رفتن به مطلب

پاسخ محرمانه ايرنيك

Mehr@n

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشيد

ميخواستم بدونم كسی از سوال های محرمانه يا امنيتی ايرنيك چيزی سر در مياره؟

پسوردم و فراموش كردم درخواست پسورد دادم

بهم يه پسوورد موقت داد كه وارد شم و رمزمو عوض كنم

وقتی وارد ميشم ميخوام پسوردم و عوض كنم پاسخ محرمانه داره كه بايد بهش جواب بدم

ولی سوالش فقط يه سری عدد و اصلا نميشه سر در آورد كه جوابش چيه

كسی از دوستان ميتونه كمك كنه؟

لینک به ارسال

منظورتون کپچا هست؟

کد محرمانه (کپچا) را باید در فیلد مربوطه وارد کنید

لینک به ارسال

من نميدونم والا

دامين گرفتم حالا نميتونم مديريتش كنم رفتم اونجا پسوردم و عوض كنم بهم پرسش محرمانه كلی عدد داد

بعد پاسخش و ميخواست جوابش چی ميشه آخه

لینک به ارسال

سلام دوستان خسته نباشيد

ميخواستم بدونم كسی از سوال های محرمانه يا امنيتی ايرنيك چيزی سر در مياره؟

پسوردم و فراموش كردم درخواست پسورد دادم

بهم يه پسوورد موقت داد كه وارد شم و رمزمو عوض كنم

وقتی وارد ميشم ميخوام پسوردم و عوض كنم پاسخ محرمانه داره كه بايد بهش جواب بدم

ولی سوالش فقط يه سری عدد و اصلا نميشه سر در آورد كه جوابش چيه

كسی از دوستان ميتونه كمك كنه؟

دوست عزیز بستگی داره دامینت رو از کجا تهیه کرده باشی

اگه از شرکت واسطه خریداری کرده باشی باید وارد پنل دامینت بشی که شرکت فروشنده دامین باید این اجازه رو بهت بده

اگه دامینت پنل نداشته باشه کارت یکم سخت تر میشه

و باید مدارک احراز هویت خودت رو برای ایرنیک بفرستی و توی درخواست رمز جدید و پاسخ پرسش محرمانه رو هم ارسال کنی(البته اگه دامین به اسم خودت خریداری شده باشه)

بهت توصیه میکنم همه چیز رو هرچه سریعتر انجام بده چون جواب ایرنیک یکم طول میکشه تا برات بیاد.

اینم آدرس صفحه ارسال مدارک برای ایرنیک

ارسال مدارک - ایرنیک

لینک به ارسال

من نميدونم والا

دامين گرفتم حالا نميتونم مديريتش كنم رفتم اونجا پسوردم و عوض كنم بهم پرسش محرمانه كلی عدد داد

بعد پاسخش و ميخواست جوابش چی ميشه آخه

منم يه بار پسوردمو يادم رفته بود سوال امنيتيش هم نامفهوم بود ديگه زنگ زدم بهشون و گفتند بايد كارت مليت رو اسكن كني برامون بفرستي خلاصه يه هفته اي درگيرش بودم تا اخرش پسورد رو فرستادن به ايميلم

لینک به ارسال

ممنون دوستان

پس 3800 رو بيخيال ميشم

مدارك نميدم :D

بله قبلا هم يبار به دليل همين مدارك پنل مديريتم و مسدود كرده بودن اون دامين رو بيخيال شدم

اين دامين هم اصلا هواسم نبود كه پنلم و مسدود كردن و دوباره .ir سفارش دادم

ممنون از پاسخ هاتون :)

لینک به ارسال

ممنون دوستان

پس 3800 رو بيخيال ميشم

مدارك نميدم :D

بله قبلا هم يبار به دليل همين مدارك پنل مديريتم و مسدود كرده بودن اون دامين رو بيخيال شدم

اين دامين هم اصلا هواسم نبود كه پنلم و مسدود كردن و دوباره .ir سفارش دادم

ممنون از پاسخ هاتون :)

لازم به ذکره که تا مدارک ارسال نشه هیچ دامین ir رو نمیشه ثبت کرد پس اگه اکانت دیگه هم بسازید باید حتما اول مدارک رو بفرستید!

ولی دوستان چرا اینقدر روی این مسئله حساسیت به خرج میدند؟

آخه حساسیت نشون بدن ازون طرف هم حداقل کار را بندازن !!!! من به خاطره یک سوال امنیتی دوماه نتونستم هیچ دامینی ثبت کنم که بلاخره چند روز پیش بود ایمیل زدن گفتن مشخصاتتون ویرایش شد!!

لینک به ارسال

در جواب آقا صادق عزيز بايد بگم كه برای سايت های موزيكـــ يكم خوب نيست كه مدارك ارسال بشه چون احتمال داره بعد ها يكم برای ادمينش مشكل پيش بياد

Ars عزيز وقتی يه دامينی ميگيری برای اولين بار از ايرنيك دامينت ثبت ميشه و اونا تا 2 ماه بعد ثبت ازت مدارك ميخوان اگه تا اون موقع مدارك و ارسال نكنی مديريت دامين رو ازت ميگيرن و ديگه نميتونی دامينی ثبت كنی تا وقتی كه مدارك بدن.حالا اونایی كه زرنگن و با تجربه و سرور اختصاصی داره ميرن 20-30 تا دامنه رو با هم ميگيرن تو اولين بار خريد بعد دی ان اس هاشو با دی ان اس های سرورشون ست ميكنن بعد ديگه مديريت دامين هم ازشون بگيرن براشون اهميت نداره

لینک به ارسال

Ars عزيز وقتی يه دامينی ميگيری برای اولين بار از ايرنيك دامينت ثبت ميشه و اونا تا 2 ماه بعد ثبت ازت مدارك ميخوان اگه تا اون موقع مدارك و ارسال نكنی مديريت دامين رو ازت ميگيرن و ديگه نميتونی دامينی ثبت كنی تا وقتی كه مدارك بدن.حالا اونایی كه زرنگن و با تجربه و سرور اختصاصی داره ميرن 20-30 تا دامنه رو با هم ميگيرن تو اولين بار خريد بعد دی ان اس هاشو با دی ان اس های سرورشون ست ميكنن بعد ديگه مديريت دامين هم ازشون بگيرن براشون اهميت نداره

این رویه که شما میگی برای چند وقت پیش بود، الان تا دومینی ثبت می کنی اول ازت مدارک می خوان وگرنه ثبت نمیشه من خودم جدیدا برای چند نفر دامین ثبت کردم و قبل از تایید دامین مدارک رو خواستن ...

لینک به ارسال

از نظر بازديد هم تاثير داره .ir نسبت به دامين های بين المللی بايد كمتر باشه؟درسته؟

لینک به ارسال

از نظر بازديد هم تاثير داره .ir نسبت به دامين های بين المللی بايد كمتر باشه؟درسته؟

در موتورهای جستجو تاثیر گذاری کمی داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...