رفتن به مطلب

مشکل در محتوی پست آبشاری

پست های پیشنهاد شده

حقیقتش بیان چیزی که میخام بگم سخته بخاطر همين از تصویر استفاده میکنم

c781_theme.png

در صفحه اصلي اين قالب فقط عنوان پست ها نمايش داده ميشه و محتوی در صورتی که کاربر بر روی "دکمه" کلیک کنه نمایش داده میشه

من از تکه کدی با این ساختار استفاده کردم

<script type="text/javascript" >
$("document").ready(function() {

$(". button").click(function () {
$(".structure").slideToggle("slow");
});

});
</script>

<?php if(have_posts()) : ?> <?php while(have_posts()) : the_post(); ?>
<div class="post">

<div class="title">
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
<a href="javascript:vpid(0)" class="button"> button </a>
</div>
<div class="structure">
<?php the_content(); ?>
</div>

</div>
<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>

اما سه مشکل هست

اول اینکه بازدن "دکمه" در هر پستی محتوای تمام پست ها باز میشه و بلعکس

دوم اینکه وقتی محتوای یک پست باز میشه باید عنوان پست بعدی بره پایین تر که نمیره و محتوی پست اول زیرش میاد

سوم اینکه میخام با باز شدن یک محتوی بقیه محتوا ها بسته بشن یعنی در آن واحد فقط یک محتوا باز باشه

برای اعمال این سه تغییر باید چه کار کرد ؟

لینک به ارسال

خیلی ممنون از شما تا حد زیادی اون چیزی رو که میخاستم درست شد اما دو تا مشکل هنوز هست :

1 - وقتی روی یکی از دکمه ها که محتواش قبلا باز شده کلیک میکنم محتوا بسته میشه و دوباره باز میشه من میخام فقط بسته بشه و دوباره باز نشه

2- وقتی یه محتوا میخاد بسته بشه با افکت Hide بسته میشه ولی من میخام با افکت Slide toggle بسته شه (عین جوری که باز میشه)

لینک به ارسال

برای مورد دوم بجای

hide("slow")

در کد

slideUp("slow")

بگذارید ولی مورد اولتون فکر کنم نیاز به تغییر کلاس داشته باشه

لینک به ارسال

برای مورد دوم بجای

hide("slow")

در کد

slideUp("slow")

بگذارید ولی مورد اولتون فکر کنم نیاز به تغییر کلاس داشته باشه

با تشکر مشکل دوم حل شد

مورد اول منظورتون رو از تغییر کلاس متوجه نشدم !

لینک به ارسال

سلام البته بهترخ منتظر مرتضای گرامی بمونید

برای اینکه ما بتونیم شرطی را برای حالت باز بودن تعریف کنیم نیازمند یک تفاوت اصلی بین تگ انتخاب شده با تگ های دیگه ایم از اونجایی که قبل از اجرای دستور برای آیتم اصلی یکبار تمام آیتم ها بسته می شند در نتیجهشرط باز بودن لایه جاری (دیده شدنش) نمی تونه کارساز باشه ولی می شه همزمان با گشوده شدن یک کلاس هم واسش گذاشت و با بسته شدن برداشت

http://jsfiddle.net/Z2h7w/5/

لینک به ارسال

سلام البته بهترخ منتظر مرتضای گرامی بمونید

برای اینکه ما بتونیم شرطی را برای حالت باز بودن تعریف کنیم نیازمند یک تفاوت اصلی بین تگ انتخاب شده با تگ های دیگه ایم از اونجایی که قبل از اجرای دستور برای آیتم اصلی یکبار تمام آیتم ها بسته می شند در نتیجهشرط باز بودن لایه جاری (دیده شدنش) نمی تونه کارساز باشه ولی می شه همزمان با گشوده شدن یک کلاس هم واسش گذاشت و با بسته شدن برداشت

http://jsfiddle.net/Z2h7w/5/

من این کد رو امتحان کردم بعضی اوقات درسته ولی بعضی اوقات نه ... اگر چند بار امتحان کنید در بعضی اوقات دوکلیک برای باز شدن نیاز هست و بعضی اوقات با زدن دکمه پست دیگه در حالی که محتوای یک پست دیگه قبلا باز شده محتوای اون باز نمیشه و فقط محتوای قبلی بسته میشه ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...