رفتن به مطلب

فروم حرفه ای با افزونه یا بی افزونه؟

پست های پیشنهاد شده

من میخوام یه فروم حرفه ای داشته باشم از خود وردپرس با یک دیتابیس مشترک اما مینگل اصلا حرفه ای نبود مخصوصا نمایش اخرین پستاش میشه یه راهی چه با افزونه چه بی افزونه بزارید جلو پام

لینک به ارسال

اگر میخواهید انجمن امکانات داشته باشه

افزونه های وردپرس امکانات کاملی را ایجاد نمیکنند

لینک به ارسال

این انجمن که IPB هست

برای وردپرس هم افزونه های Simple Forum , BBPress , Mingle Forum هست

لینک به ارسال

چی هست این که گفتید میشه وصلش کرد به وردپرس؟ یه راهی بزاری دجلو پام که بتونم یه فروم با دیتابیس مشترک راه بندازم

لینک به ارسال

چی هست این که گفتید میشه وصلش کرد به وردپرس؟ یه راهی بزاری دجلو پام که بتونم یه فروم با دیتابیس مشترک راه بندازم

منظور از دیتابیس مشترک؟؟

لینک به ارسال

افزونه های Simple Forum وMingle Forum هردوشون فارسی هم دارند . بادی پرس به درد انجمن نمی خوره و هموین جور که گتید برای شبکه اجتماعی خوبه .

لینک به ارسال

سلام

http://ipbfarsi.ir/

منظور از مشترک, کاربران هستند؟

این رو براش چک کنید

http://wpu.ir/23xjz

اگر اشتباه نکنم قبلا در این مورد سوالاتی شده/جستجو!!!

لینک به ارسال

ببینید نمایش اخرین پستای فروم تو سایت وردپرسی هم داره ؟ با وردپرس 3.5 کار میکنه؟نمونه ای دارید ببینم؟

لینک به ارسال

بله پولی هست و نسخه رایگان نداره اما بصورت نال توی اینترنت هست و توی ایران هم که مشکلی نیست!

لینک به ارسال

ممنونم . البته که واقعا سیستم خوبیه ولی ترجیح شخصی من استفاده از نرم افزار های آزاد هستش .

لینک به ارسال

اگر امکانات زیادی نمیخواین بی بی پرس میتونه گزینه خوبی باشه و با وردپرس هم همسان هست

لینک به ارسال

اخه باید دیتابیس جدا بسازم و کاربرا دوبار عضو شن و رم هم زیاد مصرف میکنه شما راهیی دارید؟بشه یکیشون کرد؟

لینک به ارسال

یکی نمیشه اما میشه ارتباط برقرار کرد. قبلا مواردی دیده بودم.

اما بهترین حالت برای یکی بودن همون افزونه های خود وردپرس هست مثل بی بی پرس یا مینگل ولی پوسته های خیلی زیبای یندارن و باید خودتون طراحی کنید

لینک به ارسال

اگر منظورتون جدول بندی و این نوع هست خیر

باید براش نوشته بشه

لینک به ارسال

برای بی بی پرس افزونه داره:

http://wordpress.org/plugins/bbpress-post-topics/

لینک به ارسال

اخه بی بی پرس باید ساختار پیوند ها رو تغییر داد ماله من مروی پیشفرض و چند هزار پست دارم همه بهم میریزه

لینک به ارسال

اخه بی بی پرس باید ساختار پیوند ها رو تغییر داد ماله من مروی پیشفرض و چند هزار پست دارم همه بهم میریزه

اگه تغییر بدین ، خود وردپرس خودکار انتقال میده . از این نظر مشکلی فکر نکنم باشه

ویرایش شده توسط Patoghsara
لینک به ارسال

پیوند شما روی چی هست؟

البته بهتره بحث رو ببریم توی تاپیک جدید با عنوان مناسب

چون از بحث اصلی خارج شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...