• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
giasi

چطور قالب وردپرس را فارسی کنیم

8 پست در این موضوع قرار دارد

لطفا مدیرا و اساتید بگن قالب ورد پرس فارسی کنیم

من بالای 10 قالب که مترجم آن مدعی به فارسی بودن قالب هست دانلود کردم

یعنی فایل rtl دیدم توی قالب

سپس توی تایپیکی از دوستان اینکار نیز کردم

wp-contentاین فایل قرار دادم

languages.zip

پوشه اصلی سایت فایل wp-config.php

fa_IR رو به en_GB تغییر دادم

وسپس افزونه جلالی هم قرار داد

اما باز مطالب بصورت ؟؟؟؟؟ علامت سوال میاد

میاد دیگه چه کار کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید

ضمنا تاپیک را در بخش مربوطه ایجاد کنید

منتقل شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم تایپیک نخوندید من گفتم قالب فارسی شده

این لینکها برای ترجمه به فارسی هست

بعدشم من به جز فارسی شده خودم کارهایی کردم

ولی علامت سوال میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا fa_IR را تغییر دادید؟ این طوری که نوشته های پیشفرض تغییر میکنند

مشکل شما چی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خیلی مشکل دارم

1- فارسی کردن که اینجا دوستان کمک کردن اما باز نشد

2- این تایپیک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توضیحات شما نامفهومه

بهتره از ایجاد چندین تاپیک خودداری کنید

مشکل شما اگر یکی هست در یک تاپیک ادامه دهید

بایگانی شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز همین الان تیکت پشتیبانی هاست پاسخ داد ما مشکلی فریم آی فریم نداریم و گفت قالبت مشکل داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط wp20
      سلام دوستان عزیز
      وردپرس20 قصد دارد برای تکمیل قالبهای رایگان سایت خود بصورت هفتگی یک قالب رایگان از فاب تمز که هنوز فارسی سازی نشده، رو فارسی کرده و در اختیار دوستداران وردپرس قرار دهد.
      علاقه مندان میتونند درخواست برای فارسی و راست چین کردن پوسته مورد نظر خودتون رو از سایت فاب تمز در این تاپیک مطرح نمایند.
      نکات مهم :
      1- در تاپیک پست دیگه ایی بجز درخواست فارسی سازی و معرفی پوسته نزنید.
      2- هر پوسته ایی که برای فارسی سازی استارت میخوره ، زمان اتمام کارش اعلام میشه. پس تا پایان فارسی سازی منتظر بمونید.
      3-قبل از انتخاب، جستجو شود که قبلا قالب مورد نظرتان ترجمه نشده باشد
      ممنون
    • توسط wp20
      دوستان عزیز
      اینجا میتونید درخواست برای فارسی و راست چین کردن پوسته مورد نظر خودتون رو مطرح کنید.
      نکات مهم :
      1- در تاپیک پست دیگه ایی بجز درخواست فارسی سازی و معرفی پوسته نزنید.
      2- هر پوسته ایی که برای فارسی سازی استارت میخوره ، زمان اتمام کارش اعلام میشه. پس تا پایان فارسی سازی منتظر بمونید.
      3-پوسته های پولی رو درخواست ندید.
      4- هر پوسته ایی که مدنظرتون هست اسم + نسخه + لینک دریافت + حجم رو بصورت زیر قرار بدید:
      پوسته WP-Parsi
      نسخه 1.0
      http://forum.wp-parsi.com/isample.rar
      550 kb
    • توسط SHOKRE
      باسلام
      من چند وقتیه وردپرسم رو راه اندازی کردم البته اول انگلیسیشوگذاشتم امابعدازطریق افزونه فارسی سازی کردم حتی به آخرین نسخه وردپرس فارسی هم به روزرسانی کردم.اما الان مشکلی که داره،عنوان سایت،توضیح سایت،عنوان برگه ها،بعضی ازابزارک ها و... وقتی فارسی مینویسم تمام حروفاش تبدیل میشه به علامت سوال«؟».
      لطفاراهنمایی کنیدچیکارکنم.باتشکر