Flashget

سوال در مورد تگ دسته بندی یا فهرست مطالب سایت

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام بر اساتید گرام

بنده تازه به جمع وردپرسی ها پیوستم و البته بسیار بسیار مبتدی هستم .

متوجه شدم برای اینکه سایتم فهرست ماطلب داشته باشه باید از تگ زیر استفاده کنم

<ul>

<?php wp_list_cats('sort_column=name'); ?>

</ul>

اما این تگ بسیار بسیار ساده است نه قالب داره نه رنگبندی و نه موضواعت بصورت زیر مجموعه هستند . میخوام مثلا وقتی دسته دانلود نشون داده میشه با کمی فاصله عرضی زیر دانلود دسته های زیرمجموعه دسته دانلود نمایش داده بشه ...

حالا به نظر شما راهکار چیه ؟ با توجه به اینکه من اصلا کد نویسی بلد نیستم .

ممنون میشم راهنمایی کنید

نمونه هایی که تونستم عکسشون رو پیدا کنم :

Untitled_3.png

و یا

368d1370179950t-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-untitled.jpg

پ.ن : سوالات زیاد دیگه ای دارم که فکر میکنم به ترتیب برم جلو و تاپیک ایجاد کنم بهتر نتجیه میگیرم و مسائل رو قاطی نمیکنم

ممنونم

ویرایش شده در توسط Flashget

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باسلام به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید.

اگر میخواهید مانند تصویر دسته بندی های خودتون را نمایش بدید از قسمت ابزارک ، از ابزارک دسته ها استفاده کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون آقا صادق

ابزارکی که فرمودید رو اضافه کردم اما فهرستی به سایت اضافه نشد . اتفاقا یکی از سوالات بعدی من در رابطه با همین بود که بنده ابزارک نمایش آخرین دیدگاه ها و ابزارک آرشیو مطالب رو فعال کردم ( از سمت راست کشیدم به سمت چپ و ذخیره کردم ) اما هیچکدام در سایت نمایش داده نمیشدند .

باید کار خاصی به جز کشیدن و ذخیره کردن انجام بدم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا ابزارک ها را در قالب شما فعال نیستند و یا جایی برای نمایش آنها در نظر گرفته نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب دیفالت وردپرس را بگذارید اول قابلیت ها را تست و راه اندازی کنید بعد قالب را تغییر دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب دیفالت وردپرس را بگذارید اول قابلیت ها را تست و راه اندازی کنید بعد قالب را تغییر دهید

قالب دیفالت رو که نمیدونم کدوم است اما چند قالب پیش فرض بود که یکی رو انتخاب کردم و ابزارک ها در اون فعال بودند اما در قالب اصلی خودم که مجدد فعال کردم غیر فعال بودند .

احتمالا ابزارک ها را در قالب شما فعال نیستند و یا جایی برای نمایش آنها در نظر گرفته نشده

چطور باید ابزارک ها در قالب رو فعال کرد ؟ و اگر فعال بودند و جایی براش تعریف نشده بود باید چکار کنم ؟

خیلی ممنونم دوستان عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در قالبتون ابزارگ ریجستری شده باشه در پیشخوان > نمایش > ابزارک ها را می بینید

و اگر در قالبتون جایی براش وجود نداشته باشه باید در محلی که می خواهید ابزارک دیده شود قرار دهید

<?php get_sidebar(); ?>

و الا طبق لینکی که داده شد ابزارک را ریجستری کنید (اگر در حال حاضر وقتی پوسته خودتون رو انتخاب کردید گزینه ابزارکها در شاخه نمایش پیشخوان وجود نداشت)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در قالبتون ابزارگ ریجستری شده باشه در پیشخوان > نمایش > ابزارک ها را می بینید

و اگر در قالبتون جایی براش وجود نداشته باشه باید در محلی که می خواهید ابزارک دیده شود قرار دهید

<?php get_sidebar(); ?>

و الا طبق لینکی که داده شد ابزارک را ریجستری کنید (اگر در حال حاضر وقتی پوسته خودتون رو انتخاب کردید گزینه ابزارکها در شاخه نمایش پیشخوان وجود نداشت)

خیلی ممنونم

بله در قسمت پیشخوان > نمایش > ابزارک ها وجود داشتند و با قرار دادن کدی به شما دادید در سایدبار سمت چپ ابزارک ها فعال شدند . حالا مشکل اینجاست که تمام ابزارک ها فقط در همون قسمت یعنی سمت چپ فعال شدند .

اگر بخوایم به عنوان مثال : دسته ها در سمت راست باشند و برخی ابزارک ها مثل دیدگاه ها در سمت چپ باید چکار کنیم ؟

ممنون از آموزش مفید و راهبردی

آدرس سایت رو قرار میدم تا چنانچه نیاز بود نگاهی بندازید و ایراداتش رو بگید بر طرف کنم .

www.cafe3a.ir

سپاس از محبت شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چک کنید در مسیری که قبلا گفته شد دو تا ستون کناری هست یا یکی اگر دو تا بود

کدتون رو بصورت

<?php get_sidebar(1); ?>
<?php get_sidebar(2); ?>

چک کنید و اگر جواب نداد

فایل فانکشن ز را در یک ویرایشگر معمولی باز کنید و sidebar را جستجو کنید و بخونید که در کدهای مربوط به دو سایدبار چه نامی را برای هرکدام گذاشته اند

نام را داخل کوتیشن در کد بگذارید مثل

<?php get_sidebar('name1'); ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری