رفتن به مطلب

مشکل جدی در پایگاه داده ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امروز می خاستم وارد سایتم بشم که هشدار مشکل در برقراری پایگاه داده ه ها رفرفرش کردم حل شد

خواستم وارد php my admin بشوم ولی این ارور رو میده و باید پنج شیش بار رفرش کنم تا درست بشه و بعد از چند دقیقه دوباره همین مشکل....

این رو هم بگم که جداول پیشفرض latin1_general_ci

Error
SQL query: Edit
SET CHARACTER SET 'utf8';
MySQL said:
#1045 - Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

حالا به نظرتون چهه کار کنم؟

ویرایش شده توسط شمشاد
لینک به ارسال

Error
SQL query: Edit
SET CHARACTER SET 'utf8';
MySQL said:
#1045 - Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

وقتی بر روی دکمه ادیت کلیک کردم این صفحه برام باز شده(تصویر پاینن) و می خواد تمام جداول را utf8 کنه .....آیا این کارو بکنم؟.......

Capture11.png

لینک به ارسال

مشکل مربوط به هاست هست

بهتره با پشتیبان هاست تماس بگیرید

لینک به ارسال

سلام لطفا کمک کنید

سایتم اصن بالا نمی اد و همه اش خطای (خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده) رو میده

یه کمک کنید-

لینک به ارسال

سلام لطفا کمک کنید

سایتم اصن بالا نمی اد و همه اش خطای (خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده) رو میده

یه کمک کنید-

همان طور که آقای پارسای عزیز گفتند مشکل شما هم مربوط به هاست هست

لینک به ارسال

سلام لطفا کمک کنید

یه کمک کنید-

غصه نخور دوست عزیز مشکل شما به راحتی قابل حله فقط باید فایل کانفیگ رو درست ویرایش کنی.....اطلاعات مربوط به دیتابیستو تو فایل کانفیگ نگاه کن و تصحیحشون کن

لینک به ارسال

دوستان سپاس از کمکتون ولی خودم حلش کردم

مشکل از این بود که چند تا از جداول بر روی utf8 تنضیم شده بودند و بقیه روی latin... بودن من دوباره لاتین کردمشون ومشکل حل شد

بازم ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

http://wp-persian.com/codex/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

کاملا دقیق بر طبق این آموزشش عمل کن حتما مشکلت حل میشه

لینک به ارسال

یعنی ممکنه که بعد تعطیلات درست بشه-پشتیبان هاست من میگه هاستت درسته و مشکلی نداره در صورتی که من خودم چند بار db ها رو چک کردم ولی جواب نداد و همچنان اعتقاد دارم که باید مشکل از هاست باشه

لینک به ارسال

ربطی به هاست نداره دوست عزیز مربوط به اینه که وردپرست نمی تونه با پایگاه داده هات ارتباط برقرار کنه و باید فایل کانفیگتو درست کنی

لینک به ارسال

ببینید هاست و سرور دو بحث جدا هستند و سرور ها موظفند سرویس های ما را به ما برسانند معمولا برای هر دامین 2 یا سه یا چهار سرور ست می شند که هر چهار تا یک کار رو انجام می دند ولی در حجم مشخص با خارج شدن یک سرور پشتیبان شما که معمولا باز از خود سرور جداست اصلا متوجه مشکل هم ممکنه نشه

اون برای چک کردن پینگ می گیره و پینگ بر اساس آی پی هاست بهش جواب می ده و این یعنی یه سروری وصله ولی اینکه هر چهار سرور وصلند تشخیص ساده ای نداره

تجربتا این مشکلات مال تعطیلاته و با اتمام تعطیلات درست میشه

لینک به ارسال

ربطی به هاست نداره دوست عزیز مربوط به اینه که وردپرست نمی تونه با پایگاه داده هات ارتباط برقرار کنه و باید فایل کانفیگتو درست کنی

دوست عزیز من ،میگم که چند بار wp-config رو چک کردم از اون نیست حتی دوباره از پوشه ی وردپرس گرفتمش و تغییرات رو اعمال کردم و حتی یه بار با یه دیتا بیس جدید امتحان کردم و چند بار هم user رو تغییر دادم ولی نشد که نشد-حالا دیگه خدا میدونه

ببینید هاست و سرور دو بحث جدا هستند و سرور ها موظفند سرویس های ما را به ما برسانند معمولا برای هر دامین 2 یا سه یا چهار سرور ست می شند که هر چهار تا یک کار رو انجام می دند ولی در حجم مشخص با خارج شدن یک سرور پشتیبان شما که معمولا باز از خود سرور جداست اصلا متوجه مشکل هم ممکنه نشه

اون برای چک کردن پینگ می گیره و پینگ بر اساس آی پی هاست بهش جواب می ده و این یعنی یه سروری وصله ولی اینکه هر چهار سرور وصلند تشخیص ساده ای نداره

تجربتا این مشکلات مال تعطیلاته و با اتمام تعطیلات درست میشه

خدا کنه همین طور باشه چون احیانا حال تغییرات اساسی توی سایت رو ندارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...