رفتن به مطلب

فیتلر بودن لینک های خبرنامه FeedBurner

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. دوستان همونطور که میدونید سرویس FeedBurner فیتلره و سرویس بسیار کاربردی هستش. حالا یه پیشنهاد داشتم! میگم که بیایم هر روز همه مون یه ایمیل به این ستاد فیلترینگ بفرستیم و ازشون بخوایم که این سرویس رو از فیتلر درارن! به نظرتون با این کار رفع فیتلر میشه؟

لینک به ارسال

دسترسی بدون فیلتر به تمامی امکاناتی که feedburner در اختیار شما قرار میده !

1 - به قسمت MyBrand سرویس feedburner بروید. ( http://feedburner.go...om/fb/a/mybrand )

2 - در صفحه ظاهر شده در پایین صفحه بر روی گزینه Activate را کلیک کنید.

۳ - در صفحه ظاهر شده آدرسی که به صورت نارنجی رنگ مشخص شده است را کپی کنید.

۴ - به کنترل پنل هاست خود بروی و از قسمت Domain گزینه DNS Zone Editor را انتخاب کنید و در صفحه باز شده در بخش ( Add a CNAME Record ) یک CNAME جدید ایجاد کنید و در قسمت نام ( Name ) آن نام زیر دامنه انتخابی خود مانند feed و در قسمت مقدار ( CNAME ) آن همان آدرسی که به صورت نارنجی رنگ در ابزار MyBrand سرویس feedburner مشخص شده بود را قرار دهید.

۵ - دوباره به صفحه My Brand سرویس feedburner باز گردید و همانند تصویر زیر آدرس انتخابی خود را که در مرحله قبل ایجاد کرده اید را در فیلد مربوطه وارد کنید و سپس بر روی گزینه Save در پایین صفحه برای ثبت تغییرات کلیک کنید.

۶ - حداکثر ۲۴ ساعت صبر کنید تا تنظیمات CNAME جدید در دامین شما به صورت کلی انجام شود .

منبع

ویرایش شده توسط ali56
لینک به ارسال

...

و برای درخواست باز کردن فیلتر یک سایت فیلتر شده اول باید مالکیت خودتون رو با تایید و ولید نمودن کد سامانه سامان دهی اثبات کنید که این ولید نمودن احتیاج به داشتن یوزر نیم و پسورد مدیر سایت مربوطه رو داره

لینک به ارسال

دسترسی بدون فیلتر به تمامی امکاناتی که feedburner در اختیار شما قرار میده !

1 - به قسمت MyBrand سرویس feedburner بروید. ( http://feedburner.go...om/fb/a/mybrand )

2 - در صفحه ظاهر شده در پایین صفحه بر روی گزینه Activate را کلیک کنید.

۳ - در صفحه ظاهر شده آدرسی که به صورت نارنجی رنگ مشخص شده است را کپی کنید.

۴ - به کنترل پنل هاست خود بروی و از قسمت Domain گزینه DNS Zone Editor را انتخاب کنید و در صفحه باز شده در بخش ( Add a CNAME Record ) یک CNAME جدید ایجاد کنید و در قسمت نام ( Name ) آن نام زیر دامنه انتخابی خود مانند feed و در قسمت مقدار ( CNAME ) آن همان آدرسی که به صورت نارنجی رنگ در ابزار MyBrand سرویس feedburner مشخص شده بود را قرار دهید.

۵ - دوباره به صفحه My Brand سرویس feedburner باز گردید و همانند تصویر زیر آدرس انتخابی خود را که در مرحله قبل ایجاد کرده اید را در فیلد مربوطه وارد کنید و سپس بر روی گزینه Save در پایین صفحه برای ثبت تغییرات کلیک کنید.

۶ - حداکثر ۲۴ ساعت صبر کنید تا تنظیمات CNAME جدید در دامین شما به صورت کلی انجام شود .

منبع

اینو میدونم با ریدایرکت ماکفات داره

و برای درخواست باز کردن فیلتر یک سایت فیلتر شده اول باید مالکیت خودتون رو با تایید و ولید نمودن کد سامانه سامان دهی اثبات کنید که این ولید نمودن احتیاج به داشتن یوزر نیم و پسورد مدیر سایت مربوطه رو داره

اقا ایمان فیلترینگ میدونه که گوگل اصلا اینا رو به آدم حساب نمیکنه چه برسه بیاد اقدام کنه برای رفع فیلتر شدن!!!! ولی گفتم اگه درخواست زیاد ارسال بشه شاید یه بررسی روی این موضوع داشته باشند که اصلا معلوم نیست به چه دلیل فیلتر شده!!!

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

اینو میدونم با ریدایرکت ماکفات داره

اقا ایمان فیلترینگ میدونه که گوگل اصلا اینا رو به آدم حساب نمیکنه چه برسه بیاد اقدام کنه برای رفع فیلتر شدن!!!! ولی گفتم اگه درخواست زیاد ارسال بشه شاید یه بررسی روی این موضوع داشته باشند که اصلا معلوم نیست به چه دلیل فیلتر شده!!!

درخواست زیاد نشون دهنده موفقیت عامله نه توجه به مورد

لینک به ارسال

فکرنمی کنم لازم باشه چون اولا که از فلیتر خارج نمیشه بعد هم به نظر من فکر می کنم گوگل می خواهد در آینده این سرویس را به سرنوشت گوگل ریدر دچار کنه چون خیلی بهش اهمیت نمیده و خیلی وقته دیگه بروز نمیشه

لینک به ارسال

نیازی به رفع فیلتر نداره وقتی شما می تونین با دامین خودتون بهش وارد بشبن

تنها نکته ای که این وسط از دست می دین اینه که نمی تونین لینک ها تون رو بررسی کنین که چند نفر خوندن

من الآن دارم از افزونش رو وردپرس استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم نداره

حتی مشکل عکش شماررشگرش هم حل شده برام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...