elshan

نمایش زیر دسته ها همراه مادر

26 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.من با استفاده از کد زیر میتونم دسته مادر مورد نظر رو نمایش بدم ولی زیر دسته هاش نشون داده نمیشه.میخوام کد رو طوری وارد کنم که وقتی آی دی مارد دسته رو وارد میکنی زیر دسته های اون هم نمایش داده بشه و زیرش بیاد.تشکر

<?php wp_list_categories('orderby=name&title_li=&include=31,4,5&hide_empty=0'); ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از child_of استفاده کنید

http://forum.wp-pars...عه-یک-دسته-خاص/

کار نکرد.آیا نمیشه به کدی بالا دادم یه چیزی اضافه کرد که زیر دشته ها روهم نمایش بده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میخوان وقتی یک دسته رو اینکلود میکنم مثلا دسته 31 رو ، دیگه نیاز نباشه زیر دسته های اونم اینکلود کنم و به صورت اتوماتیک زیر دسته های اون هم اینکلود بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همانطور که از include در کد استفاده شده. از child_of استفاده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میخوان وقتی یک دسته رو اینکلود میکنم مثلا دسته 31 رو ، دیگه نیاز نباشه زیر دسته های اونم اینکلود کنم و به صورت اتوماتیک زیر دسته های اون هم اینکلود بشه.

از child_of استفاده کنید
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب نتونستم استفاده کنم که دوباره گفتم کمک کنید.لطفا بگین چطوری استفاده کنم چون از اون تاپیک چیزی نفهمیدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به پیوند رفتید ؟

وقتی جواب شما همونه انتظار دارید چی عرض بشه ؟

اگر تمام اینترنت رو هم بگردید باز جوابتون همونه

آموزشی که لینک دادند خیلی ساده و واضح گفته شده

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php wp_list_categories('orderby=name&title_li=&include=31,4,5&child_of=31,4,5&hide_empty=0'); ?>

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php wp_list_categories('orderby=name&title_li=&include=31,4,5&child_of=31,4,5&hide_empty=0'); ?>

وقتی این کد رو میزارم.مثلا آی دی یه دسته ای 2 هست.من دو رو می زنم تو چایلد هم 2 رو می زنم.وقتی قرار می دم تو قالب میگه هیچ دسته ای پیدا نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2 آی دی دسته ی مادره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2 آی دی دسته ی مادره؟

بله.آی دی 2 ماله مادره.من میخوام فقط آی دی مادر رو بزنم و زیر دسته ها خودشون اتوماتیک وار بیان و دیگه نیازی نباشه ای دی اونه رو هم وارد کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php wp_list_categories('orderby=name&title_li=&child_of=31,4,5&hide_empty=0'); ?>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php wp_list_categories('orderby=name&title_li=&child_of=31,4,5&hide_empty=0'); ?>

مرسی.با این کدی که دادین فقط زیر دسته رو میاره.من میخوام هم مادر رو بیاره و هم زیر دسته رو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نشانی بگذارید و آی دی دسته مادر و زیر دسته هاش رو (اگر تعدادشون زیاد نیست از فهرست دلخواه استفاده کنید با خیال راحت )

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نشانی بگذارید و آی دی دسته مادر و زیر دسته هاش رو (اگر تعدادشون زیاد نیست از فهرست دلخواه استفاده کنید با خیال راحت )

نه نسبتا تعدا زیاد هست.ببنید من یه دسته مادر به ای دی 2 دارم.این دسته مادر زیر دسته های زیادی داره که اگر بخوام دونه دونه این ها رو اینکلود کنم زمان بره.من میخوام کدی باشه که فقط ای دی دسته مادر رو بنویسم و اون ابتاد نام دسته مادر و زیر اون زیر دسته ها رو بیاره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا هیچکی جوابمو نمیده ؟؟ :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صبر کن برادر

کد غیر معمول می خوای

می خوای راحت ترین حالت هم باشه یک نفر هم گماشته ات باشه که جوابت رو بده؟

جواب اصولی و درست شما همونیه که جناب پارسا گفتند غیر از اون باید کوئری نوشته شه و تست بشه و اگر جواب داد معرفی بشه

این هم بستگی داره که کدوم یکی از دوستان وقت آزاد برای اینکار رو داشته باشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صبر کن برادر

کد غیر معمول می خوای

می خوای راحت ترین حالت هم باشه یک نفر هم گماشته ات باشه که جوابت رو بده؟

جواب اصولی و درست شما همونیه که جناب پارسا گفتند غیر از اون باید کوئری نوشته شه و تست بشه و اگر جواب داد معرفی بشه

این هم بستگی داره که کدوم یکی از دوستان وقت آزاد برای اینکار رو داشته باشه

خوب.من تسلیم.دیگه هیچی نمی نویسم اما خواهشا یکی این کوئری رو بنویسه تا کارم راه بیفته

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی فقط یک دسته مادر و.جود داره و کدی هم دارید که زیر دسته ها را می آره

خوب اون یک دسته مادر را مستقیما به صفحه بیارید و کدتان را به صورت child براش جایگذاری کنید

<ul>
<li>
<a href="">دسته شماره 2</a>
<ul>
کد زیر دسته ها
</ul>
</li>
</ul>

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php wp_list_categories(array('hierarchical' => 1)); ?>

تست شده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php wp_list_categories(array('hierarchical' => 1)); ?>

تست شده

خوب.این کد چیه؟عدد 1 چه ایدی هستش؟من هر آی دی رو می زنم همه ی دسته ها رو میاره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عدد یک آی دی نیست عدد یک یعنی به صورت درختی نمایش داده بشه و به جز یک می تونید صفر بگذارید که همه را به صورت غیر درختی نمایش بده یعنی دسته والد و دسته زیر مجموعه را نشه تشخیص داد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عدد یک آی دی نیست عدد یک یعنی به صورت درختی نمایش داده بشه و به جز یک می تونید صفر بگذارید که همه را به صورت غیر درختی نمایش بده یعنی دسته والد و دسته زیر مجموعه را نشه تشخیص داد

این کد رو چجوری کنم تا اینکلو کنم.یعنی هم به این صورت باشه و هم به صورت اینکلود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php wp_list_categories(array('include' => '3,5,9,16', 'hierarchical' => 1,) ); ?>

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