رفتن به مطلب

3 سوال درمورد وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من 3 سوال درمورد وردپرس دارم تقریبا همه جا سر زدم اما چون تا حالا وبسایت نداشتم هیچی از کلماتی مثل داشتن میزبان و هاست و ...نفهمیدم لطفا بگید چطوری وردپرس نصب کنم لطفا ساده و واضح و اگر شد تصویری بگید

سوال دومم اینه که چگونه افزونه اضافه کنم لطفا کامل بگید و ساده

سوال بدیم اینه که چطوری وردپرس را به موتور های جستجوگر مثل گوگل و ... معرفی کنم

لطفا بگید چجوری وردپرس بسازم من همه جا رفتم اما نتیجه نگرفتم لطفا ناامیدم نکنید

با تشکر

لینک به ارسال

پنل هاستتون چیه؟

دایرکت ادمین

سی پنل

پلسک

....

با ftp آشنایی دارید؟

آدرس ftp سایتتون رو دارید و یوزر نیم و پس وردش رو؟

دیتابیس بلدید بسازید؟

این چند سئوال را دقیق جواب بدید وردپرس یه فرمول داره

آپلود فایل ها + ساخت دیتابیس + ایجاد wp-config.php + باز کردن آدرسی شبیه

yoursite.com/wp-admin/install.php

+ پر کردن مشخصات

ولی این فرمول هزار راه برای اجراش داره سئوالات بالا را جواب بدید تا بهترین راه را عرض کنم

و اینکه عجله نکنید اول وردپرس دار بشید بعد افزونه ها را می ریزید و برای معرفی به گوگل هم افزونه هست که به موقعش می ریزید

لینک به ارسال

سلام ببخشید من 3 سوال درمورد وردپرس دارم تقریبا همه جا سر زدم اما چون تا حالا وبسایت نداشتم هیچی از کلماتی مثل داشتن میزبان و هاست و ...نفهمیدم لطفا بگید چطوری وردپرس نصب کنم لطفا ساده و واضح و اگر شد تصویری بگید

با تشکر

سلام ببخشید من 3 سوال درمورد وردپرس دارم تقریبا همه جا سر زدم اما چون تا حالا وبسایت نداشتم هیچی از

کلماتی مثل داشتن میزبان و هاست و ...نفهمیدم لطفا بگید چطوری وردپرس نصب کنم لطفا ساده و واضح و اگر شد تصویری بگید

سلام و درود برشما ؛ میزبان و هاست به شما یک فضا میدن تا شما بتونید چیزایی رو که میخاین رو داخلش بریزید و استفاده کنید مثلا روش وردپرس نصب کنید ، قالب html نصب کنید و ... . واضح تر مثل هارد هاست مثل یک هارد کامپیوتر هست ....

نصب وردپرس :

http://forum.wp-parsi.com/topic/6040-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-cpanel-%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

برای نصب افزونه وردپرس 2 راه دارید ، یک از داخل cpanl و دو از داخل خود وردپرس ، در cpanl بعد از اپلود افزونه مورده نظر تو پوشه پلاگین ... و یا از تو خوده وردپرس از قسمت افزونه ها > افزودن افزونه نصب میکنید

هیچی کاری نداره برای این کار میتونید یه سرچ داخل گوگل کنید و کاملا متوجه شید ، با ثبت نام در وبمستر گوگل و ...

متوجه نشدم

با تشکر

در آخر یا توجه به اینکه شاید شما تازه کار باشید اینه که ابتدا تمامی چیز های لازم رو برای ایجاد سایت ، مدیریت سایت و... بدونید ، ازش اطلاع پیدا کیند و بعد واردش بشید

لینک به ارسال

پنل هاستتون چیه؟

دایرکت ادمین

سی پنل

پلسک

....

با ftp آشنایی دارید؟

آدرس ftp سایتتون رو دارید و یوزر نیم و پس وردش رو؟

دیتابیس بلدید بسازید؟

این چند سئوال را دقیق جواب بدید وردپرس یه فرمول داره

آپلود فایل ها + ساخت دیتابیس + ایجاد wp-config.php + باز کردن آدرسی شبیه

yoursite.com/wp-admin/install.php

+ پر کردن مشخصات

ولی این فرمول هزار راه برای اجراش داره سئوالات بالا را جواب بدید تا بهترین راه را عرض کنم

و اینکه عجله نکنید اول وردپرس دار بشید بعد افزونه ها را می ریزید و برای معرفی به گوگل هم افزونه هست که به موقعش می ریزید

من درمورد هیچ کدام از این ها چیزی نمی دونم لطفا از پاییه پایه برای نصب وردپرس بگید

