Parsa

آموزشی
امنیت وردپرس [اینفوگرافیک]

1 پست در این موضوع قرار دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام دوستان
      سایت ما یک برگه داره که از یک برگه ی دیگه به اون ریدایرکت و نمایش داده میشه. چطوری میتونم کاری کنم که اگه کاربر لینک اون برگه رو به صورت دستی در نوار آدرس مرورگر وارد کرد ، وارد اون برگه نشه ؟ مثلا بره به یک صفحه ی خاص
    • توسط meraj
      سلام دوستان
      من تازه یه سایت وردپرس ساختم و خیلی هم از هک شدنش میترسم , قابل ذکر هم هست که از php اصلا سر در نمیارم و از افزونه "all in one security" و همچنین "captcha" گوگل استفاده میکنم هم برای صفحه لوگین و هم برای بخش ثبت نظر و در هسته اصلی وردپرس تغییری هنوز ایجاد نکردم مثل تغییر صفحه ورود چون دیدم با این افزونه ها امکان هک سایت میاد پایین
      اما تو این یک هفته اخر 25 تا نظر در پست های مختلف سایتم ثبت شده بود که به انگلیسی نوشته بود به سایت ما هم سر بزنید , من اول فکر کردم خب یه کاربر معمولی نوشته اما بعد فکر کردم که شاید سایتم رو اسپم زدن(بخاطر اینکه سایت تو این چند روز در بعضی اوقات سرعتش خیلی میومد پایین)
      راهی برای جولوگیری از این کار دارید؟
      چطوری امنیتش رو بیشتر کنم؟
    • توسط zeinababbasi98
      سلام
      برای برقراری امنیت سایتم افزونه ی Sucuri Scanner رو نصب کردم. بعد نصب این افزونه، از پشتیبانی این افزونه مرتب ایمیل هایی با این عنوان که سایت مورد حمله Brute Force قرار گرفته دریافت میکردم. به ناچار آی پی هایی که با یوزر ادمین اقدام به لوگ این کرده بودند را از طریق سی پنل بلاک کردم،اما چند روزه صفحه ورود به مدیریت و خود سایت باز نمیشه و با پیغام This webpage is not available رو به رو شدم چطور می تونم این مشکل را حل کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط 7ty7
      با سلام
      من سایتم رو تازه راه اندازی کردم در روز دوم دو نفر با ایمیل های زیر تو سایتم عضو شدن با توجه به دامین spamavert.com یه مقدار راجع به این دو عضو بی اطلاع هستم.
      در صورت امکان راهنماییم کنید که Spam هستند یا سرویس از سمت وردپرس هستند و پاکشون کنم یا نه؟
      ممنون
      aleidaelias@spamavert.com hannelorevancouver@spamavert.com  
    • توسط hiwa
      سلام دوستان
      من یک هفته است درگیر یک مشکل امنیتی در سایت وردپرسم هستم ممنون میشم اگه وقت بگذارید نظرتون رو بگید تا بتونم بررسی های بیشتری داشته باشم.
      متن خطایی که کارشناس هاست برای من ارسال کرده اینه:
      لینک های مربوط به صفحات و کدهای آلوده در سایت شما به شرح ذیل ارائه می گردد : [27-Dec-2016 20:48:46 America/New_York] mail() on [D:\HostingSpaces\mydomain.com\mydomain.com\wwwroot\wp-includes\widgets\ajax61.php(1958) : eval()'d code:775]: To: manclik@o2.pl -- Headers: Date: Tue, 27 Dec 2016 20:48:46 -0500 From: Adrianna <adrianna@mydomain.com> Message-ID: <e086de42938f51715a6c6f5e2440922a@peykeaval.com> X-Priority: 3 MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/alternative; boundary="b1_e086de42938f51715a6c6f5e2440922a" Content-Transfer-Encoding: 8bit [28-Dec-2016 03:32:25 America/New_York] mail() on [D:\HostingSpaces\mydomain.com\mydomain.com\wwwroot\wp-includes\widgets\ajax61.php(1958) : eval()'d code:775]: To: panos@spitfire.gr -- Headers: Date: Wed, 28 Dec 2016 03:32:25 -0500 From: Debbie <debbie@mydomain.com> Message-ID: <f69af4c19b6af26f68341250901069ed@peykeaval.com> X-Priority: 3 MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/alternative; boundary="b1_f69af4c19b6af26f68341250901069ed" Content-Transfer-Encoding: 8bit قالبی که استفاده کردم listify نام داره . از سایت nikan خریداری کردم (250 هزار)
      دو سه روز کامل درگیر اسکن و بررسی بودم و دوباره فایل های اسکن شده رو روی هاست(ویندوزی) پاک شده آپلود کردم اما باز هم همان مشکل قبلی پیش آمد.
      سیستم خودم رو فول اسکن کردم.
      تمام فایلهای سایت رو هم دانلود اسکن کردم. موارد مشکوک رو fix کردم با آنتی ویرویس avast Free اما مشکلم حل نشده.
      راهکاری به نظرتون میرسه ؟
      ممنون