• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
alikhani98

عملکرد وردپرس پارسی

11 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام و خسته نباشید خدمت فعالان و مدیران وردپرس پارسی

چند سوال از هیئت مدیره داشتم

1-اگر اشتباه نکنم در تاپیک سیاره وردپرس در انجمن بیان شد که در آینده قصد انتقال آن را دارید-خوب آیا این تضادی با ججمله شما در صفحه درباره ما ندارد که:گروه وردپرس پارسی به صورت کاملاً جدا اما همراستا با سایت مرجع وردپرس فارسی فعالیت می کند. (البته شاید من اشتباه متوجه شدم!)

2- عملکرد و رویکرد هیئت مدیره در صفحه اصلی وبسایت وردپرس پارسی چه چیز هستش؟

3- در صفحه اصلی آیا قسمت هایی برای معرفی افزونه ، آموزش ، پوسته در نظر خواهد گرفته شد؟

4- علت طولانی شدن زمان راه اندازی صفحه اصلی تا به حال چی بوده؟

5-آیا امکان عضویت در گروه وردپرس پارسی هستش؟

6- چرا نام و تصویر از مرتضی راکی در صفحه اصلی نیستش؟ آیا از گروه شما جدا شده است؟

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام و خسته نباشید خدمت فعالان و مدیران وردپرس پارسی

چند سوال از هیئت مدیره داشتم

1-اگر اشتباه نکنم در تاپیک سیاره وردپرس در انجمن بیان شد که در آینده قصد انتقال آن را دارید-خوب آیا این تضادی با ججمله شما در صفحه درباره ما ندارد که:گروه وردپرس پارسی به صورت کاملاً جدا اما همراستا با سایت مرجع وردپرس فارسی فعالیت می کند. (البته شاید من اشتباه متوجه شدم!)

2- عملکرد و رویکرد هیئت مدیره در صفحه اصلی وبسایت وردپرس پارسی چه چیز هستش؟

3- در صفحه اصلی آیا قسمت هایی برای معرفی افزونه ، آموزش ، پوسته در نظر خواهد گرفته شد؟

4- علت طولانی شدن زمان راه اندازی صفحه اصلی تا به حال چی بوده؟

5-آیا امکان عضویت در گروه وردپرس پارسی هستش؟

6- چرا نام و تصویر از مرتضی راکی در صفحه اصلی نیستش؟ آیا از گروه شما جدا شده است؟

باتشکر

سلام

1- انتقال چه چیزی را؟ وردپرس پارسی سیاره‌ای جدا ایجاد میکند و فعالیت کاملا جدایی داریم با سایت وردپرس فارسی

2- واسه صفحه اصلی چندین طرح داریم که با توجه به زیرمجموعه های سایت تغییر میکند. (بخشهایی صحبتش هست اما نهایی نشده)

3- چنین بخشی رو داریم . اما محتوا چندان مشخص نیست

4- مسئله‌ای که مشخص هست ما به عنوان گروهی پشتیبان کننده سیستمی متن باز هستیم و این رسته مشکلات خودش را دارد

5- بله. شما میتوانید درخواستتون رو بفرستید. در صورت موافقت مدیران با توجه به فعالیت شما سطح دسترسی داده میشود

6- تصویر مرتضی صفحه اصلی هست :) NESTED

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد سوال 6 فکر کنم اشتباه گفتم

اعضای وردپرس پارسی

گروه وردپرس پارسی از 8 عضو ثابت که به عنوان اعضای هیئت مدیره شناخته می شوند تشکیل یافته است. مرتضی گرانسایه، مصطفی صوفی، پارسا کافی، عبدالماجد شه بخش، مرتضی راکی، محسن غیاثی، سعید فرد و سید وحید رضایی تشکیل دهنده هسته اصلی گروه هستند و کار اصلی هدایت، مدیریت، برنامه نویسی، پشتیبانی و رفع مشکلات کاربران را بر عهده دارند.

فکر کنم تصویری از سید وحید رضایی نیستش!

خیلی ممنون از پاسخ شما

در مورد سوال اول که گفتید؛وردپرس پارسی سیاره‌ای جدا ایجاد میکند و فعالیت کاملا جدایی داریم با سایت وردپرس فارسی

یعنی شما فارسی ساز خودتان را ارائه میکنید و در هسته وردپرس تغییر ایجاد میکنید تا قسمت سیاره شما را نشون بده؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد سوال 6 فکر کنم اشتباه گفتم

فکر کنم تصویری از سید وحید رضایی نیستش!

خیلی ممنون از پاسخ شما

در مورد سوال اول که گفتید؛وردپرس پارسی سیاره‌ای جدا ایجاد میکند و فعالیت کاملا جدایی داریم با سایت وردپرس فارسی

یعنی شما فارسی ساز خودتان را ارائه میکنید و در هسته وردپرس تغییر ایجاد میکنید تا قسمت سیاره شما را نشون بده؟!

آقا وحید بله از گروه جدا شدند

ما به هیچ وجه قصد تغییر در هسته وردپرس را نداریم. برای این کار افزونه ای ایجاد میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون از پاسخ شما

چند پیشنهاد و انتقاد هم داشتم.