با تشکر

لینک به ارسال

اوکی - آرامش خودتونو حفظ کنید - شما هاست و دامین دارید؟

یعنی hasan.com یا هرچیزی مثل این رو دارید یا نه؟

لینک به ارسال

پیشنهاد

برای شروع از یک سرویس رایگان مثل xzn.ir شروع کنید در سرویس هاست رایگانش ثبت نام کنید و با استفاده از اتو ایناستلر که داره وردپرس را به صورت خودکار راه اندازی کنید و با محیطش و فضاش آشنا بشید و بعد برید سراغ یک سایت پولی

و در کل یک سایت (چه وردپرسی چه غیر وردپرسی) تشکیل می شه از سه بخش

فضای شما (هاست)

آدرس سایت (دامین)

موتور سایت (وردپرس یا هر چیز دیگه)

تا دو مورد اول نباشند مورد سوم رو نمی شه داشت

لینک به ارسال

اوکی - آرامش خودتونو حفظ کنید - شما هاست و دامین دارید؟

یعنی hasan.com یا هرچیزی مثل این رو دارید یا نه؟

من هیچ کدام از این ها را ندارم

لینک به ارسال

پیشنهاد

برای شروع از یک سرویس رایگان مثل xzn.ir شروع کنید در سرویس هاست رایگانش ثبت نام کنید و با استفاده از اتو ایناستلر که داره وردپرس را به صورت خودکار راه اندازی کنید و با محیطش و فضاش آشنا بشید و بعد برید سراغ یک سایت پولی

و در کل یک سایت (چه وردپرسی چه غیر وردپرسی) تشکیل می شه از سه بخش

فضای شما (هاست)

آدرس سایت (دامین)

موتور سایت (وردپرس یا هر چیز دیگه)

تا دو مورد اول نباشند مورد سوم رو نمی شه داشت

ببخشید من در xzn.ir در سرویس رایگانش برای هاست ثبت نام کردم بعدش چیکار کنم؟

لینک به ارسال

دوست عزیز برای این که گیج نشی بهتره که فقط پاسخ های یک نفر رو عمل کنید - پیشنهاد می کنم پاسخ های آقای فخار رو پیگیری کنید و پیشنهاد می کنم به خودم و دیگران که اجازه بدن توی این تاپیک ایشون با آقای فخار همراه باشند - وگرنه خدا میدونه چی میشه

لینک به ارسال

سلام

با مشخصاتی که براتون ایمیل شده وارد بشید

مثلا اگر نام rose24.xzn.ir را ایجاد کردید به rose24.xzn.ir/cpanel بروید و با آدرس ایمیل و رمزی که دارید وارد شوید

به روی شاخه cpanel بزنید و داخل کنترل پنل شوید

به شاخه website بروید و بر روی auto installer کلیک کنید

post-336-0-43182400-1370504792_thumb.png

در صفحه بعد اولین گزینه ورد پرس است

post-336-0-15199000-1370504899_thumb.png

در صفحه بعد فیلد اول را خالی بگذارید و یک نام کاربری و رمز در دو فیلد بعدی وارد کنید و install نمایید

post-336-0-94344300-1370506865_thumb.png

بعد از این مراحل بفرمایید تا ادامه دهیم

لینک به ارسال

سلام

مثلا اگر نام rose24.xzn.ir را ایجاد کردید به rose24.xzn.ir/cpanel بروید و با آدرس ایمیل و رمزی که دارید وارد شوید

در صفحه بعد فیلد اول را خالی بگذارید و یک نام کاربری و رمز در دو فیلد بعدی وارد کنید و install نمایید

ببخشید من با ایمیلم وارد پروفایلم شدم ولی اون چیزهایی که گفتین نبود به جاش گزینه هایی مثل پرفایل من و کنترل پنل هاست و خرید دامنه و سفارش هاست حرفه ای واموزش ها و .... بود چی کار کنم؟

لینک به ارسال

من نفهمیدم چی شد تونستید تا این مرحله را پیش برید یا نه ؟

من دقیقا از خود صفحات موجود در همون سایت عکس گرفتم بعیده شما چیز دیگه ای ببینید

اگر پیشرفتید لطفا آدرس سایتتون رو هم بگذارید

و اینکه شما الان یک سایت وردپرسی دارید و فعلا دیگه با هاستتون کاری ندارید

اگر آدرسی که دارید رو قرار بدید بقیه مراحل رو پیش می ریم

نکته:

من نمی تونم دائمی در نت باشم ولی می تونیم ساعات بخصوصی را برای حضور هر دو فیکس کنیم که شما هم باشید و جواب سئوالات را برای پیشرفت بگذارید

ببخشید من با ایمیلم وارد پروفایلم شدم ولی اون چیزهایی که گفتین نبود به جاش گزینه هایی مثل پرفایل من و کنترل پنل هاست و خرید دامنه و سفارش هاست حرفه ای واموزش ها و .... بود چی کار کنم؟

