رفتن به مطلب

درخواست افزونه وی آی پی vip

پست های پیشنهاد شده

از افزونه wordpress vip هنوز استفاده نکردم اما با توجه به توضیحات این افزونه و صحبت های کاربران گویا کاربر پس از شارژ حساب میتونه برای مدتی که مدیریت تعیین نموده از امکانات سایت استفاده کنه .

درخواست یا پیشنهاد من کمی متفاوت تره یعنی مدیریت سایت فایل هایی رو با قیمت تعیین شده در سایت قرار میده و کاربر پس از اضافه کردن فایلها به سبد خرید ، مبلغ مورد نظر را پرداخت نموده و سپس بصورت دانلود مستقیم با یوزر و پس vip شروع به دانلود میکنه حتی کاربر میتونه ابتدا حساب خودشو شارژ کنه و سپس به میزان شارژ حساب خود شروع به دانلود کنه . شارژ حساب هم میتونه بصورت آنلاین توسط درگاههای پرداخت آنلاین باشه و هم بصورت واریز به حساب .

البته فکر کنم نمونه افزونه شبیه به این باشه که مخصوص فروش فایل های دانلودی هست . به این افزونه توجه کنید :

http://wordpress.org/plugins/sell-downloads/

نمیدونم این افزونه همونیه که مدنظر من هست یا نه ! چون اینطور که پیداست با پی پال شارژ میشه و اگه فایل هارو بصورت vip و دانلود مستقیم در اختیار کاربرا قرار بده فکر کنم ارزش ترجمه رو داشته باشه .

لینک به ارسال

افزونه با این مشخصات (و رایگان) هنوز ایجاد نشده ولی افزونه های تغیر یافته هست

مثل همون sell-downloads که باید بهش درگاه اضافه بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...