• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Poorya.sh

مشکل در ارسال نظر های سایت

17 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خوبید ببخشید باز هم مزاحم شدم یک اتفاقی افتاده واسه سایتم نمیدونم چرا هرچی که میزنم نظر بدم نمیشه یعنی واسه هیچ کدوم از کاربر ها نمیشه و اخطار 404نمایش داده میشه ضمنان این هم بگم که همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم نشد بعدش گفتم شاید از پوسته باشه و پوسته دچار مشکل شده اما پوسته رو هم عوض کردم باز هم نشد لطفا سریع رسیدگی کنید تُر خدا زود جواب بدید خیلی مهمه این هم لینک یک پست که برید ببینید چجوری میشه وقتی نظر میدید.

http://gamesource.ir/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-infamous-second-son-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا تُر خدا یک کمک کوچیکی بکنید "imanfakhar" عزیز شما که همیشه کمک کردی به من این بار هم بیا و یک کاری بکن بخدا این یکی دیگه خیلی خیلی مهمه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی 21 دقیقه زمان زیادیه؟

یه کم صبر داشته باشید.

به چه آدرسی بعد از کامنت دادن منتقل میشید که 404 میده ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

از قسمت تنظیمات/گفتگوها تیک قسمت "کاربران باید نام‌نویسی کرده باشند و وارد شده باشند تا بتوانند دیدگاهشان را بنویسند" رو بردارید .

ویرایش شده در توسط Farshad MC
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره قوانین رو دوباره مطالعه کنید

اسپم = بسته شدن تاپیک

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول از همه ممنون که تاپیک باز شد

و در جواب دوست عزیز آقا فرشاد:بنده این کار کردم اما نتیجه نداد و درست نشد

آقای عبدالماجد به صفحه gamesource.ir/wp-comments-post.php ارجاع میشه و اینجا اخطار 404نمایش میده من فکر کردم شاید همین فایلی که بهش لینک ارجاع داده میشه خراب باشه و این با یک فایل سالم تعویض کردم اما بار هم مشکل رفع نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یک سئوال من از داخل هر کاری میکنم درست نمیشه خوب بنظر شما این که ورد پرسم آپدیت کنم خوبه وامکان داره درست شه ویا همچنین اگه برم و فایل های وردپرس پاک کنم و فایل های جدید جایگزین کنم احتمال درست شدنش هست یا نه چون خود من فقط این دوتا راه به ذهنم میرسه از صبح روی هر پوسته ای امتحان کردم نشد هرچی هم افزونه ها رو غیر فعال و فعال کردم هیچ تاثیری نداشته

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسترسی فایل wp-comments-post.php باید حداقل 666 باشه چک کنید اگر کمتره بگذارید روی 666 برای اطلاعات بیشتر بخونید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/262-%d9%87%d9%85%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%be%d8%b1%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%ac%d9%84%d8%b3%d9%87-%d8%a7%d9%88%d9%84/

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/263-%d9%87%d9%85%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%be%d8%b1%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%ac%d9%84%d8%b3%d9%87-%d8%af%d9%88%d9%85/

در ضمن برای تست آدرسی که دادید نیاز بود ثبت نام شود

اگر نظر دهی آزاد بود شاید از تستش چیز دیگه ای هم دستگیر می شد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایمان جان دسترسی روی 666 اما اخطار میده نظرسنجی رو آزاد کردم تا بتونید بشتر بررسی کنید. :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این دو خط کد را اگر در فایل comments.php قالب در داخل فرم نظرها ندارید به آن اضافه کنید

<?php comment_id_fields(); ?>
<?php do_action('comment_form', $post->ID); ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و اگر فرم نظرات را در single.php ایجاد کردید اونرو به comments.php منتقل کنید

http://wordpress.org/support/topic/commentsphp-cannot-find-comment_form#post-3506983

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان فکر کنم مشکل اصلا از یک جای دیگست چون الان دیگه نصف بیشتر صفحه های سایت 404 میدن و اصلا نمیشه وارد پنل مدیریت شم لطفا سریع پاسخ بدید که چکار کنم به نظر خودم بهترین راه کار اینه که وردپرس کامل پاک کنم واز اول نصب کنم فقط بی زحمت بگید کدوم پوشه هاش نگه دارم تا مطالب و کاربر ها پاک نشن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نو.ع تغییرات بی دلیل انجام نمی گیره تا دلیلش هم روشن نباشه نمی شه پاسخی بهش داد

مطالب و کاربران وردپرس روی دیتابیس ذخیره می شوند برای حفظ افزونه ها و قالب ها و فایل های آپلود شده به پوشه wp-content و برای حفظ اطلاعات دیتابیستون به wpconfig.php دست نزنید

مشکلتون بعیده اینجوری حل بشه حداقل یوزر نیم و پسورد دیتابیس را اگر می تونید عوض کنید و در فایل کانفیگ تغییر دهید و دسترسی فایل را 444 بگذارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب بنظر شما دلیلش چیه من فکر کنم سایت یکی هک کرده چون یک چیز مشکوک توی هاست بود که کداش شبیه به کد های شل بود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هکر کاری با فایل های وردپرس نداره برای اونها که نیازی به هک نیست همونجور که شما بلدید احتمالا هر هکری بلده اونها رو دانلود کنه

در رمز های ورود و دسترسی ها تغییر ایجاد کنید که کسی نتونه وارد بشه

نشونه های سایتتون خبر از نقص فایل comments.php در قالب می ده که هم می تونه تحت تاثیر هک باشه و هم تحت تاثیر دستکاری های خودتون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایمان جان خوب روی قالب های دیگه هم همین مشکل هست الان هم که کلا سایت دیگه بالا نمیاد و میگه خطا در اتصال پایگاه داده بدش رفتم دیدم فایل کانفیگ به کلی پاک شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممکنه سرورتون اختلال داشته باشه

سرورها هم اجزای الکترونیکی هستند و اختلالات روشون طبیعیه

اگر هم هک شده باشید فقط راهش تغییر رنمز عبورتون و الا فایل ها هیچ نقشی ندارند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری