رفتن به مطلب

مشکل با اینکدس مطالب

erfana

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه مشکل جدی در ایندکس مطالب دارم , که بعد از سئوی چندتا سئوکار هنوز درست نشده .

مشکل اینه :

وقتی پست ارسال می کنم , بعد از یکی دو ساعت که آدرس پست رو سرچ میکنم میبینم توی گوگل اومده ولی وقتی عنوان پست رو سرچ میکنم میبینم اصلا توی جستجو نیست , فقط بعضی از تگ های مطالب میاد توی جستجو اونم تگ های که واژه ی فارسی داره , سایت داخل گوگل اسپم نیست و بک لینک هم داره , ظاهرا این مشکل در برنامه نویسی و ساختار وردپرس هست , می خواستم بدونم کسی میتونه مشکل رو حل کنه ؟ مشکل خیلی جدی ای هست و زحماتم داره بهدر میره , لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه .

آدرس سایت : http://www.matrixfilm11.ir

با تشکر

لینک به ارسال

وردپرس حدود 23 میلیون تا کاربر داره اگر ایرادی در ساختارش بود قطعا تا الان رو و رفع شده بود (که بوده و رفع شده)

روش کار گوگل روش پیچیده و محرمانه ایه که مرتبا هم تغییرش می ده تا لو نره

به عبارت دیگه نمی شه گوگل را مجاب کرد کاری رو انجام بده

روش جیستجوهاتون اشتباهه و هرچقدر تکرارش کنید از لیست گوگل دورتر می شید چون کاملا مدبیران و مالکین وبلاگ ها را زیر نظر داره مداومت در ارسال مطالب مفید به شرطی که عنوان و متن جذب کننده مخاطب باشه و نگه دارند مراجعه کنندگان باعث رشد در گوگله

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا برای تاپیک عنوان مناسبی انتخاب کنید.

برای این نوع بحث ها حتما مباحث قبلی رو مطالعه کنید(درباره ایندکس) حتما براتون مفید خواهد بود

لینک به ارسال

از چند نفر پرسیدم , میگفتن در برنامه نویسی و ساختارش باید مشکل داشته باشه , چون سایت سئو شده .

گفتن با یه نفر که وردپرس بلد هست بگو تا مشکلت حل شه .

باید چکار کنم تا مشکل حل شه ؟

سایت های مثل من زیاد هستند ولی این مشکل رو ندارند .

ویرایش شده توسط erfana
لینک به ارسال

خیر مشکل از برنامه نویسی نیست وگرنه الان اینهمه کاربر وردپرس مشکل داشتن

الان هم که سایت شما رو بررسی کردم ایندکس خوب هست

نمونه:

http://wpu.ir/iuf56

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...