رفتن به مطلب

نمایش زیر دسته ها همراه مادر

پست های پیشنهاد شده

سلام.من با استفاده از کد زیر میتونم دسته مادر مورد نظر رو نمایش بدم ولی زیر دسته هاش نشون داده نمیشه.میخوام کد رو طوری وارد کنم که وقتی آی دی مارد دسته رو وارد میکنی زیر دسته های اون هم نمایش داده بشه و زیرش بیاد.تشکر

<?php wp_list_categories('orderby=name&title_li=&include=31,4,5&hide_empty=0'); ?>

لینک به ارسال

از child_of استفاده کنید

http://forum.wp-pars...عه-یک-دسته-خاص/

کار نکرد.آیا نمیشه به کدی بالا دادم یه چیزی اضافه کرد که زیر دشته ها روهم نمایش بده؟

لینک به ارسال

من میخوان وقتی یک دسته رو اینکلود میکنم مثلا دسته 31 رو ، دیگه نیاز نباشه زیر دسته های اونم اینکلود کنم و به صورت اتوماتیک زیر دسته های اون هم اینکلود بشه.

لینک به ارسال

همانطور که از include در کد استفاده شده. از child_of استفاده کنید

لینک به ارسال

من میخوان وقتی یک دسته رو اینکلود میکنم مثلا دسته 31 رو ، دیگه نیاز نباشه زیر دسته های اونم اینکلود کنم و به صورت اتوماتیک زیر دسته های اون هم اینکلود بشه.

از child_of استفاده کنید
لینک به ارسال

خوب نتونستم استفاده کنم که دوباره گفتم کمک کنید.لطفا بگین چطوری استفاده کنم چون از اون تاپیک چیزی نفهمیدم

لینک به ارسال

به پیوند رفتید ؟

وقتی جواب شما همونه انتظار دارید چی عرض بشه ؟

اگر تمام اینترنت رو هم بگردید باز جوابتون همونه

آموزشی که لینک دادند خیلی ساده و واضح گفته شده

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

<?php wp_list_categories('orderby=name&title_li=&include=31,4,5&child_of=31,4,5&hide_empty=0'); ?>

وقتی این کد رو میزارم.مثلا آی دی یه دسته ای 2 هست.من دو رو می زنم تو چایلد هم 2 رو می زنم.وقتی قرار می دم تو قالب میگه هیچ دسته ای پیدا نشد

لینک به ارسال

2 آی دی دسته ی مادره؟

بله.آی دی 2 ماله مادره.من میخوام فقط آی دی مادر رو بزنم و زیر دسته ها خودشون اتوماتیک وار بیان و دیگه نیازی نباشه ای دی اونه رو هم وارد کنیم

لینک به ارسال

<?php wp_list_categories('orderby=name&title_li=&child_of=31,4,5&hide_empty=0'); ?>

مرسی.با این کدی که دادین فقط زیر دسته رو میاره.من میخوام هم مادر رو بیاره و هم زیر دسته رو

لینک به ارسال

نشانی بگذارید و آی دی دسته مادر و زیر دسته هاش رو (اگر تعدادشون زیاد نیست از فهرست دلخواه استفاده کنید با خیال راحت )

لینک به ارسال

نشانی بگذارید و آی دی دسته مادر و زیر دسته هاش رو (اگر تعدادشون زیاد نیست از فهرست دلخواه استفاده کنید با خیال راحت )

نه نسبتا تعدا زیاد هست.ببنید من یه دسته مادر به ای دی 2 دارم.این دسته مادر زیر دسته های زیادی داره که اگر بخوام دونه دونه این ها رو اینکلود کنم زمان بره.من میخوام کدی باشه که فقط ای دی دسته مادر رو بنویسم و اون ابتاد نام دسته مادر و زیر اون زیر دسته ها رو بیاره

لینک به ارسال

صبر کن برادر

کد غیر معمول می خوای

می خوای راحت ترین حالت هم باشه یک نفر هم گماشته ات باشه که جوابت رو بده؟

جواب اصولی و درست شما همونیه که جناب پارسا گفتند غیر از اون باید کوئری نوشته شه و تست بشه و اگر جواب داد معرفی بشه

این هم بستگی داره که کدوم یکی از دوستان وقت آزاد برای اینکار رو داشته باشه

لینک به ارسال

صبر کن برادر

کد غیر معمول می خوای

می خوای راحت ترین حالت هم باشه یک نفر هم گماشته ات باشه که جوابت رو بده؟

جواب اصولی و درست شما همونیه که جناب پارسا گفتند غیر از اون باید کوئری نوشته شه و تست بشه و اگر جواب داد معرفی بشه

این هم بستگی داره که کدوم یکی از دوستان وقت آزاد برای اینکار رو داشته باشه

خوب.من تسلیم.دیگه هیچی نمی نویسم اما خواهشا یکی این کوئری رو بنویسه تا کارم راه بیفته

لینک به ارسال

وقتی فقط یک دسته مادر و.جود داره و کدی هم دارید که زیر دسته ها را می آره

خوب اون یک دسته مادر را مستقیما به صفحه بیارید و کدتان را به صورت child براش جایگذاری کنید

<ul>
<li>
<a href="">دسته شماره 2</a>
<ul>
کد زیر دسته ها
</ul>
</li>
</ul>

لینک به ارسال

<?php wp_list_categories(array('hierarchical' => 1)); ?>

تست شده

خوب.این کد چیه؟عدد 1 چه ایدی هستش؟من هر آی دی رو می زنم همه ی دسته ها رو میاره

لینک به ارسال

عدد یک آی دی نیست عدد یک یعنی به صورت درختی نمایش داده بشه و به جز یک می تونید صفر بگذارید که همه را به صورت غیر درختی نمایش بده یعنی دسته والد و دسته زیر مجموعه را نشه تشخیص داد

لینک به ارسال

عدد یک آی دی نیست عدد یک یعنی به صورت درختی نمایش داده بشه و به جز یک می تونید صفر بگذارید که همه را به صورت غیر درختی نمایش بده یعنی دسته والد و دسته زیر مجموعه را نشه تشخیص داد

این کد رو چجوری کنم تا اینکلو کنم.یعنی هم به این صورت باشه و هم به صورت اینکلود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...