رفتن به مطلب

باز هم ارور 500

پست های پیشنهاد شده

سلام

من باز هم به ارور ۵۰۰ خوردم! (و دست به دامان wp-parsi شدم)...

اونم نه به یه وردپرس تو کل هاستم!

مشکل هم فقط وردپرس نیس ماشاالله حتی اسکریپت هایی هم که نسیتا ساده ان رو باز نمیکنه ...

چه کنم ؟؟؟

آخه چن تا دامین هم هس... کارم لنگه ...

پشتیبانی هاستم :

ظاهرا شما از نسخه PHP 5.2 استفاده می کردید که هم اکنون سرورهای نسخه 5.2 و 5.3 مجزا شده اند و می توانیم سرویس شما را به سرور دیگری که دارای نسخه 5.2 است انتقال دهیم

الان من چه کنم دقیقا ؟؟؟

راجع به انتقال به سرور غیر از این شرکت اصا صحبت نکنین (با این که خودم تو فکرشم ...) چون تا ۲ و اندی سال دیگه مهمون همین جام!

ممنون از کمک هاتون!

البته فایل های html میاد ...

ویرایش شده توسط 2roos
لینک به ارسال

سلام

مشکل هم فقط وردپرس نیس ماشاالله حتی اسکریپت هایی هم که نسیتا ساده ان رو باز نمیکنه ...

چه کنم ؟؟؟

پشتیبانی هاستم :

الان من چه کنم دقیقا ؟؟؟

راجع به انتقال به سرور غیر از این شرکت اصا صحبت نکنین (با این که خودم تو فکرشم ...) چون تا ۲ و اندی سال دیگه مهمون همین جام!

ممنون از کمک هاتون!

دوست عزیز انتقال سرور به معنی تغییر هاستینگتون یا دامینتون نیست به مدیر بگید ارتقا بده هر چند بعید می دونم درست بشه این مشکل رو بازم مثل بقیه دوستان می گم از طرف مدیر سرورتونه و با ارتقا شاید دوباره با این مشکل روبرو بشید

لینک به ارسال

مگه وردپرس حد اقل php 5.2.4 نمیخواد خب؟؟؟

بله بهتره امتحان کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه چون بنده هم این مشکل را حتی با ارتقا 5.3 هر چند وقت یک بار داشتم انقدر روی مخ مدیر هاستینگ راه رفتم تا مشکلو رفع کرد الان شاید ماهی یک بار اونم موقت این مشکل پیش بیاد

لینک به ارسال

بله بهتره امتحان کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه چون بنده هم این مشکل را حتی با ارتقا 5.3 هر چند وقت یک بار داشتم انقدر روی مخ مدیر هاستینگ راه رفتم تا مشکلو رفع کرد الان شاید ماهی یک بار اونم موقت این مشکل پیش بیاد

منم کار شما و کردن مشکل حل شد!

با تشکر ...

این تاپیک رو هم یه کاریش کنین دیگه ... (ببنیدین حذف کنین یا ...)

ممنون

لینک به ارسال

سلام

چه کنم ؟؟؟

پشتیبانی هاستم :

الان من چه کنم دقیقا ؟؟؟

ممنون از کمک هاتون!

سلام تغطیلات را هم در نظر بگیرید خیلی از سرور ها در کنتاکت روزانه به مشکلاتی می خورند که باید دستی برطرف بشه و می مونه بعد از تعطیلات

ممکنه مثلا از 4 سروری که ست شدند با یک دامین یکیش یا دوتاش قطع بشه که ارورهایی مثل 500 رو افزایش می ده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...