کنترل پنل هاست

لینک به ارسال

ببخشید مگه نگفتید در xzn.ir ثبت نام کنم اxzn.ir یک سایت فارسی درسته ؟بعد تو ایمیلم اومد که برای فعال کردن پروفایلم به این ادرس برم( http://cpanel.xzn.ir/auth/confirm/hash/MTM5Njg4MDU2 )بعد دوباره تو ایمیلم امد که برای ورود به هاست به این سایت برم http://cpanel.xzn.ir

بعد من با اون اطلاعاتی که برام تو ایمیلم امد رفتم تو بعد دیگه نمی دونم چیکار کنم لطفا بگید چی کار کنم؟

لینک به ارسال

ببخشید مگه نگفتید در xzn.ir ثبت نام کنم اxzn.ir یک سایت فارسی درسته ؟بعد تو ایمیلم اومد که برای فعال کردن پروفایلم به این ادرس برم( http://cpanel.xzn.ir...sh/MTM5Njg4MDU2 )بعد دوباره تو ایمیلم امد که برای ورود به هاست به این سایت برم http://cpanel.xzn.ir

بعد من با اون اطلاعاتی که برام تو ایمیلم امد رفتم تو بعد دیگه نمی دونم چیکار کنم لطفا بگید چی کار کنم؟

سلام

احتمالا باید قسمت تغییر زبان وجود داشته باشه.

زبان رو انگلیسی کنید و مطابق فرموده های آقای فخار عمل کنید.

لینک به ارسال

سلام

احتمالا باید قسمت تغییر زبان وجود داشته باشه.

زبان رو انگلیسی کنید و مطابق فرموده های آقای فخار عمل کنید.

ببخشید زبانش انگلیسی نمیشه

لینک به ارسال

وقتی وارد شدید روی کلید

کنترل پنل هاست

بزنید احتمالا در دفعه اول ازتون می خواد حساب ایجاد کنید

که یک فیلد برای ثبت دامین یا ساب دامین دارد و یک فیلد برای انتخاب پنل که خودش پنل رایگان را انتخاب کرده

در قسمت بعدی یک جای خالی هست کهخ خودش در ادمه نوشته

.xzn.ir

توی اون کادر یک کلمه بنویسید مثل rose24 و یک باکس خالی دیگه هم هست که باید با حروف نوشته شده در عکس بالاش پر بشه

و در نهایت تایید کنید تا مراحل ثبت نام شما به پایان برسد

لینک به ارسال

حالا مابقی آموزش رو از

http://forum.wp-parsi.com/topic/8596-3-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%AF%D9%87/#entry70643

دنبال کنید وقتی وردپرستون نصب شد برای افزرونه ها اعلام کنید

لطف کنید تایم مشخصی بگذارید که من هم بدونم چی کار دارم می کنم

لینک به ارسال

ببخشید به ایمیلم چند تا چیز اومده یکی مشخصات ورود به کنترل پنل ویکی دیگه مشخصات ورود به اف تی پی وقتی ادرس اف تی پی که داده رو میزنم یک صفحه باز میشه که توش یک فولدر به نام public-html هست بعد تو ایمیلم نوشته برای اپلود سایت باید توی اون فولدر اپلود کنم ولی من نمی دونم چکار کنم ؟

لینک به ارسال

باید از طریق پنل سایتتون یا استفاده از یک برنامه آپلود مثل filezilla یا cuteftp فایلها رو داخل اون پوشته آپلود کنید

لینک به ارسال

شما می شه الان بگید در کدوم مرحله اید و اگر مراحل ثبت ساب دامین رو گذروندید آدرس سایتتون رو بگذارید

لینک به ارسال

سلام

ببخشید فهمیدم چیکار کنم الان install کردم بعد چیکار کنم؟

لینک به ارسال

شما صبح تا حالا را گذاشتی الان اومدی که من دارم می رم بیرون

بعد از اینستال کردن شما وردپرس را دارید

به انتهای آدرس سایتتون (آدرسی شبیه به:

yourname.XZN.IR

اضافه کنید wp-login.php

یعنی بشه

yourname.xzn.ir/wp-login.php

را وارد آدرس بار کنید

لاگ این کنید (با یوزر نیم و پسوردی که وقت اینستال دادید

در پیشخوان > افزونه ها > افزونه های نصب شده

همه افزونه هاتون رو تیکدار کنید و از بالای جدول فعال سازی را انتخاب و اعمال کنید تا فعال بشند تا من برم بیرون و برگردم

لینک به ارسال

ببخشید که وقتتون گرفتم از اینکه کمکم کردید که وردپرس نصب کنم خیلی متشکرم یک سوال دیگر داشتم الان وردپرس من انگلیسی چجوری فارسیش کنم و اینکه ادرس سایتمو چجوری تغییر بدم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...