رفتن به مطلب

پاک شدن مطالب سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام به تمامی اساتید

بنده به مشکلی بر خوردم و اون این هست که وقتی سایت رو باز می کنم تمام مطالب سایتم پاک شده هستند این مشکل از افزونه WP-Optimize بود 2-3 بار روی بهینه سازی کلیک کردم تا تمام مطالب و دیدگاه ها برگشت تا به امروز که 3-4 ماه می گذره این مشکل دوباره به وجود اومده منم طبق عادت هر یکی دوروز از این افزونه برای بهینه سازی و حذف رونوشت ها استفاده می کردم که دیدم دوباره مطالب پاک شده هستند اما هر چی روی این افزونه برای بهینه سازی کلیک کردم بهینه شد اما مطالب من که چیزی حدود 1000 پسته بر نگشته چیکار کنم دوستان در ضمن بنده دایرکت ادمین دارم

ممنون

لینک به ارسال

آدرس آنلاین؟

ایمان جان آخه زدم صفحه در دست تعمیر می باشد چه راهی پیشنهاد می کنید چطور می تونم از طریق دایرکت ادمین دیتابیس رو Ripair کنم

لینک به ارسال

تا نشه ایراد را دید نمی شه با حدس و گمان چیزی گفت

اگر اجزای قالب لود بشوند و فقط متن مطالب نیان می تونه نگران کننده باشه والا دلایل زیادی می تونه وجود داشته باشه

مراحل زیر را به نوبت انجام دهید و اگر هر مرحله نتیجه نداد به مرحاه بعدی بروید

1. اول از همه از طرف سرور مطمئن بشید که نقص فنی و ایراد سروری نباشه
  2. کش ها را حذف کنید
  3. در پنل اصلی دایرکت ادمین دنبال گزارش خطاها بگردید و چند خط آخرش را بخوانید
  4. پوشه افزونه ها را تغییر نام دهید
  5. پوشه قالب را تغییر نام دهید
  6. دی باگ را فعال کنید و ارورها را بخوانید
  7. از طریق phpmyadmin ببینید می تونید از ذدیتابیستون بک آپ بگیرید و بعد در notepad چک کنید که مطالبتون باقی هستند یا خیر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...