رفتن به مطلب

دیگه نمی تونم به مدیریت وردپرس وارد بشم

پست های پیشنهاد شده

خواستم آدرس و دامین سایتمو تغییر بدم. دامین جدید رو dns اش رو تنظیم کردم

رفتم توی پیشخوان وردپرس - تنظیمات همگانی. اونجا دو تا فیلد برای قرار دادن آدرس سایت وجود داره که هر دو رو (آدرس قدیمی سایت) رو پاک کردم و آدرس جدید رو که می خوام جایگزین بشه وارد کردم.

الان آدرس لینکهای سایت آدرس جدید شدن اما وقتی روشون کلیک می کنیم ریدایرکت میشن به آدرس قبلیه. وارد پنل مدیریت وردپرس و پیشخوان هم دیگه نمی تونم بشم. تا یوزر و پسورد رو وارد می کنم و اوکی میزنم باز بر میگرده به صفحه یوزر و پسورد

این آدرس سایتم:

www.nazicenter.com

چیکار باید بکنم دوستان؟

لینک به ارسال

این دامین جدید هست: nazicenter ؟

به جز تنظیمات چه تغییراتی دادید؟

لینک به ارسال

دامین جدید nazicenter.com هست

قبلیه nazicenter.ir

هیچ کار دیگه ای جز اونکه گفتم انجام ندادم. فقط برای چند ماه .com ریدایرکت بود روی دامین .ir

همین

لینک به ارسال

از توی سیپنل امکان تغییر این قسمت که من تغییر دادم هست ؟

میشه از توی سیپنل این دو آدرس توی تنظیمات عمومی رو تغییر داد و برشون گردونم به حال قبلی ؟

لینک به ارسال

از توی سیپنل امکان تغییر این قسمت که من تغییر دادم هست ؟

میشه از توی سیپنل این دو آدرس توی تنظیمات عمومی رو تغییر داد و برشون گردونم به حال قبلی ؟

سلام

اینجارو بخونید.

http://forum.wp-parsi.com/topic/6504-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF/

لینک به ارسال

بله. در phpmyadmin

جدول option

مقدار برابر site_url و home را تغییر دهید

لینک به ارسال

سلام

اینجارو بخونید.

http://forum.wp-pars...ست-ودامین-جدید/

لینکی که گذاشتید برای انتقال به یه هاست دیگه است. من هاستم ثابته و فقط می خوام دامین سایت رو عوض کنم. پس قاعدتا نیازی به بکاپ گیری ندارم

برای تغییر دامین (با ثبات بودن هاست) باید چیکار کرد ؟

لینک به ارسال

لینکی که گذاشتید برای انتقال به یه هاست دیگه است. من هاستم ثابته و فقط می خوام دامین سایت رو عوض کنم. پس قاعدتا نیازی به بکاپ گیری ندارم

برای تغییر دامین (با ثبات بودن هاست) باید چیکار کرد ؟

ببینید شما باید هرجه نام دامین قدیمی هست رو به دامین جدید تغییر بدید.

برای این کار میتونید از php my admin استفاده کنید.

لینک به ارسال

من می خوام:

دامنه قبلی و فعلی که ir هست سرجاشه و داره درست کار می کنه. می خوام سایتم با دامین .com دیگه باشه و بالا بیاد و بعد از انتقال دامین ، هر کسی روی لینکی از سایت کلیک کرد با دامین قبلی یعنی ir ، خودکار ریدایرکت بشه به همون صفحه ولی با دامین .com که این کارو باید از فایل htaccess انجام بدم که زیاد مشکلی نداره.

اما کاری که تا الان انجام دادم اینه:

دامین ir که دو ساله دارمش و ثبته. دامین com هم ثبت کردم و dns اش رو ست کردم روی dns هاستینگم.

با کارهایی که من کردم قدم بعدی برای هدف من چیه ؟

من خودم با سواد و تجربه کمی که دارم فک می کنم باید به هاستینگم پیام بدم که دامین ir رو از هاست من برداره و com رو جاش روی هاستم قرار بده. و بعد این مرحله من دیتابیس رو ادیت کنم که شما گفتی

الان نظر شما دوستان چیه؟

لینک به ارسال

این بخش مشکل رو در همون تاپیک ریدایرکت باید ادامه بدید

الان اگر وارد وردپرس بخواید بشید باید یک آدرس در وردپرس ثبت باشه تا بتونید وارد بشید

این آدرس باید همون آدرس اصلیتون باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...