رفتن به مطلب

مشکل در ارسال نظر های سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خوبید ببخشید باز هم مزاحم شدم یک اتفاقی افتاده واسه سایتم نمیدونم چرا هرچی که میزنم نظر بدم نمیشه یعنی واسه هیچ کدوم از کاربر ها نمیشه و اخطار 404نمایش داده میشه ضمنان این هم بگم که همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم نشد بعدش گفتم شاید از پوسته باشه و پوسته دچار مشکل شده اما پوسته رو هم عوض کردم باز هم نشد لطفا سریع رسیدگی کنید تُر خدا زود جواب بدید خیلی مهمه این هم لینک یک پست که برید ببینید چجوری میشه وقتی نظر میدید.

http://gamesource.ir/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-infamous-second-son-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/

لینک به ارسال

آقا تُر خدا یک کمک کوچیکی بکنید "imanfakhar" عزیز شما که همیشه کمک کردی به من این بار هم بیا و یک کاری بکن بخدا این یکی دیگه خیلی خیلی مهمه

لینک به ارسال

یعنی 21 دقیقه زمان زیادیه؟

یه کم صبر داشته باشید.

به چه آدرسی بعد از کامنت دادن منتقل میشید که 404 میده ؟

لینک به ارسال

سلام

از قسمت تنظیمات/گفتگوها تیک قسمت "کاربران باید نام‌نویسی کرده باشند و وارد شده باشند تا بتوانند دیدگاهشان را بنویسند" رو بردارید .

ویرایش شده توسط Farshad MC
لینک به ارسال

بهتره قوانین رو دوباره مطالعه کنید

اسپم = بسته شدن تاپیک

لینک به ارسال

اول از همه ممنون که تاپیک باز شد

و در جواب دوست عزیز آقا فرشاد:بنده این کار کردم اما نتیجه نداد و درست نشد

آقای عبدالماجد به صفحه gamesource.ir/wp-comments-post.php ارجاع میشه و اینجا اخطار 404نمایش میده من فکر کردم شاید همین فایلی که بهش لینک ارجاع داده میشه خراب باشه و این با یک فایل سالم تعویض کردم اما بار هم مشکل رفع نشد

لینک به ارسال

دوستان یک سئوال من از داخل هر کاری میکنم درست نمیشه خوب بنظر شما این که ورد پرسم آپدیت کنم خوبه وامکان داره درست شه ویا همچنین اگه برم و فایل های وردپرس پاک کنم و فایل های جدید جایگزین کنم احتمال درست شدنش هست یا نه چون خود من فقط این دوتا راه به ذهنم میرسه از صبح روی هر پوسته ای امتحان کردم نشد هرچی هم افزونه ها رو غیر فعال و فعال کردم هیچ تاثیری نداشته

لینک به ارسال

دسترسی فایل wp-comments-post.php باید حداقل 666 باشه چک کنید اگر کمتره بگذارید روی 666 برای اطلاعات بیشتر بخونید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/262-%d9%87%d9%85%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%be%d8%b1%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%ac%d9%84%d8%b3%d9%87-%d8%a7%d9%88%d9%84/

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/263-%d9%87%d9%85%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%be%d8%b1%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%ac%d9%84%d8%b3%d9%87-%d8%af%d9%88%d9%85/

در ضمن برای تست آدرسی که دادید نیاز بود ثبت نام شود

اگر نظر دهی آزاد بود شاید از تستش چیز دیگه ای هم دستگیر می شد

لینک به ارسال

ایمان جان دسترسی روی 666 اما اخطار میده نظرسنجی رو آزاد کردم تا بتونید بشتر بررسی کنید. :(

لینک به ارسال

این دو خط کد را اگر در فایل comments.php قالب در داخل فرم نظرها ندارید به آن اضافه کنید

<?php comment_id_fields(); ?>
<?php do_action('comment_form', $post->ID); ?>

لینک به ارسال

و اگر فرم نظرات را در single.php ایجاد کردید اونرو به comments.php منتقل کنید

http://wordpress.org/support/topic/commentsphp-cannot-find-comment_form#post-3506983

لینک به ارسال

سلام دوستان فکر کنم مشکل اصلا از یک جای دیگست چون الان دیگه نصف بیشتر صفحه های سایت 404 میدن و اصلا نمیشه وارد پنل مدیریت شم لطفا سریع پاسخ بدید که چکار کنم به نظر خودم بهترین راه کار اینه که وردپرس کامل پاک کنم واز اول نصب کنم فقط بی زحمت بگید کدوم پوشه هاش نگه دارم تا مطالب و کاربر ها پاک نشن

لینک به ارسال

این نو.ع تغییرات بی دلیل انجام نمی گیره تا دلیلش هم روشن نباشه نمی شه پاسخی بهش داد

مطالب و کاربران وردپرس روی دیتابیس ذخیره می شوند برای حفظ افزونه ها و قالب ها و فایل های آپلود شده به پوشه wp-content و برای حفظ اطلاعات دیتابیستون به wpconfig.php دست نزنید

مشکلتون بعیده اینجوری حل بشه حداقل یوزر نیم و پسورد دیتابیس را اگر می تونید عوض کنید و در فایل کانفیگ تغییر دهید و دسترسی فایل را 444 بگذارید

لینک به ارسال

خوب بنظر شما دلیلش چیه من فکر کنم سایت یکی هک کرده چون یک چیز مشکوک توی هاست بود که کداش شبیه به کد های شل بود

لینک به ارسال

هکر کاری با فایل های وردپرس نداره برای اونها که نیازی به هک نیست همونجور که شما بلدید احتمالا هر هکری بلده اونها رو دانلود کنه

در رمز های ورود و دسترسی ها تغییر ایجاد کنید که کسی نتونه وارد بشه

نشونه های سایتتون خبر از نقص فایل comments.php در قالب می ده که هم می تونه تحت تاثیر هک باشه و هم تحت تاثیر دستکاری های خودتون

لینک به ارسال

ایمان جان خوب روی قالب های دیگه هم همین مشکل هست الان هم که کلا سایت دیگه بالا نمیاد و میگه خطا در اتصال پایگاه داده بدش رفتم دیدم فایل کانفیگ به کلی پاک شده

لینک به ارسال

ممکنه سرورتون اختلال داشته باشه

سرورها هم اجزای الکترونیکی هستند و اختلالات روشون طبیعیه

اگر هم هک شده باشید فقط راهش تغییر رنمز عبورتون و الا فایل ها هیچ نقشی ندارند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...