رفتن به مطلب

کمک حمله شدید اسپمرها

پست های پیشنهاد شده

سلام

کمک کنید طی کمتراز یه هفته 30هزار نظر اسپم اومده و حدود 200 مگ دیتابیسمو سنگین کرده. چکار کنم؟

اکیسمت نصبه و کلیدش هم درسته !!!

راستی با اینکه نظرات جفنگو خالیش کردم ولی حجم دیتابیسم کم نشد . چکار کنم؟

مرسی

لینک به ارسال

بهتره برای فرم نظرات کپچا قرار دهید

تا از ثبت جلوگیری کنه

لینک به ارسال

بهتره برای فرم نظرات کپچا قرار دهید

تا از ثبت جلوگیری کنه

چرا این یکی اینجور شده؟؟؟

راه دیگه ای نیست ؟؟؟

لینک به ارسال

چی چجوری هست؟

Akismet که جفنگ رو شناسایی میکنه

اما نظرات هم ذخیره میشن

برای جلوگیری از ثبت هم کپچا بهتره

لینک به ارسال

ببینید الان نوشته:

Akismet سایت شما را در برابر 30,174 دیدگاه جفنگ پاسداری کرده است.

در این لحظه چیزی در صف جفنگ وجود ندارد.

ولی حجم دیتابیسم 200مگ ازقبل بیشتر شده با اینکه پاکشون کردم ولی حجم دیتابیسم کم نشده !!!!

ویرایش شده توسط محمد رسولی
لینک به ارسال

نمایش حجم دیتابیس هر چند ساعت بسته به تنظیمات سرور هاست شما آپدیت می شود و چند ساعت بعد حجم جدید دیتابیس شما را نشان می دهد. نگران نباشید.

لینک به ارسال

اگر مشکلتون بطرف نشد سعی کنید از افزونه بهینه ساز دیتابیس استفاده کنید . wp-optimize

لینک به ارسال

ببینید کدام جدول دیتابیس حجم بیشتری دارد؟

جدول نظرات حالا حجمش کم شده و برای جلوگیری از اسپم افزونه های اکیسمت و antispam bee نصب کردم + کد کپچا برای نظر دادن ولی باز هم روزی 10 -20 تا نظر اسپم میاد . چکار کنم به نظر شما ؟؟؟

لینک به ارسال

پاسخ سئوال پارسای عزیز را ندادید

کدوم جدولتون سنگینتره

اسپم معمولا توسط گروپی که داره خونده می شه یعنی یک کد مخرب وارد سایت می شه و عین دعوتنامه عمل می کنه و مرتبا از مرجعش درخواست پیام می کنه و معمولا کد مخرب مسیر اینکار رو هم جوری باز می کنه که خیلی از افزونه های محافظ رو فریب می ده البته اکسیمت قویست و به این راحتی مغلوبه نمی شه

با پاسخی که به سئوال پارسای گرامی می دید می شه نتیجه ای حدودی گرفت که این دعوتنامه های مجازی از کجا صادر می شند که راه رو باز می کنند

لینک به ارسال

چک کنید اگر اسپم ها در یک یا دو رنج آی پی هستند اون دو رنج را از cpanel بلوکه کنید

در نظرات تایید شده چک کنید نظری که مشکوک به اسپم و تبلیغاتی باشه نیست که تایید شده باشه اگر بود حذفش کنید خیلی وقتها اسپم های سرگردون یک نظر تایید شده را لنگر ورود خود می کنند

اگر ثبت نام کاربری در سایتتون آزاده چک کنید کاربری که آدرس ایمیلش عجیب باشه دارید یا خیر اگر داشتید فقط رمزش را عوض کنید و دسترسی اش را از مشارکت کننده به مشترک بیارید افزونه های اپتیمز کردن دیتابیس رو هم که دوستان بهش اشاره کردند فراموش نکنید

معمولا که یکی دو روزی سفت و سخت به پاکسازی اسپم ها بپردازید خود بخود هم فایل های دعوت کننده را پاک می کنید و هم نرم افزار مرکزی تمایلش رو به ادامه روند از دست می ده و می ره سراغ یکی دیگه

اگر بک آپ تازه از دیتابیس ندارید برای اطمینان بک آپ تهیه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...