• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
alikhani98

عملکرد وردپرس پارسی

11 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام و خسته نباشید خدمت فعالان و مدیران وردپرس پارسی

چند سوال از هیئت مدیره داشتم

1-اگر اشتباه نکنم در تاپیک سیاره وردپرس در انجمن بیان شد که در آینده قصد انتقال آن را دارید-خوب آیا این تضادی با ججمله شما در صفحه درباره ما ندارد که:گروه وردپرس پارسی به صورت کاملاً جدا اما همراستا با سایت مرجع وردپرس فارسی فعالیت می کند. (البته شاید من اشتباه متوجه شدم!)

2- عملکرد و رویکرد هیئت مدیره در صفحه اصلی وبسایت وردپرس پارسی چه چیز هستش؟

3- در صفحه اصلی آیا قسمت هایی برای معرفی افزونه ، آموزش ، پوسته در نظر خواهد گرفته شد؟

4- علت طولانی شدن زمان راه اندازی صفحه اصلی تا به حال چی بوده؟

5-آیا امکان عضویت در گروه وردپرس پارسی هستش؟

6- چرا نام و تصویر از مرتضی راکی در صفحه اصلی نیستش؟ آیا از گروه شما جدا شده است؟

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام و خسته نباشید خدمت فعالان و مدیران وردپرس پارسی

چند سوال از هیئت مدیره داشتم

1-اگر اشتباه نکنم در تاپیک سیاره وردپرس در انجمن بیان شد که در آینده قصد انتقال آن را دارید-خوب آیا این تضادی با ججمله شما در صفحه درباره ما ندارد که:گروه وردپرس پارسی به صورت کاملاً جدا اما همراستا با سایت مرجع وردپرس فارسی فعالیت می کند. (البته شاید من اشتباه متوجه شدم!)

2- عملکرد و رویکرد هیئت مدیره در صفحه اصلی وبسایت وردپرس پارسی چه چیز هستش؟

3- در صفحه اصلی آیا قسمت هایی برای معرفی افزونه ، آموزش ، پوسته در نظر خواهد گرفته شد؟

4- علت طولانی شدن زمان راه اندازی صفحه اصلی تا به حال چی بوده؟

5-آیا امکان عضویت در گروه وردپرس پارسی هستش؟

6- چرا نام و تصویر از مرتضی راکی در صفحه اصلی نیستش؟ آیا از گروه شما جدا شده است؟

باتشکر

سلام

1- انتقال چه چیزی را؟ وردپرس پارسی سیاره‌ای جدا ایجاد میکند و فعالیت کاملا جدایی داریم با سایت وردپرس فارسی

2- واسه صفحه اصلی چندین طرح داریم که با توجه به زیرمجموعه های سایت تغییر میکند. (بخشهایی صحبتش هست اما نهایی نشده)

3- چنین بخشی رو داریم . اما محتوا چندان مشخص نیست

4- مسئله‌ای که مشخص هست ما به عنوان گروهی پشتیبان کننده سیستمی متن باز هستیم و این رسته مشکلات خودش را دارد

5- بله. شما میتوانید درخواستتون رو بفرستید. در صورت موافقت مدیران با توجه به فعالیت شما سطح دسترسی داده میشود

6- تصویر مرتضی صفحه اصلی هست :) NESTED

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد سوال 6 فکر کنم اشتباه گفتم

اعضای وردپرس پارسی

گروه وردپرس پارسی از 8 عضو ثابت که به عنوان اعضای هیئت مدیره شناخته می شوند تشکیل یافته است. مرتضی گرانسایه، مصطفی صوفی، پارسا کافی، عبدالماجد شه بخش، مرتضی راکی، محسن غیاثی، سعید فرد و سید وحید رضایی تشکیل دهنده هسته اصلی گروه هستند و کار اصلی هدایت، مدیریت، برنامه نویسی، پشتیبانی و رفع مشکلات کاربران را بر عهده دارند.

فکر کنم تصویری از سید وحید رضایی نیستش!

خیلی ممنون از پاسخ شما

در مورد سوال اول که گفتید؛وردپرس پارسی سیاره‌ای جدا ایجاد میکند و فعالیت کاملا جدایی داریم با سایت وردپرس فارسی

یعنی شما فارسی ساز خودتان را ارائه میکنید و در هسته وردپرس تغییر ایجاد میکنید تا قسمت سیاره شما را نشون بده؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد سوال 6 فکر کنم اشتباه گفتم

فکر کنم تصویری از سید وحید رضایی نیستش!

