رفتن به مطلب

مشکل در صفحه بندی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوباره

آقا من در سایتم قسمت مطالب جالب 54 صفحه کلا دارم ولی وقتی میخواد کل صفحات را در کنار شماره صفحات بزنه یه 75 صفحه ای میزنه یعنی از صفحه 54 تا 75 ارور 404 میده و صفحه موجود نیست اگه میشه بگید کجا باید این رو درست کنم یه عکسم میزارم تا بیشتر متوجه بشین مرسی

فایل عکس رو پیوست میکنمpost-2428-0-71579100-1371072297_thumb.jp

لینک به ارسال

ابزار صفح ها روی قالب وبلاگتونه یا افزونه است؟

به نظر می آد شرطی براش پیش بینی نشده اگر می تونید فقط کد همون قسمت رو بگذارید تا رسیدگی بشه

لینک به ارسال

از افزونه WP-PageNavi استفاده میکنم ضمنا نمیدونم کد کجا رو باید براتون بزارم مرسی

ضمنا سوال دیگه ای که هست اینه در عکس فلشهای کنار شماره پیج ها را میبینید فلش سمت چپ در اصل باید شماره و لینک صفحه 53 رو نشون بده اما مال من صفحه 55 رو نشون میده اینم یه راهنمایی کنید تا حلش کنم مرسی از همه دوستان

ویرایش شده توسط 691456
لینک به ارسال

سلام

شما روی "ویرایشگر پیشرفته" بزنید و بعد فایل رو پیوست کنید

در مورد مشکل هم احتمال زیاد شما یک کوئری دارید که ریست نشده برای همین تداخل ایجاد میکنه

لینک به ارسال

از افزونه WP-PageNavi استفاده میکنم ضمنا نمیدونم کد کجا رو باید براتون بزارم مرسی

ضمنا سوال دیگه ای که هست اینه در عکس فلشهای کنار شماره پیج ها را میبینید فلش سمت چپ در اصل باید شماره و لینک صفحه 53 رو نشون بده اما مال من صفحه 55 رو نشون میده اینم یه راهنمایی کنید تا حلش کنم مرسی از همه دوستان

در شکل کلی وقتی چپ به راست راست به چپ بشه باید فلش های چپ و راست را جابجا کرد راحت ترین راهش اینه که وارد پوشه ی تصاویرش بشید و نامهاشون رو بصورت ضربدری ری نیم کنید که جایگزین هم بشند

در مورد مشکل اول هم که همونطور که فرمودن اگر از افزونهاستفاده می کنید مشکلتون به تداخل کدها بر می گرده کدی را که عرض کردم در شرایطی بود که بدون افزونه و با کدهای خود قالب صفحه بندی انجام می شد

آدرس آنلاین از سایتتون بگذارید چک بشه شاید چیزی در اومد

لینک به ارسال

آدرستون رو چک کردم مشکلی در صفحه بندی نداشت 75 صفحه را می چینه که همشون موجود هستند

فقط فایل style.css را باز کنید و استایل

.wp-pagenavi .wp-pagenavi {direction:ltr}

رابهش بخاطر فلش ها اضافه کنید

این فلش ها فونتند و تصویر نیستند

لینک به ارسال

شما درست میگید اما من میخوام لینک عوض بشه نه شکل یعنی شکلش همون باشه و لینکش جدید بشه

آدرستون رو چک کردم مشکلی در صفحه بندی نداشت 75 صفحه را می چینه که همشون موجود هستند

فقط فایل style.css را باز کنید و استایل

رابهش بخاطر فلش ها اضافه کنید

این فلش ها فونتند و تصویر نیستند

دوست من من 54 صفحه دارم اما 76 صفحه میچینه

شما درست میگید اما من میخوام لینک عوض بشه نه شکل یعنی شکلش همون باشه و لینکش جدید بشه

دوست من من 54 صفحه دارم اما 76 صفحه میچینه

حالا متوجه شدم در اصل 76 صفحه دارم اما از صفحه 54 به بعد بالای سایتم مینویسه این صفحه وجود ندارد ولی نشونش میده و کل صفحات را هم بالا 54 مینویسه

لینک به ارسال

افزونه تنظیمات مشخصی داره

screenshot-2.png?rev=598605

جای r و l را یل باید عوض کنید و یا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...