رفتن به مطلب

چگونه مشکلات نویسندگی رو حل میکنید؟!

ali pir

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان!

یه چند تا سوال داشتم خدمتتون..

(1)اگه یه اتفاقی بیفته و چند روزی نتونید سایتتون رو آپ کنید بعدش که برمیگردید دقیقا چی کار میکنید!؟... از حد معمول بیشتر میذارید یا چی..؟!

آخه میگن اینکه شما توی یه بازه های زمانی خاصی مطلب بذاری روی سئو مئو تاثیر داره..!

یه سوال دیه هم این بود (2) اگه بدونید که در اینده چند روزی نمیتونید مطلب بذارید چی کار میکنید؟!؟

یه سوال دیه هم... -_-(3): سایت من جوری هستش که مثلا بعضی روزای سال خیلی مطلب گیر میاد واسش.. ( مثلا دو سه تا نمایشگاه بزرگ میذارن..) لذا خبر ها و.. زیاد میشه... توی این روزای خاص که معمولا همه سایت های شبیه به من هم بیشتر مطلب میذارن منم بذارم دیه؟!....

من که تا اینجا اومدم و این تاپیک رو زدم.. یه دونه دیه هم بپرسم..

(4) اگه چند روزی سایتتون به خاطر مشکلات هاستتون خراب و بسته شه بعدش که بیاین چی کار میکنید؟!

پیشاپیش دمتون دمادم جیز ولیز!!! :lol:

یاعلی! ;)

لینک به ارسال

جواب تقریبا همه سئوالاتون از نظر من اینه که هیچ کار خاصی نمی کنم

قرار دادهای سئو برای این نیست که ما مطلب زوری به خورد نت بدیم

قراره گوگل بتونه جستجو هاش رو در بین اطلاعات موجود درست انجام بده هر کاری که در این راستا نباشه چه سئو رو بالا ببره چه پایین در دراز مدت اشتباهه

این رو هم بخونید

http://forum.wp-parsi.com/topic/8644-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%DA%86%D8%B3%D8%A8-%D9%87%D8%A7/#entry71067

برای مدتی که از قبل می دونید نیستید می تونید مطالبتون رو زمانبندی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...