رفتن به مطلب

مشگل خطای افزونه جلالی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

افزونه تاریخ جلالی با هاست مشگل داره و خطا میده وقتی افزونه رو هم غیر فعال میکنم کلا سایت دیگه بالا نمیاد همچنین در پیشخوان وردپرسم هم خطا میده و تاریخ مطالب رو به درستی نشون نمیده . مشگل رو با هاستینگ مطرح کردم جواب داند :

با سلام

احتراما به استحضار میرسانم،

موردی که استفاده می کنید با PHP جدید سازگار نیست و ارور از رده خارج شدن را می دهد. پیشنهاد می کنیم از افزونه های جدید تر استفاده کنید .

نگارش افزونه 4.4

نسخه وردپرس : (3.6-alpha)

برای رفع خطا چه پیشنهادی میکنین ؟

لینک به ارسال
wp persian را موقت نصب کنید

ایا این افزونه با کدهای افزونه جلالی برای نمایش تاریخ و ساعت سازگاری داره ؟ یا اینکه باید براش کدهای جدا تعریف بشه ؟

لینک به ارسال

wp-persian رو نصب کردم کلا وردپرسم انگلیسی شد . قبل از فعال سازی خطا داد ومدم جلالی رو غیرفعال کردم خطا رفع شد بعد دوباره persian رو نصب کردم که کلا انگلیسی شد .

لینک به ارسال

ممنون

مشگل حل شد ولی بازم در پیشخوان وقتی گزینه تاریخ های بخش مدیریت سایت را به هجری شمسی تبدیل کن. رو فعال میکنم تاریخ های پشخوان و مدیریت مشگل دارن و خطا میده .

اما تاریخ قالب درست شده و خطا نمیگیره .

لینک به ارسال

همون خطایی که وقتی جلالی فعال بود میگرفت . فکر میکنم اونم به دلیل از رده خارج شدن باشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...