رفتن به مطلب

مشکل در FTP

avelina

پست های پیشنهاد شده

سلام

3-4 روزی هستش که من نمیتونم وارد Cpanel بشم ، موقع ورود اکثر مواقع پیغام خطای login invalid نشون داده میشه گاهی هم این پیغام :

a network error occured while sending your login request, please try again.if this condition persists contact your network service provider

و در عین حال داخل پنل مدریت وردپرس هم موقع نصب قالب یا افزونه که نیاز به رمز FTP هست پیغام خطای یوزر نیم/پسورد داده میشه . این در حالی هست که تا همین چند روز پیش بنده با این رمزها کار میکردم و هیچ مشکلی هم وجود نداشت اما الان واقعا نمیدونم چه اتفاقی افتاده ؟!

چند تا احتمال میدم که نمیدونم درست هست یا نه :

1) هک شده باشم

2) بخاطر مشکل ساعت ویندوز هستش . چون اگر ساعت ویندوزم رو هر بار که کامپیوتر روشن میشه فقط و فقط از طریق اینترنت تنظیم نکنم (بصورت دستی هیچ فایده ای نداره!) اصلا قادر نیستم وارد هیچ سایتی بشم حتی نمیتونم وارد پست الکترونیکم بشم . اما چند روز پیش ویندوزم رو عوض کردم از اون روز به بعد هر زمان که اقدام میکنم برای تنظیم، تاریخ ویندوز درست میشه اما ساعت ویندوز 12 ساعت تفاوت داره . نمیدونم این موضوع مشکل ایجاد کرده یا نه ...

3) بخاطر مشکل اینترنت و سرعت پایین در این مدت هست ( بنده اینترنت پر سرعت دارم با دایال آپ به نت وصل نمیشم)

به هر حال ممنون میشم اگر به بنده کمک کنید که بفهمم مشکل واقعا چی هست و باید چیکار کنم ؟؟؟؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

در مورد سی پنل و موراد مرتبط باید با مدیر سرور مطرح کنید. میتونن بررسی کنن و مشکل رو بهتون بگن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...