رفتن به مطلب

تغییر نام دامنه در گوگل وبمستر و افزونه ریدایرکت

TATAR

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من یه دامنه به گوگل وبمستر اضافه کردم.حالا اومدم دامنه ی قبلی را تغییر نام دادم روی دامنه جدید.گوگل گفته باید آدرس ها به صورت 301 ریدایرکت بشه به آدرس جدید.

می خوام بگم افزونه های خوبی که اینکار رو انجام میدن معرفی کنید اول.

و سوال دیگه هم اینکه افزونه Permalink finder هم همین کار رو میکنه یا نه؟

راستی، آیا تنظیمات خاصی هم باید اعمال بشه در گوگل وبمستر؟

و اینکه سایت چقدر به رنکش صدمه میبینه تا دامنه جدید رنک دامنه قبلی رو بدست بیاره؟ (چون بعد از تغییر نام، رنک دامنه قبلی به دامنه جدید منتقل میشه)

ممنون

لینک به ارسال

بهترین روش برای این کار از طریق cpanel هست در ضمن بعد از ریدایرکت

رنک دامنه قبلی به دامنه جدید منتقل نمیشه

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

احساس می کنم توی توضیحات و جست و جوهایی که در نت داشتم، اینو نوشته بودن.البته گفته بودن بعد از یه مدت شاید 180 روزه ( که دیگه به درد خودش می خوره).

برای الکسا، میشه دامنه رو تغییر داد؟

لینک به ارسال

در وبمستر بخشی برای تغییر دامنه هست . به نوعی معرفی دامین جدید به جای دامین قدیم. از آن قسمت تغییر دادید؟

لینک به ارسال

http://forum.wp-pars...د-ریدایرکت-301/

در وبمستر بخشی برای تغییر دامنه هست . به نوعی معرفی دامین جدید به جای دامین قدیم. از آن قسمت تغییر دادید؟

بله.تغییر دادم.

اگه خود شما هم کامل بفرمایید ممنونن میشم.شاید قسمتی رو جا انداخته باشم و ناقص کار شده باشه.

لینک به ارسال

ببخشید دوستان.بعد از اینکه آدرس سایت رو توی گوگل وبمستر تغییر داده شد.یه عبارت هست نوشته:Withdraw request

بعضی ها میگن این دکمه رو فشار بدیم، بعضی ها می گن نه.طبق معنیش و تجربه، من میگم نباید زده بشه.چون برمیگرده به حالت اول.

چی کار باید انجام داده بشه؟

راستی، چقدر طول میکشه تا دوباره ایندکس ها منتقل بشن توی دامنه جدید و یا رنک بگیره؟

الان فعلا هیچی داده نداره.

لینک به ارسال

تغییر دامنه دادید میتونید بزنید تا از اول شروع به ایندکس بشه یا صبر کنید خودش ایندکس بشه

لینک به ارسال

الان طبق تصویر، دکمه رو فشار بدم یا ندم؟

یعنی اگه دکمه رو فشار بدم، در طول زمان، مطالب ایندکس میشه و اگر دکمه رو فشار ندم، ایندکس های دامنه ی قبلی به دامنه جدید منتقل میشه؟

post-625-0-13766000-1371126721_thumb.jpg

لینک به ارسال

اگر فشار بدید: ایندکس های قبلی کلا به جدید منتقل میشن البته اینکار در یک پروسه چند روزه (در خود گوگل حتی نوشته تا 3 ماه) انجام میگیره.

وگرنه باید صبر کنید تا کم کم با ریدایرکت از دامنه قبلی این پروسه طی بشه

در هر صورت باید طی بشه.

لینک به ارسال

دوباره سلام:

این توضیحاتی است که نوشته:

Withdrawing a change of address

If you've moved your site to a new domain and now want to move it back, you can revert your notice. To avoid potential problems, we recommend that you first use Webmaster Tools to withdraw your change of address notice, and then make sure that you have removed any 301 redirects you've implemented to direct traffic from your old site to your new site.

If you've moved your site to a new domain, and now want to move it again, we recommend that you first withdraw the change of address notice and remove any 301 redirects. Once this is complete, follow theguidelines for moving your site to the new domain.

Withdraw a change of address notice:

1. On the Webmaster Tools Home page, click the site you want.
  2. Under Site configuration, click Change of address.
  3. Click Withdraw request.

updated 05/27/2013

اول اینکه بگید چی داره میگه.آخه من دکمه ی

Withdraw رو زدم، احساس می کنم به گوگل دارم پیغام میدم که دامنه ی قبلی من رو به جدید تغییر نده.چون بعد از اینکه دکمه رو کلیک کردم، باز صفحه ی تغییر دامنه ی قدیم به جدید اومده.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

من انجمنمقبلا با دو ادرس باز میشد به همین خاطر کد ریدایرکت رو گذاشتم تا با یه ادرس باز شه و منتقل شه به ادرس مورد نظرم اما به تازگی متوجه شدم بازم هر دو ادرس تو گوگل ثبت میشه

البته ریدایرکت کاملا درسته و منتقل میشه مشکل چیه خواهشا کمک کنید اینطوری امتیاز منفی برای انجمن تلنبار میشه

مثل این عکسی که میزارم البته ادرس اولی ادرس اصلی و صحیه ولی ادرس دومی با اینکه ریدایرکت میشه ولی گوگل ثبتش میکنه

کد انتقال هم به این صورته

کد:

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^forum\.unipaper\.ir [NC][/right]

RewriteRule ^(forum/)?(.*)$ http://forum.unipaper.ir/$2 [QSA,L,R=301]

[right]

Screenshot_2015_05_24_02_51_20.png

یکی از دوستان گفت باید برم تو گوگل وبمستر تغییر ادرس کنم

ولی فکر نمیکنم ربطی داشته باشه من که به دامنه جدید نمیخوام بیام فقط میخوام از این ادرس

u n i pa pe r . i r /forum

به ان اطلاعات منتقل شه

forum.unipaper.ir

تو ایندکس ها

----

ضمنا من برای کنجکاوری رفتم تو گوگل وبمستر ببینم چه جوری رفتم تو بخش change adress چندتا گرینه معرفی کرده بود که همه خاموش و غیر فعال بودن چه جوری میشه تغییر ادرس بدی کلا

نگرانم یه موقع تغییر تو دامنه ایجاد شده طبق عکس زیر دوستان راهنمایی کنند درگیرم بخدا

ممنون

Screenshot_2015_05_26_11_28_07.png

ویرایش شده توسط unipaper
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...