• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
691456

مشکل در ارور 404 در گوگل وبمستر

10 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان من با مشکلی عجیب برخورد کردم به طوری که وقتی وارد گوگل وبمسترم میشم یه آدرسهایی با ارور 404 رو نشون میده که اگه از توی گوگل وبمستر روشون کلیک کنم ارور 404 میده اما همون لینها تو سایت هستن و وقتی تو سایت روشون کلیک میکنم به صفحه مورد نظر میرسه تو دسته ها بیشتر این مشکل وجود داره مثال :

این لینک گوگل وبمستر

http://www.abzar20.c...ران-و-جهان-fun/

اینم لینک سایت

http://www.abzar20.c...ران-و-جهان-fun/

روی بالایی کلیک میکنی به خاطر نصب افزونه ریدایرکت میره تو سایت یعنی بالایی ارور 404 میده از گوگل وبمستر اما روی پایینی که کلیک میکنی میره تو قسمت مورد نظر مشکل کجاست

لطفا مشکل رو حل کنید عزیزان ممنون

ضمنا 913 ارور 404 دارم کمک کنید تا درستشون کنم مرسی

ویرایش شده در توسط 691456

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوباره

آقا ما خوابیدیم و بعد رفتیم سر کار حالا برگشتیم اما کسی جواب نداده کسی نیست مشکل منو بررسی کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا صبر داشته باشید:

چرا تاپیک بی جواب مونده؟!

در مورد مشکلتون:

من هر دو آدرس رو کپی کردم توی تکست و بعد باز کردم هر دو 404 شدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون جواب دادین اما من کش مرورگر هم خالی کردم باززم چک کردم آدرس اولی 404 میده اما دومی باز میشه شما وارد سایت www.abzar20.com بشید بعد از بلوک سمت راست لینک اخبار ایران و جهان رو کلیک کنید همین لینک باز میشه ممنون تا هستین بررسی کنید مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته از فهرست باز میشهاما اگر آدرس رو کپی و بعد باز کنید 404 میده!

پیوند یکتا رو عوض کنید و مجدد بررسی کنید

بعد دوباره به حالت حاضر برگردان کنید ببینید تغییری میکنه؟

سرور سایت ویندوزی هست یا لینوکسی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب پس احتمال مشکل از سیستم کمتر شد

تغییر پیوند رو امتحان کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش زیاد سر در نمیارم از این موضوع می ترسم دست بزنم مشکل بشه پیوند یکتا من اینه /%postname%/ شما بگید چی کنم که بعد سریع به حالت اول برش گردونم مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تازگیا از زوبوت استفاده کردم یعنی 1 هفته

اینم روبوت منه

www.abzar20.com/robots.txt

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل از روبوت نیست

شما در آدس ها مشکل داری

شما پیوند یکتا رو روی پیش فرض و مجدد روی همین حالت ست کنید

ببینید تغییری میکنه؟

همچنین محتویات فایل htaccess رو هم اینجا قرار بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری