• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ARS

تغییر پیوند یکتا؟؟

5 پست در این موضوع قرار دارد

درود ;

طبق گفته های ایمان عزیز:

پسوندها نشانگر مشخصاتی هستند مثلا یک سند html به یک برگه گفته می شه که به صورت html روی هاستی موجود باشه و گوگل این اسناد رو به شکلی دیگه ایندکس می کنه یعنی در واقع از کل سند نسخه برداری نمی کنه چون اصل سند روی هاست مشتری موجوده و فقط از صفحات موفقش نسخه می گیره در صورتی که سیستم وردپرس صفحات رو مجازی می سازه یعنی در زمان لود بر اساس کوئری ها چیده می شند در نتیجه مرتبا می تونه جای عناصر عوض شه گوگل از این صفحات نسخه برداری کامل می کنه و در زمان لازم پیشنهاد دسترسی به اونها رو به کاربران می ده حالا رفتاری که باعث شه گوگل فریب صفحات رو بخاطر پسوندشون رو بخوره در مرحله اول شاید خوب هم باشه چون با توجه به سرعت بالاتر لود صفحات ایستاتیک کاربران زیادی رو به این صفحات معرفی می کنه ولی دذر صورتیکه آنالیز سابیت بهش گزارش پسوند صوری بده شرایط عوض می شه و سایت را فریبکار می شناسه

سوالم اینه که الان من از پیوند یکتای :

/%year%/%monthnum%/%day%/%postname%.html

یعنی من الان پیوند یکتا رو تغییر بدم؟ اگه آره بنظرتون چی بزارم که دوباره چند وقت دیگه یه جوری نشه که بخوام دوباره تغییر بدم ، اینم بگم که این سایت 3 ماه شروع به کار کرده و 570 تا مطلب داره و اینکه ورودی قابل توجهی هم نداره!! روزی 150 تا 200 تا! حالا مشکلات ارور 404 بعد از تغییر هم هست، کلا الان چیکار کنم بهتره؟؟؟

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر مدت زیادی هست که با همین پیوند یکتا فعالیت میکنید پس دست نزنید و بزارید بمونه

ولی اگر میخواید عوض کنید باید یه چیزی باشه که کوتاه باشه یعنی هرچی کوتاه تر بهتر

فقط

%postname%

باشه کافیه و بودن html در آخر اون دیگه فرقی نداره

برای مشکلات خطای 404 هم میتونید از افزونه های موجود استفاده کنید که توی انجمن جستجحو کنید بارها معرفی شدن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسری جان من الان سه ماه از این پیون یکتا استفاده می کنم،پس دست نزنم دیگه؟

بیشتر به خاطر گفته های ایمان جان درمورد .html آخر پیوند می خواستم عوض کنم!! بلاخره بودن .html فرق داره یا فرقی نداره؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود دوباره ;

از دوستان کسی نظر خاصی نداره؟؟؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بلاخره بودن .html فرق داره یا فرقی نداره؟

خیر جدیدا تا جاییکه خوندیم و نوشته ای دیگران رو دیدیم فرقی نداره و اگر هم باشه خیلی زیاد نیست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری