رفتن به مطلب

مشکل با wpseo ؛ اصن نمیاد

پست های پیشنهاد شده

سلام...

آقا من این wpseo رو نصب کردم... کار هم میکردم... منتها بعد از این که هاستم رو عوض کردم و فایل هارو منتقل کردم این دیگه صفحه ش باز نمیشه... البته قالب رو هم عوض کردماااا ممکنه از اون باشه؟!؟... چی کار کنم؟!؟

این که میگم باز نمیشه منظورم صفحه تنظیماتشه... وگرنه مثلا اون بخش مطلبش هست.. فقط بخش های صفحه هاش باز نمیشه!!

مشکل چیه؟

لینک به ارسال

فایل افزونه رو غیر فعال و مجددا فعال کنید اگر مشگل حل نشد . به حق دسترسی هایی که برااش تعریف شده نگاهی بندازید باید حق دسترسی پوشه پلاگین 755 باشه اگر نبود تغییرش بدید . اگر بازم مشگل حل نشد افزونه رو حذف و دوباره نصب کنید .

لینک به ارسال

755 درست بود...

فعال/غیرفعال کردم و درست نشد!

اگه حذف کنم دوباره نصب کنم... مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ تنظیمات قدیمی رو یادش میمونه؟؟؟

راستی هاستم این چند وقته ظاهرا دچار حملات DDOS شده!!... این ربطی به من هم داره؟؟...

الان میزنم یکی دوتا از افزونه هامو بروزرسانی کنم میرم بخش نصب افزونه هم خطا میده!!...

خطایی غیرمنتظره پیش آمد. ممکن است ایرادی در سایت وردپرس یا پیکربندی سرویس‌دهنده وجود داشته باشد. اگر مشکل‌تان حل نشد از انجمن‌های پشتیبانی استفاده کنید.

لینک به ارسال

احتمال زیاد مشگل از هاستینگ هست ، وردپرس رو به صورت دستی مجددا بروز کنید باید مشگل حل شه اگه نشد با مزبان تماس بگیرید و مشگل رو اطلاع بدین .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...