mahdiar

مشکل در پانوشت پیشخوان !

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چند وقتیه که این پانوشت ( فوتر )‌قسمت پیشخوان اذیت می کنه ! انگار جاش ثابته . وقتی مطالب یک صفحه پیشخوان زیاد میشه از اون رد میشه و فوتر میاد وسط صفحه . و مشکلی که ایجاد می کنه اینه که تمام لینکا و دکمه هایی که زیر اون باشن دیگه کار نمی کنن . نمی دونم هم چین مشکلی تا حالا داشتین یا نه ولی واقعا اذیت می کنه .

اینم عکسش

post-2335-0-06032800-1371101502_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چقدر بهم ریخته هست!

نباید همچین مشکلی باشه

بنظر میرسه یک استایل داره تداخل ایجاد میکنه

از افزونه هاتون شاید باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله مشکل از افزونه ready-pricing-tables هستش ! حالا نمی دونم چی کار کنم ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید افزونه فایل css اگر داره بگذارید اینجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا این افزونه را بریزید و از طریق افزونه ها فعال کنید تا به ص.ورت موقت پیام فوتر حذف شود تا بعد

admin-iman-themes.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این استایل ادمین هستش

http://pastebin.ca/2398822

ویرایش شده در توسط Morteza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از خط آخرش بر دارید

#wpfooter {
top: 1080px !important;
}

و چک کنید (اگر اون افزونه رو نصب کردید اول اونرو غیر فعال کنید که فوتر دیده بشه)

و یک نکته

افزونه ای که دادم خدمتتون یک فایل css داره که می تونید بعده ها ازش برای شخصی سازی ادمین استفاده کنید اگر حذفش می کنید بهتره روی سیستمتون نسخه دانلود شده اش رو نگه دارید شاید روزی در موارد مشابه به درد خورد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alirezax2
      با سلام
      مشکل:
      لاگین وردپرسم یوزر و پسورد و میزنم فقط صفحه ریفرش میشه و دوباره لاگین میاد بدون هیچ خطایی ... بدون هیچ تغییراتی در سایت بوجود اومده!!!
      راه حل هایی که رفتم:
      1- غیر فعال کردن کلیه افزونه ها از طریق هاست
      2- تغییر theme
      3- تغییر htaccess
      4 - آپدیت دستی وردپرس
      5- و ...
      متاسفانه مشکل حل نشد!! به ادمین هاستمم گفتم همون راه حل های بالا رو داد گف نشد دوباره wp نصب کن!!
      من نمیخوام دوباره نصب کنم چون مشکلات زیادی میخورم تنظیمات قالبم، دیتابیس و...
      کسی میدونه چه راه دیگه ای هست؟؟ یا مشکل مشابه داشته؟؟ چطوری حل کنم؟ دارم روانی میشم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید