رفتن به مطلب

نظر خواهی درباره فروشگاه ساز همیار وردپرس

فال

پست های پیشنهاد شده

سلام

خواستم نظر استید رو درباره ی فروشگاه سازی که همیار وردپرس ساخته بدونم، از لحاظ کیفیت واقعا خوب هست؟

امنیتش چطوره؟

آیا برای ساختن یک فروشگاه 200 تومن پرداختن برای این فروشگاه کار درستی هست؟

http://www.wordpress98.com/shop/فروشگاه-ساز-وردپرس-با-امکانات-عجیب-2/

ضمن این یک نفر بگه :

فروشگاه ساز یک افزونه هست ؟

آیا خود وردپرس چنین چیزی نداره؟

لینک به ارسال

سلام

شما نیاز به پرداخت هزینه ندارید

در وردپرس افزونه های زیادی وجود داره که یکی از بهتریناشو قبلن معرفی کردم :

مطمعنن نیازتون رو برطرف میکنه و همینطور رایگان هم هست

لینک به ارسال

با ووکامرس موافقم و اصلا هیچ افزونه ایی در حدش نیست!

اینی که آدرس دادید wpshop هست. شما مقایسه کنید متوجه میشید که در مقابل ووکامرس که تازه رایگان هم هست اصلا حرفی برای گفتن نداره.

چه از لحاظ کدنویسی و ایجاد ماژول و داکیومنت که اصلا نداره! و چه از لحاظ ست کردن هم با پوسته که برای شما خیلی سخت میشه.

همچنین یادمه که قبلا کد wpshop بسته بود و کد شده بود (فکر کنم الان هم هست) اما ووکامرس سورس باز هست.

برای ووکامرس هم بزودی درگاه های زیادی براش منتظر میکنیم(رایگان) و افزونه های تکمیلی برای استفاده داخل میسازیم تا مثل بیشتر سیستمهای موجود، وردپرس هم در این زمینه تکمیل بشه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

یکی به من گفته اصلا فکر اینکه با وردپرس فروشگاه راه بندازی به ذهنت راه نده، قدرتشو نداره و فردا برات دردسر میشه، از همون اول برو سراغ یه سیستم قدرتمند

من که در این زمینه نه تخصص دارم نه تجربه، آیا این حرفش درسته؟

چه سیستمی قدرتمنده و حرف اول رو در این زمینه میزنه؟

لینک به ارسال

وردپرس واسه افراد که تازه کار هستند و میخوان فروشگاهی ساده داشته باشند خوب هست

بیشتر از جنبه سختی کار هست برای تازه کارها

برای افراد حرفه ای هم که هر چی بخوان میتوانند ایجاد کنند

لینک به ارسال

به چه تعداد زیر دامنه نیاز دارید ؟ اگر یک یا 2 تا هست بله ، باید وردپرس جدا نصب کنید ، غیر این میتونید از وردپرس شبکه استفاده کنید ..

لینک به ارسال

چون هم فارسیه،هم کلی امکانات داره(قالب ها و ماژول های رایگان) هم اینکه تخصصیه(یعنی مخصوص ایجاد فروشگاهه)

تو گوگل سرچ کنین اوپن کارت

لینک به ارسال

چون هم فارسیه،هم کلی امکانات داره(قالب ها و ماژول های رایگان) هم اینکه تخصصیه(یعنی مخصوص ایجاد فروشگاهه)

تو گوگل سرچ کنین اوپن کارت

اوپن کارت خوبه اما از نظر من پشتیبانی خیلی ضعیفی دارن واینکه هیچی سرچ تو گوگل مثل وردپرس نیست من خودم اوپن کارت استفاده میکنم همین حالا اما میگم کاش از اول میامدم سمت وردپرس . من توی ماژول پرداخت آنلاین پارس پال مشکل افتادم آخر یکنفر پاسخ منو بعد چند روز نداد خودم آخر پیدا کردم .وردپرس برای خوش دنیایی :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...