رفتن به مطلب

سوال در مورد تگ دسته بندی یا فهرست مطالب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام بر اساتید گرام

بنده تازه به جمع وردپرسی ها پیوستم و البته بسیار بسیار مبتدی هستم .

متوجه شدم برای اینکه سایتم فهرست ماطلب داشته باشه باید از تگ زیر استفاده کنم

<ul>

<?php wp_list_cats('sort_column=name'); ?>

</ul>

اما این تگ بسیار بسیار ساده است نه قالب داره نه رنگبندی و نه موضواعت بصورت زیر مجموعه هستند . میخوام مثلا وقتی دسته دانلود نشون داده میشه با کمی فاصله عرضی زیر دانلود دسته های زیرمجموعه دسته دانلود نمایش داده بشه ...

حالا به نظر شما راهکار چیه ؟ با توجه به اینکه من اصلا کد نویسی بلد نیستم .

ممنون میشم راهنمایی کنید

نمونه هایی که تونستم عکسشون رو پیدا کنم :

Untitled_3.png

و یا

368d1370179950t-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-untitled.jpg

پ.ن : سوالات زیاد دیگه ای دارم که فکر میکنم به ترتیب برم جلو و تاپیک ایجاد کنم بهتر نتجیه میگیرم و مسائل رو قاطی نمیکنم

ممنونم

ویرایش شده توسط Flashget
لینک به ارسال

باسلام به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید.

اگر میخواهید مانند تصویر دسته بندی های خودتون را نمایش بدید از قسمت ابزارک ، از ابزارک دسته ها استفاده کنید!

لینک به ارسال

خیلی ممنون آقا صادق

ابزارکی که فرمودید رو اضافه کردم اما فهرستی به سایت اضافه نشد . اتفاقا یکی از سوالات بعدی من در رابطه با همین بود که بنده ابزارک نمایش آخرین دیدگاه ها و ابزارک آرشیو مطالب رو فعال کردم ( از سمت راست کشیدم به سمت چپ و ذخیره کردم ) اما هیچکدام در سایت نمایش داده نمیشدند .

باید کار خاصی به جز کشیدن و ذخیره کردن انجام بدم ؟

لینک به ارسال

احتمالا ابزارک ها را در قالب شما فعال نیستند و یا جایی برای نمایش آنها در نظر گرفته نشده

لینک به ارسال

قالب دیفالت وردپرس را بگذارید اول قابلیت ها را تست و راه اندازی کنید بعد قالب را تغییر دهید

لینک به ارسال

قالب دیفالت وردپرس را بگذارید اول قابلیت ها را تست و راه اندازی کنید بعد قالب را تغییر دهید

قالب دیفالت رو که نمیدونم کدوم است اما چند قالب پیش فرض بود که یکی رو انتخاب کردم و ابزارک ها در اون فعال بودند اما در قالب اصلی خودم که مجدد فعال کردم غیر فعال بودند .

احتمالا ابزارک ها را در قالب شما فعال نیستند و یا جایی برای نمایش آنها در نظر گرفته نشده

چطور باید ابزارک ها در قالب رو فعال کرد ؟ و اگر فعال بودند و جایی براش تعریف نشده بود باید چکار کنم ؟

خیلی ممنونم دوستان عزیز

لینک به ارسال

اگر در قالبتون ابزارگ ریجستری شده باشه در پیشخوان > نمایش > ابزارک ها را می بینید

و اگر در قالبتون جایی براش وجود نداشته باشه باید در محلی که می خواهید ابزارک دیده شود قرار دهید

<?php get_sidebar(); ?>

و الا طبق لینکی که داده شد ابزارک را ریجستری کنید (اگر در حال حاضر وقتی پوسته خودتون رو انتخاب کردید گزینه ابزارکها در شاخه نمایش پیشخوان وجود نداشت)

لینک به ارسال

اگر در قالبتون ابزارگ ریجستری شده باشه در پیشخوان > نمایش > ابزارک ها را می بینید

و اگر در قالبتون جایی براش وجود نداشته باشه باید در محلی که می خواهید ابزارک دیده شود قرار دهید

<?php get_sidebar(); ?>

و الا طبق لینکی که داده شد ابزارک را ریجستری کنید (اگر در حال حاضر وقتی پوسته خودتون رو انتخاب کردید گزینه ابزارکها در شاخه نمایش پیشخوان وجود نداشت)

خیلی ممنونم

بله در قسمت پیشخوان > نمایش > ابزارک ها وجود داشتند و با قرار دادن کدی به شما دادید در سایدبار سمت چپ ابزارک ها فعال شدند . حالا مشکل اینجاست که تمام ابزارک ها فقط در همون قسمت یعنی سمت چپ فعال شدند .

اگر بخوایم به عنوان مثال : دسته ها در سمت راست باشند و برخی ابزارک ها مثل دیدگاه ها در سمت چپ باید چکار کنیم ؟

ممنون از آموزش مفید و راهبردی

آدرس سایت رو قرار میدم تا چنانچه نیاز بود نگاهی بندازید و ایراداتش رو بگید بر طرف کنم .

www.cafe3a.ir

سپاس از محبت شما

لینک به ارسال

چک کنید در مسیری که قبلا گفته شد دو تا ستون کناری هست یا یکی اگر دو تا بود

کدتون رو بصورت

<?php get_sidebar(1); ?>
<?php get_sidebar(2); ?>

چک کنید و اگر جواب نداد

فایل فانکشن ز را در یک ویرایشگر معمولی باز کنید و sidebar را جستجو کنید و بخونید که در کدهای مربوط به دو سایدبار چه نامی را برای هرکدام گذاشته اند

نام را داخل کوتیشن در کد بگذارید مثل

<?php get_sidebar('name1'); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...