رفتن به مطلب

بالا آوردن پست در وردپرس

MJP

پست های پیشنهاد شده

درود خدمت همه دوستان.

من میخواستم بعضی از پست های قدیمی سایتم رو بالا بیارم و این طور که شنیدم باید تاریخ مطالب رو بروز کنم، حالا میخواستم ببینم آیا این کار از نظر گوگل مشکل داره؟ مثلا به خاطر پست تکراری؟ یا از نظر سئو و غیره؟

چون پست جدید ایجاد نمیشه فقط بالا میاد

ممنون :)

لینک به ارسال

اکثر وبسایت های دانلود پست هاشون را به روز میکنند و میارندشون بالا ودست در لینکش نمیبرند و فقط مطلب را آپدیت میکنند مثل پی سی دانلود و...

لینک به ارسال

آخه من تاپیک هایی را که در این سایت ایجاد میکنم در سایت های دیگری هم مثل (عجوبه و بلاگرز و...) ایجاد میکنم تا با نظرات دیگر کاربراان هم آشنا بشم اما متاسفانه در سایت های دیگر برخی مخالف این کار بودن و میگفتن که پست تکراری شناخته میشه و...

لینک به ارسال

آخه من تاپیک هایی را که در این سایت ایجاد میکنم در سایت های دیگری هم مثل (عجوبه و بلاگرز و...) ایجاد میکنم تا با نظرات دیگر کاربراان هم آشنا بشم اما متاسفانه در سایت های دیگر برخی مخالف این کار بودن و میگفتن که پست تکراری شناخته میشه و...

زمانی پست تکراری هست که مطلبی در دو آدرس باشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...