i.gratia

ارور 404 اختصاصی برای یک دسته

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض خسته نباشید خدمت وی پی پارسیهای عزیز :

میخواستم بدونم میشه ارور 404 یه دسته خاص رو تغییر داد ؟؟؟

مثلا یه دسته ی خاص اگه مطلب نداشت یه ارور نمایش بده و یک دسته ی دیگر اگر پستی داخلش نبود یک ارور دیگر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله میشه

کافیه در همون فایل 404 از شرط با تابع in_category استفاده کنید

نمونه استفاده:

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/174-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AC%D8%AF%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadshiraz
      با سلام
      چند روز میشه وردپرس من مشکل بهم زده
      روز اول متوجه شدم سایت فقط صفحه اول باز میشه بقیه صفحات ارور 404 میده
      پرسیدم گفتن پیوند یکتا تغییر کرده درستش کردم ولی بازم تغییر کرد
      تو هاست چک کردم دیدم فایل htaccess مشکل داره و مشکلش اینه که بعد از چند ساعت از پاک کردنش دوباره permission از حالت 644 به 444 تغییر پیدا میکنه و حجمش تند تند اضافه میشه و بعد از اینکه حجم زیاد شد دیگه ارور 404 شروع میشه
      با هاست در میان گذاشتم چندین بار ویروس یابی کردن میگن مشکلی نیست
      قالب ها رو کلا حذف کردم
      افزونه ها رو کلا حذف کردم
      بازم این مشکل وجود داره
      خواهشا راهنمایی کنید
    • توسط نسیم 12
      سلام
      سوالی داشتم اگر بحث هزینه و نیروی متخصص برنامه نویسی مطرح نباشه از لحاظ سئو و بهینه بودن برای موتورهای جستجو یک سایت با برنامه نویسی اختصاصی یا سایتی با سیستم مدیریت محتوای وردرس کدوم را پیشنهاد می کنین؟؟؟
    • توسط mbonjakhi
      باسلام
      سوالی از خدمتتون داشتم.
      میشه من یه دامنه .ir خریداری کنم و کد های یک سایت خاص رو کلا کپی کنم و تو دامنه خودم بکار ببرم؟
      یعنی اینکه دیگه نیازی به طراحی سایت نداشته باشه و به راحتی سایتم ساخته بشه؟
      اگه امکانش هست واسم یه مقدار توضیح بدید باید چیکار  کنم.
      ممنون
    • توسط behnam_buss
      سلام
      بخش دسته بندی محصولات در ووکامرس من غیرفعال شده و دسته بندی هایی که قبلا انجام داده بودم رو نمی تونم ببینم و ویرایش کنم و یا حتی وقتی یه دسته بندی جدید هم می سازم نمایش داده نمیشه.
      هر محصول هم که اضافه می کنم و جایی که باید محصول رو تو دسته بندی خودش قرار بدم بازم دسته بندی رو تو قسمت ویرایش خود محصول نمی بینم و نمی تونم تو دسته ی خاص خودش قرار بدم.
      ضمنا همین مشکل برای بخش فهرست های سایتم هم بوجود اومده و فهرست ها رو نمی بینم و کلا بخش فهرست های وردپرسم غیرفعال شده و نمی تونم فهرست جدید بسازم.
      نکته ای که هست اینه که فهرست ها و دسته بندی های قبلی که ساخته بودم تو خود سایت که داره نمایش داده میشه درسته و تو بخش مدیریت وردپرس این مشکلات وجود داره!!!
    • توسط ashkan_vafayi
      با سلام 
      لطفا کمکم کنید 
      من از افزونه all in one استفاده میکردم که اومدم امروز حذفش کردم و yoast رو نصب کردم و متوجه شدم کلیه ادرسها و مطالب سایتم رو که میرم روش همگی 404 شدن و پیوندهای یکتا رو دوباره ذخیره کردم نشد و yoast رو حذف کردم و هر کاری کردم درست نمیشه 
      کسی میتونه در این زمینه کمکی کنه ؟
      ممنون