاد نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط honar
      با سلام و احترام
      بنده در افزونه یوست به یک مشکلی برخورده ام ، وقتی آن را نصب کرده ام در انتهای پیشخوان پیغامی به شرح زیر می دهد که سر در نیاوردم به چه خاطر هست درضمن همه افزونه ها را هم غیر فعال کردم و دوباره یوست نصب کردم اما مسئله همچنان باقی هست
      در صفحه نوشته
      اطلاعات رفع ایراد
      گزینۀ موجود: wpseo
      array(22) { ["blocking_files"]=> array(0) { } ["ms_defaults_set"]=> bool(false) ["version"]=> string(5) "4.0.2" ["company_logo"]=> string(0) "" ["company_name"]=> string(0) "" ["company_or_person"]=> string(6) "person" ["disableadvanced_meta"]=> bool(true) ["onpage_indexability"]=> bool(false) ["googleverify"]=> string(0) "" ["msverify"]=> string(0) "" ["person_name"]=> string(13) "vahid sadeghi" ["website_name"]=>
    • توسط Fara-MarZ
      درود

دوستان ما با تکنیک گذاشتن نقطه در قسمت دسته بندیه پیوندهای یکتا ، دسته بندی رو از آدرس سایت حذف کردیم به عنوان مثال
      mysite.com/category/fa
      شد
      mysite.com/fa

خب الان مشکل اینجاست که نقشه ایجاد شده توسط yoast به شکل زیره
      mysite.com/./fa
      اگر گوگل به این صورت ایندکس کنه آیا خطا میگیره و بر سئو تاثیر میذاره؟

اینم لینک
      https://newhyips.info/category-sitemap.xml

پیشاپیش ممنون
    • توسط mehdia20
      با سلام
      من یه مشکل جدی دارم لطفا کمکم کنید.
      من وقتی وارد صفحه اصلی وب سایت میشم صفحات pagination دارای لینک هایی به صورت example.com/?paged=2 هست اما بعد از کلیک روی مثلا صفحه 2 وارد لینک example.com/2/ میشه و اررور 404 نشون میده.
      جدیدا بعد از یکم ور رفتن با yoast این مشکل برام پیش اومده.
      لطفا زود کمکم کنید ممنون
    • توسط محمد رضایی
      با سلام، دوستان نمی دونم چرا بخش چراغ های سبز و قرمز کیفیت محتوا، بخش Analytics و Keyword Focus افزونه Yoast من حذف شده! 
      لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر

• توسط DariushGreat
      سلام
      دوستان یک سری از صفحات دارای پیوند یکتای پارسی بودن که دو هفته پیش من دگرگونش کردم به پیوند یکتای لاتین. در خود سایت مپ هم پیوند یکتای انگلیسیش ثبت شده. ولی در وبمستر از همون دو هفته پیش همش خطای پیوند یکتای پارسی که 404 شده رو میاره. چندین بار هم remove url زدم باز هم میاره!
      برای نمونه این برگه پیوند یکتاش پارسی بوده که دو هفته پیش لاتینش کردم. این خطای وبمستر

به جاهایی هم که می گه این خطا ازش میاد هم سر زدم ولی درست هستن

اینم سایت مپ

افزونم هم Yoast هست
      ممنون واسه کمک