• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Mehr@n

پاسخ محرمانه ايرنيك

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشيد

ميخواستم بدونم كسی از سوال های محرمانه يا امنيتی ايرنيك چيزی سر در مياره؟

پسوردم و فراموش كردم درخواست پسورد دادم

بهم يه پسوورد موقت داد كه وارد شم و رمزمو عوض كنم

وقتی وارد ميشم ميخوام پسوردم و عوض كنم پاسخ محرمانه داره كه بايد بهش جواب بدم

ولی سوالش فقط يه سری عدد و اصلا نميشه سر در آورد كه جوابش چيه

كسی از دوستان ميتونه كمك كنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورتون کپچا هست؟

کد محرمانه (کپچا) را باید در فیلد مربوطه وارد کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نميدونم والا

دامين گرفتم حالا نميتونم مديريتش كنم رفتم اونجا پسوردم و عوض كنم بهم پرسش محرمانه كلی عدد داد

بعد پاسخش و ميخواست جوابش چی ميشه آخه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تصویر اون قسمت را اینجا میزارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان خسته نباشيد

ميخواستم بدونم كسی از سوال های محرمانه يا امنيتی ايرنيك چيزی سر در مياره؟

پسوردم و فراموش كردم درخواست پسورد دادم

بهم يه پسوورد موقت داد كه وارد شم و رمزمو عوض كنم

وقتی وارد ميشم ميخوام پسوردم و عوض كنم پاسخ محرمانه داره كه بايد بهش جواب بدم

ولی سوالش فقط يه سری عدد و اصلا نميشه سر در آورد كه جوابش چيه

كسی از دوستان ميتونه كمك كنه؟

دوست عزیز بستگی داره دامینت رو از کجا تهیه کرده باشی

اگه از شرکت واسطه خریداری کرده باشی باید وارد پنل دامینت بشی که شرکت فروشنده دامین باید این اجازه رو بهت بده

اگه دامینت پنل نداشته باشه کارت یکم سخت تر میشه

و باید مدارک احراز هویت خودت رو برای ایرنیک بفرستی و توی درخواست رمز جدید و پاسخ پرسش محرمانه رو هم ارسال کنی(البته اگه دامین به اسم خودت خریداری شده باشه)

بهت توصیه میکنم همه چیز رو هرچه سریعتر انجام بده چون جواب ایرنیک یکم طول میکشه تا برات بیاد.

اینم آدرس صفحه ارسال مدارک برای ایرنیک

ارسال مدارک - ایرنیک

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نميدونم والا

دامين گرفتم حالا نميتونم مديريتش كنم رفتم اونجا پسوردم و عوض كنم بهم پرسش محرمانه كلی عدد داد

بعد پاسخش و ميخواست جوابش چی ميشه آخه

منم يه بار پسوردمو يادم رفته بود سوال امنيتيش هم نامفهوم بود ديگه زنگ زدم بهشون و گفتند بايد كارت مليت رو اسكن كني برامون بفرستي خلاصه يه هفته اي درگيرش بودم تا اخرش پسورد رو فرستادن به ايميلم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوستان

پس 3800 رو بيخيال ميشم

مدارك نميدم :D

بله قبلا هم يبار به دليل همين مدارك پنل مديريتم و مسدود كرده بودن اون دامين رو بيخيال شدم

اين دامين هم اصلا هواسم نبود كه پنلم و مسدود كردن و دوباره .ir سفارش دادم

ممنون از پاسخ هاتون :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی دوستان چرا اینقدر روی این مسئله حساسیت به خرج میدند؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوستان

پس 3800 رو بيخيال ميشم

مدارك نميدم :D

بله قبلا هم يبار به دليل همين مدارك پنل مديريتم و مسدود كرده بودن اون دامين رو بيخيال شدم

اين دامين هم اصلا هواسم نبود كه پنلم و مسدود كردن و دوباره .ir سفارش دادم

ممنون از پاسخ هاتون :)

لازم به ذکره که تا مدارک ارسال نشه هیچ دامین ir رو نمیشه ثبت کرد پس اگه اکانت دیگه هم بسازید باید حتما اول مدارک رو بفرستید!

ولی دوستان چرا اینقدر روی این مسئله حساسیت به خرج میدند؟

آخه حساسیت نشون بدن ازون طرف هم حداقل کار را بندازن !!!! من به خاطره یک سوال امنیتی دوماه نتونستم هیچ دامینی ثبت کنم که بلاخره چند روز پیش بود ایمیل زدن گفتن مشخصاتتون ویرایش شد!!

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در جواب آقا صادق عزيز بايد بگم كه برای سايت های موزيكـــ يكم خوب نيست كه مدارك ارسال بشه چون احتمال داره بعد ها يكم برای ادمينش مشكل پيش بياد

Ars عزيز وقتی يه دامينی ميگيری برای اولين بار از ايرنيك دامينت ثبت ميشه و اونا تا 2 ماه بعد ثبت ازت مدارك ميخوان اگه تا اون موقع مدارك و ارسال نكنی مديريت دامين رو ازت ميگيرن و ديگه نميتونی دامينی ثبت كنی تا وقتی كه مدارك بدن.حالا اونایی كه زرنگن و با تجربه و سرور اختصاصی داره ميرن 20-30 تا دامنه رو با هم ميگيرن تو اولين بار خريد بعد دی ان اس هاشو با دی ان اس های سرورشون ست ميكنن بعد ديگه مديريت دامين هم ازشون بگيرن براشون اهميت نداره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Ars عزيز وقتی يه دامينی ميگيری برای اولين بار از ايرنيك دامينت ثبت ميشه و اونا تا 2 ماه بعد ثبت ازت مدارك ميخوان اگه تا اون موقع مدارك و ارسال نكنی مديريت دامين رو ازت ميگيرن و ديگه نميتونی دامينی ثبت كنی تا وقتی كه مدارك بدن.حالا اونایی كه زرنگن و با تجربه و سرور اختصاصی داره ميرن 20-30 تا دامنه رو با هم ميگيرن تو اولين بار خريد بعد دی ان اس هاشو با دی ان اس های سرورشون ست ميكنن بعد ديگه مديريت دامين هم ازشون بگيرن براشون اهميت نداره

این رویه که شما میگی برای چند وقت پیش بود، الان تا دومینی ثبت می کنی اول ازت مدارک می خوان وگرنه ثبت نمیشه من خودم جدیدا برای چند نفر دامین ثبت کردم و قبل از تایید دامین مدارک رو خواستن ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نظر بازديد هم تاثير داره .ir نسبت به دامين های بين المللی بايد كمتر باشه؟درسته؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نظر بازديد هم تاثير داره .ir نسبت به دامين های بين المللی بايد كمتر باشه؟درسته؟

در موتورهای جستجو تاثیر گذاری کمی داره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم