رفتن به مطلب

ویرایش ابزارک قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

من2تا فایل ضمیمه کردم یکیش item.php هست و یکی post-widget

مشکله من اینه اون ابزارک برای خود پوسته هست که آخرین مطالب سایتم رو نمایش میده اما اشکالش اینه که آخرین نوشته هام رو به نمایش میزاره در حالی که من میخوام آخرین مطالب رو از آیتم هام به نمایش بزاره همون فایل item.php پست سفارشی رو میگم

یکی از دوستان میگفت باید کوئری اون فایل رو تغییر بدم اما من بلد نیستم.ممنون میشم کمکم کنید این مشکل حل بشه

exeo.zip

ویرایش شده توسط m-noori
لینک به ارسال

من به کل متوجه نشدم چی گفتید

اگر پست تایپی دارید که می خواهید در ابزارک ها ازش لیست داشته باشید اول باید پست تایپتون چک بشه که این قابلیت براش تعریف شده یا نه و اگر شده بود یک کوئری براش بسازید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/282-%da%98%d9%86%d8%b1%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%a6%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%b2/

لینک به ارسال

ببخشید که بد توضیح دادم

ببینید تو اون فایلی که زیپ ضمیمه شده دو تا فایل هست یکی همون ابزارک که آخرین مطالب سایتم رو نمایش میده و درست هم کار میکنه اما من میخوام مطالبم رو از اون یکی فایل که توی زیپ هست بخونه اون یکی فایل کلا" از نوشته های وردپرس من جدا هست یعنی با custom-type آیتم های من رو نشون میده و ارتباطی با پست های پیش فرض وردپرسم نداره

حالا یکی میگفت تو فایل ابزارک کوئری نوشته شده که باید اون کوئری تغییر پیدا کنه و مطالب رو از اون فایل item.php بخونه اما من هیچی از اینا سر در نمیارم لطفا" کمکم کنید

لینک به ارسال

post-widget.zip

این رو چک کنید اگر جواب نداد یا ارور داشت برش دارید فردا یکبار دیگه کدها رو چک می کنم

لینک به ارسال

ممنون زحمت میکشید که وقت میذارید تست کردم متاسفانه خطا داد

Parse error: syntax error, unexpected $end in /

اون دو تا فایلی که ارسال کردم فایل های اصلی هستن یعنی اونایی که تو سایتم هستن سفارشی و ویرایش شدن اگه براتون زحمت نمیشه به من هم بگید کدوم خط رو ویرایش میکنید چون اینجوری همه ی خط ها رو چک میکنم

بازم ممنونم

لینک به ارسال

برای ویرایش نیاز هست که پوشه قالب به طور کامل باشه که بشه کد رو توش گذاشت و نتیجه را دید

اگر قالب رایگانه بگذاریدش اینجا که چک کنم و اگر نیست که در این انجمن نمی شه کاری براش انجام داد

لینک به ارسال

نه آقا ایمان قالب رایگان نیست و چون این مشکل به حساب نمی اومد و سفارشی سازی حساب میشد طراح کمکی به من نکرد تا بتونم این فایل رو تغییر بدم

اگه از نظر کپی رایت مشکل هست من بابت این قالب هزینه کردم و میتونم لایسنسشو اینجا بزارم که از سایت تم فارست خریدم

خواهش میکنم کمکم کنید

لینک به ارسال

طراح موظفه تغییراتی اینچنینی رو توی قالبش اعمال کنه

موضوع اصلی اینه که وقتی قالب سفارشی می شه کدها هم نرم طبیعیشون رو از دست می دند و هر کدی ممکنه به چند جای دیگه هم اثر بگذاره

دستکاری قالب سفارشی با سفارش یک قالب رو اجرا کردن خیلی فرقی نداره در صورتی که برای طراح کمتر از ده دقیقه کاره

با طراحتون تماس بگیرید شاید سرشون شلوغ باشه ولی معمولا می پذیرند و انجام می دند

لینک به ارسال

ممنون درسته آقا ایمان ولی فکر میکنم این قانون برای کل طراحان خارجی هست من تو بخش تیکتشون سه بار مطرح کردم که بار آخر پاسخ دادن باید از توسعه دهندگان محلی کمک بگیرید و ما تنها مشکلات پوسته رو رفع میکنیم

تنها کار اینه که جسارتا" باید کوئری فایل widget-post تغییر پیدا کنه که من از این کدها اصلا" سر در نمیارم به هر حال صبر میکنم دوستان دیگه ای تاپیک رو ببینند

از لطف شما هم صمیمانه سپاسگذارم آقا ایمان

لینک به ارسال

باید پوشه قالب وجود داشته باشه و امکان نسبش روی سرور محلی باشه تا بشه کدها رو تست کرد

لینک به ارسال

این کد را در اول صفحه post-widegt.php اضافه کنید و تست بگیرید

<?php
add_filter( 'pre_get_posts', 'add_to_query' );
function add_to_query( $query ) {
// if ( is_home() ) {
if( $query->query_vars['suppress_filters'] ) // TODO check if necessary
return $query;
$supported = $query->get( 'post_type' );
if ( !$supported || $supported == 'post' )
$supported = array( 'post', 'exeo-item' );
elseif ( is_array( $supported ) )
array_push( $supported, 'exeo-item' );
$query->set( 'post_type', $supported );
return $query;
//}
}
?>

لینک به ارسال

ممنون ایمان جان کار کرد اما فقط عنوان و تاریخ رو نمایش میداد در صورت که تو ابزارک توضیحات و بندانگشتی هم هست ومهم ترین مشکل این بود که تو کوئری همه ی صفحاتم تاثیر گذاشت و باعث خرابی سایر قسمت ها شد

حق باشماست ایمان جان اینجوری فقط وقت اتلاف میشه من چون فعلا" هاست ندارم یه جایی و رو پیدا میکنم و قالب رو نصب میکنم و کلید رو براتون پیام میکنم

بازم ممنون که همراهی کردید

لینک به ارسال

خوب اونها رو باید پست تایپتون ساپورت کنه

الان شما در موقع ارسال پست تایپ امکان اضافه کردن چکیده مطلب دارید یا تصویر شاخص؟

که تو کوئری همه ی صفحاتم تاثیر گذاشت و باعث خرابی سایر قسمت ها شد

این دقیقا همون چیزی بود که قبلا هم عرض کردم

عجیبه که طراحتون که با مکانیزم کدهاش آشناست این کار رو نکرده

این کد را به صورت بک آپ نگه دارید تا سر یک فرصت ساپورت های پست تایپتون رو هم یکی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...