رفتن به مطلب

تغییر پیوند یکتا؟؟

ARS

پست های پیشنهاد شده

درود ;

طبق گفته های ایمان عزیز:

پسوندها نشانگر مشخصاتی هستند مثلا یک سند html به یک برگه گفته می شه که به صورت html روی هاستی موجود باشه و گوگل این اسناد رو به شکلی دیگه ایندکس می کنه یعنی در واقع از کل سند نسخه برداری نمی کنه چون اصل سند روی هاست مشتری موجوده و فقط از صفحات موفقش نسخه می گیره در صورتی که سیستم وردپرس صفحات رو مجازی می سازه یعنی در زمان لود بر اساس کوئری ها چیده می شند در نتیجه مرتبا می تونه جای عناصر عوض شه گوگل از این صفحات نسخه برداری کامل می کنه و در زمان لازم پیشنهاد دسترسی به اونها رو به کاربران می ده حالا رفتاری که باعث شه گوگل فریب صفحات رو بخاطر پسوندشون رو بخوره در مرحله اول شاید خوب هم باشه چون با توجه به سرعت بالاتر لود صفحات ایستاتیک کاربران زیادی رو به این صفحات معرفی می کنه ولی دذر صورتیکه آنالیز سابیت بهش گزارش پسوند صوری بده شرایط عوض می شه و سایت را فریبکار می شناسه

سوالم اینه که الان من از پیوند یکتای :

/%year%/%monthnum%/%day%/%postname%.html

یعنی من الان پیوند یکتا رو تغییر بدم؟ اگه آره بنظرتون چی بزارم که دوباره چند وقت دیگه یه جوری نشه که بخوام دوباره تغییر بدم ، اینم بگم که این سایت 3 ماه شروع به کار کرده و 570 تا مطلب داره و اینکه ورودی قابل توجهی هم نداره!! روزی 150 تا 200 تا! حالا مشکلات ارور 404 بعد از تغییر هم هست، کلا الان چیکار کنم بهتره؟؟؟

با تشکر

لینک به ارسال

اگر مدت زیادی هست که با همین پیوند یکتا فعالیت میکنید پس دست نزنید و بزارید بمونه

ولی اگر میخواید عوض کنید باید یه چیزی باشه که کوتاه باشه یعنی هرچی کوتاه تر بهتر

فقط

%postname%

باشه کافیه و بودن html در آخر اون دیگه فرقی نداره

برای مشکلات خطای 404 هم میتونید از افزونه های موجود استفاده کنید که توی انجمن جستجحو کنید بارها معرفی شدن

لینک به ارسال

کسری جان من الان سه ماه از این پیون یکتا استفاده می کنم،پس دست نزنم دیگه؟

بیشتر به خاطر گفته های ایمان جان درمورد .html آخر پیوند می خواستم عوض کنم!! بلاخره بودن .html فرق داره یا فرقی نداره؟

ممنون

لینک به ارسال

بلاخره بودن .html فرق داره یا فرقی نداره؟

خیر جدیدا تا جاییکه خوندیم و نوشته ای دیگران رو دیدیم فرقی نداره و اگر هم باشه خیلی زیاد نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...