1- وقتی صفحات انجمن را ذخیره میکنیم و میخواهیم دوباره آنها را ببینیم یک قسمت سیاه قسمت زیادی از صفحه را میگیره و نمیشه صفحه را دید،لطفا بررسی کنید چرا این مشکل بوجود میاد

{البته برای برطف کردنش کافیه روی آن راست کلیک و گزینه Inspect Element را بزنید و بر روی دلت کلیک کنیدpost-848-0-41889400-1370323234_thumb.jpg}

2-شاید تنها موردی که من در این انجمن کمبودش را احساس میکنم ، نبود گزینه هایی برای مشاهده آخرین ارسالی امروز و ارسالی های جدید هستش

البته میدونم که این موارد برای انجمن ساز مای بی بی هستش ، راهی هستش که این موارد را به انجمن اضافه کنید؟

3- قسمت آخرین ارسال های انجمن نحوه کارش چطوریه؟! هر وقت روش کلیک میکنیم درش نوشته شده ؛ متاسفانه ، مطلب جدیدی یافت نشد.

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2-3 چنین گزینه رو داریم.

شما فیلتر رو تنظیم کنید http://quick-markup.com/image/51ad7a71c6659

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2-3 چنین گزینه رو داریم.

شما فیلتر رو تنظیم کنید http://quick-markup....e/51ad7a71c6659

در مورد پرسش اول؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تمام مروگرها تست کردم

چنین مشکلی نیست

opera/ie/firefox/chrome

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تمام مروگرها تست کردم

چنین مشکلی نیست

opera/ie/firefox/chrome

امکان هستش مشکل از سیستم من باشه

این فایل سیو شده همین تایپک هستش

میشه این فایل را باز کنید و ببینید

wp.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما با یک سیستم دیگه بررسی کنید

همچین مشکلس رو روی چند سیستم مختلف ندیدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما با یک سیستم دیگه بررسی کنید

همچین مشکلس رو روی چند سیستم مختلف ندیدیم

متاسفانه مشکل از سیستم من هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط maryam300
      سلام به دوستان
      چطور می تونم کاری کنم که فقط اعضای خبرنامه پیامکی ام بتونند دانلود کنند و همچنین قسمتی از متن رو مشاهده کنند. و کسانی که عضو نباشند نتونند دانلود کنند یا اون قسمت مشخص براشون مخفی باشه.
      خلاصه دو کار:
      1-دانلود ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      2-مشاهده برخی مطالب ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      مرسی
    • توسط maryam300
      سلام آیا کدی هست که با درج آن در متن نوشته یا برگه، عنوان اون نوشته یا برگه در متنش بیافته. مثلا عنوان برگه "وردپرس" هست. در متن اون برگه نوشته بشه. " سلام <وردپرس> "
    • توسط Feeket
      سلام
      من برای ارسال فاکتور‌های فروشگاه دادم کد نویسی کردن اما یک مشکل دارم و اونم اینه که فرمانی که باید تاریخ روزی که خرید شده رو call بکنه و بذاره توی قسمت مربوطه کار نمی‌کنه متاسفانه، می‌خاستم ببینم این فرمان برگرداندن تاریخ به شمسی تو وردپرس چی هست دقیقن. اگه دوستان دسترسی خواستن بگید تا بدم تا این مشکل رو رفع کنیم، توی این قسمت باید قرار بگیره طبق کد.
      http://feeket.com اگر دوستان خواستند مشاهده کنند.
      <tbody> <tr> <td style="font-size:11px;height:25px;padding:0 15px;font-weight:bold">تاریخ : </td> </tr> <tr> <td style="font-size:11px;height:25px;padding:0 15px;font-weight:bold">شماره پیگیری : </td> <td><?php echo $order->get_order_number();?></td> </tr> <tr> <td style="font-size:11px;height:25px;padding:0 15px;font-weight:bold">کد مشتری : </td> <td><?php echo $order->customer_user; ?></td> </tr> </tbody>  
    • توسط koorosh67
      سلام خسته نباشید من چیدمان سایت رو از طریق آی پی انجام دادم ولی وقتی با دامین سایت رو بالا میارم سایت بهم ریختس و هیچی شبیه اون چیزی نیست که با آی پی سایت رو بالا میارم یه عکس هم از این مشکل گرفتم که لینکشو میذارم براتون ببینید بهتر متوجه میشید و اگه میشه کمکم کنید این مشکل رو حلش کنم

http://s8.picofile.com/file/8286370126/Capture.PNG
    • توسط mhasghari
      با سلام به استادان و دوستان عزیز
      من برای تکمیل قسمتی از اپلیکشن سایتم نیاز دارم با افزونه JSON API User کار کنم . اما متاسفانه به خطا برخوردم .
      متن خطا
      {"status":"error","error":"SSL is not enabled. Either use _https_ or provide 'insecure' var as insecure=cool to confirm you want to use http protocol."}  
      این خطا نمیزاره من داده هارو از وردپرس بگیرم .
      خواهشا هر کسی میتونه ، در این مورد کمکم کنه .
      سپاسگزارم