خیلی ممنون از پاسخ شما

در مورد سوال اول که گفتید؛وردپرس پارسی سیاره‌ای جدا ایجاد میکند و فعالیت کاملا جدایی داریم با سایت وردپرس فارسی

یعنی شما فارسی ساز خودتان را ارائه میکنید و در هسته وردپرس تغییر ایجاد میکنید تا قسمت سیاره شما را نشون بده؟!

آقا وحید بله از گروه جدا شدند

ما به هیچ وجه قصد تغییر در هسته وردپرس را نداریم. برای این کار افزونه ای ایجاد میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون از پاسخ شما

چند پیشنهاد و انتقاد هم داشتم.

1- وقتی صفحات انجمن را ذخیره میکنیم و میخواهیم دوباره آنها را ببینیم یک قسمت سیاه قسمت زیادی از صفحه را میگیره و نمیشه صفحه را دید،لطفا بررسی کنید چرا این مشکل بوجود میاد

{البته برای برطف کردنش کافیه روی آن راست کلیک و گزینه Inspect Element را بزنید و بر روی دلت کلیک کنیدpost-848-0-41889400-1370323234_thumb.jpg}

2-شاید تنها موردی که من در این انجمن کمبودش را احساس میکنم ، نبود گزینه هایی برای مشاهده آخرین ارسالی امروز و ارسالی های جدید هستش

البته میدونم که این موارد برای انجمن ساز مای بی بی هستش ، راهی هستش که این موارد را به انجمن اضافه کنید؟

3- قسمت آخرین ارسال های انجمن نحوه کارش چطوریه؟! هر وقت روش کلیک میکنیم درش نوشته شده ؛ متاسفانه ، مطلب جدیدی یافت نشد.

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2-3 چنین گزینه رو داریم.

شما فیلتر رو تنظیم کنید http://quick-markup.com/image/51ad7a71c6659

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2-3 چنین گزینه رو داریم.

شما فیلتر رو تنظیم کنید http://quick-markup....e/51ad7a71c6659

در مورد پرسش اول؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تمام مروگرها تست کردم

چنین مشکلی نیست

opera/ie/firefox/chrome

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تمام مروگرها تست کردم

چنین مشکلی نیست

opera/ie/firefox/chrome

امکان هستش مشکل از سیستم من باشه

این فایل سیو شده همین تایپک هستش

میشه این فایل را باز کنید و ببینید

wp.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما با یک سیستم دیگه بررسی کنید

همچین مشکلس رو روی چند سیستم مختلف ندیدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما با یک سیستم دیگه بررسی کنید

همچین مشکلس رو روی چند سیستم مختلف ندیدیم

متاسفانه مشکل از سیستم من هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farhadlee
      سلام دوستان بنده تازه وردپرس فارسی رو نصب کردم و هنوز تغییرات خاصی توش ایجاد نکرده ام ولی نمی دونم چرا در قسمت تنظیمات با این دو تا ارور مواجه میشم؟!
      البته بلافاصله بعد از نصب هم همین ارور موجوده و به این خاطر نیست که مثلا پست جدید و غیره بهش اضافه کرده ام.
      لطفا راهنمایی کنید با ورد پرس انگلیسی هم همین ارور رو میده ولی به جای دو تا جدول موجود در تصویر اونجا فقط یک جدوله !

• توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

سلام چکار کنم تا ایمیلی که ارسال میشه راست چین باشه. حتی از افزونه email-templates هم استفاده کردم ولی همچنان چپ چین هست.
    • توسط volleyworld
      سلام. از ظهر موقع آپلود فایل این مشکلو دارم! همه دسترسی هارو هم تغییر دادم بازم مشکل داره. ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط sajjadsalehi
      با سلام خدمت دوستان عزیز

سایتم چند روزی با مشکل اساسی مواجه شده با شرکتی که هاست گرفتم تماس گرفتم گفتند: مشکل سایتم را با یک نفر آشنا به الگوریتم وردپرس در میان بزارم
      ارور اینه :

Warning: require(/home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-includes/pomo/no.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-settings.php on line 103 Fatal error: require(): Failed opening required '/home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-includes/pomo/no.php' (include_path='.:/usr/local/php-5.6/lib/php') in /home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-settings.php on line 103

لطفا اساتید بنده را راهنمایی کنند

با تشکر