sajjadnajafi

All in One SEO Pack & yoast و فشار به سرور

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

سایتم ساسپند شد :) میخواستم ببینم که این افزونه های سئو مثلا All in One SEO سهمشون در فشار به سرور چقدره؟ و آیا من که هیچ وقت برای پست‌هام متا و.. تعیین نمیکنم وجود این افزونه ضرورتی هم داره؟

من برای پست های سایت برچسب میزارم.. سهم این مورد چقدره و آیا می‌ارزه برای جلوگیری از فشار به سرور کلا از این به بعد برچسب قرار ندم و حتی کل برچسب ها رو پاک کنم؟

(جمعا 5006 برچسب برای 1568 نوشته)

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر این افزونه ها بار چندانی ندارد

بهتره درخواست کنید فایلی که باعث مشکل شده رو مشخص کنند

تعداد پستها و برچسبها هم چندان زیاد نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ratinum
      با سلام
      همانطور که می دانید افزونه  " all in one seo pack " به صورت پیش فرض از no index برای دسته بندی ها استفاده می کند. بنده بعد از مدتی متوجه این موضوع شدم و تیک مربوط به " مستثنی کردن دسته بندی ها " را برداشتم. اما همچنان دسته بندی ها در گوگل ایندکس نمی شوند. علت چیست؟
      آدرس سایت: http://Rkanal.ir
      با سپاس

• توسط aminer
      با سلام 
      کسی از دوستان میدونه مشکل کار نکردن تجریه تحلیل افزونه yoast چیه.بخش عنوان هم کدک ها رو میندازه مثل شکل زیر, سطح بهیه سایت رو هم مشخص نمی کنه.بعد از بروز رسانی این مشکل پیش اومد, بروز رسانی ۱۰ اسفند. فیلد کلمه کلیدی به کل ناپدید شده مشکل از افزونه های دیگه نبود همشونو غیر فعال کردم بازم همون وضعیت بود.ممنون میشم کمکم کنین.

• توسط amzzm75
      باسلام خدمت اساتید
      من یه وب سایت خبری دارم که چند وقتیه مشکل کندی داره اول روی هاست بود که مشکل کندی داشت و نویسنده ها شاکی بودن بعد روی سرور مجازی منتقلش کردم ولی بازم این مشکل هست با این تفاوت که گاهی باید ctrl+f5 بزنم تا عکسا آپلود بشن یا خبرو که میزارم واسه خودم تا 5 دقیقه بعد از انتشار خبر باز نمیشه واسم جدیدا مشکل ارسال مطالب به تلگرامم پیدا کردم و تصاویر شاخص به کانال تلگرام باز نمیشه اخیرا اومدم nginx رو هم نصب کردم ولی بازم همون مشکل هست حتی gtmetrix هم میزنه server is slow نمیدونم چیکارش کنم
      خودتون چک کنین و لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم درست بشه
      آدرس سایتم:umagazine.ir
    • توسط honar
      با سلام و احترام
      بنده در افزونه یوست به یک مشکلی برخورده ام ، وقتی آن را نصب کرده ام در انتهای پیشخوان پیغامی به شرح زیر می دهد که سر در نیاوردم به چه خاطر هست درضمن همه افزونه ها را هم غیر فعال کردم و دوباره یوست نصب کردم اما مسئله همچنان باقی هست
      در صفحه نوشته
      اطلاعات رفع ایراد
      گزینۀ موجود: wpseo
      array(22) { ["blocking_files"]=> array(0) { } ["ms_defaults_set"]=> bool(false) ["version"]=> string(5) "4.0.2" ["company_logo"]=> string(0) "" ["company_name"]=> string(0) "" ["company_or_person"]=> string(6) "person" ["disableadvanced_meta"]=> bool(true) ["onpage_indexability"]=> bool(false) ["googleverify"]=> string(0) "" ["msverify"]=> string(0) "" ["person_name"]=> string(13) "vahid sadeghi" ["website_name"]=>
    • توسط Fara-MarZ
      درود

دوستان ما با تکنیک گذاشتن نقطه در قسمت دسته بندیه پیوندهای یکتا ، دسته بندی رو از آدرس سایت حذف کردیم به عنوان مثال
      mysite.com/category/fa
      شد
      mysite.com/fa

خب الان مشکل اینجاست که نقشه ایجاد شده توسط yoast به شکل زیره
      mysite.com/./fa
      اگر گوگل به این صورت ایندکس کنه آیا خطا میگیره و بر سئو تاثیر میذاره؟

اینم لینک
      https://newhyips.info/category-sitemap.xml

پیشاپیش ممنون