رفتن به مطلب

سوال درباره منو باز شو و سایدبار

jakob

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من در حال تبدیل یه سایت html به wordpress هستم

2 تا سوال دارم

1 منوس باز شو کار نمیکنه ! پلاگین یا ویجتی هست که بشه باهاش این کارو کرد ؟

2 اینکه این قالب چیزی نزدیکه 20 تا پیج داره و قراره اضافه هم شه.توی هر پیج سایدبار داره که اطلاعاتش فرق میکنه !

چجوری تنظیم کنم که هر سایدبار مخصوص صفحه خاصی باشه ؟

مثلا سایدبار ارتباط با ما تو صفحه ارتباط با ما باشه

لینک به ارسال

منوی بازشوی درختی یا افقی ؟

این آموزش کمکتون می کنه؟

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/292-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%86%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87/

اگر نه بفرمایید افزونه زیاد داره

به قالب دست نزنید بهتره افزونه برای اینکار هست تا چند دقیقه دیگه بهتون لینک می دم

لینک به ارسال

اگر منظورتون از منو، منو های افقیه که خب می تونید از فهرست های خود وردپرس استفاده کنید و اگر پوسته ی شما این منوها رو ساپورت نمی کنه می تونید ایجادشون کنید (دربخش آموزش وجود داره)

اما اگر میخواین کار دیگه ایی بکنید اینجا انواع منو و مگا منو ها رو می تونید ببینید:

http://www.designchemical.com/lab/

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

اگر منظورتون از منو، منو های افقیه که خب می تونید از فهرست های خود وردپرس استفاده کنید و اگر پوسته ی شما این منوها رو ساپورت نمی کنه می تونید ایجادشون کنید (دربخش آموزش وجود داره)

اما اگر میخواین کار دیگه ایی بکنید اینجا انواع منو و مگا منو ها رو می تونید ببینید:

http://www.designchemical.com/lab/

بله منوی افقی که بالای صفحه قرار میگیره . منو رو ایجاد کردم ولی زیر منو هارو باز نمیکنه

نصب کردم ولی تو قسمت ویجت نمیاد

ویرایش شده توسط jakob
لینک به ارسال

برای اینکه منو ها فرزند و والد بشن باید در همون قسمتی که برگه ها یا دسته ها یا ... رو زیر هم قرار میدید باید هر کدوم رو که میخواین در زیر دیگری باز بشه کمی با موس بگیرید و به چپ بکشید

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

برای اینکه منو ها فرزند و والد بشن باید در همون قسمتی که برگه ها یا دسته ها یا ... رو زیر هم قرار میدید باید هر کدوم رو که میخواین در زیر دیگری باز بشه کمی با موس بگیرید و به چپ بکشید

دست شما درد نکنه . دیگه در این حد بلدم که واسه زیر منو شدن باید این کارو کنم.

ولی باز نمیشه

لینک به ارسال

سایتتون آنلاینه؟

اگر هست آدرس بدید وگرنه چک کنید در استایل لایه های بالاتر از لایه کودک نباید خاصیت

overflow:hidden

وجود داشته باشه

لینک به ارسال
سایتتون آنلاینه؟ اگر هست آدرس بدید وگرنه چک کنید در استایل لایه های بالاتر از لایه کودک نباید خاصیت
 overflow:hidden 

وجود داشته باشه

ایمان جان اگر افزونه معرفی کنید بهتر میشه

و اون ویجتی که گفتید رو نصب کرذم و فعال هم کردم اما تو صفحه ویجنت ها نمیاد

یه ویجتی هست واسه این کار من اسمشو نمیدونم ، به این صورته که هر موقع داری برگه تازه میسازی از قسمت پایین صفحه میتونی ویجت مورد نظر را انتخاب کنی

لینک به ارسال

تو صفحه ابزارک ها زیر هر ابزارک یک چک باکس اضافه می کنه که وقتی روش کلیک کنید لیست تمام صفحات و مطالب را براتون باز می کنه

افزونه زیاده

بین بیست و پنج هزار افزونه با نشونه ای که می دید نمی شه چیزی پیدا کرد مگر اینکه نامش را بگید

برای منو

http://wordpress.org/plugins/dropdown-menu-widget/

لینک به ارسال

ایمان جان منو من داینامیک

توی html درست کار میکرد ولی وقتی نبدیل به وردپرس کردم زیر منو هارو نشون نمیده

از این کد هم استفاده کردم

<div style="height:55px;background:#FFF;width:990px;margin:0 auto;">
<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'header-menu' ) ); ?>
</div>

لینک به ارسال

الان کد منوی شما مشکلش فقط نمایش زیر منوهاست؟

زیر منو را اصلا نشون نمی ده یا آیتم ها رو مثل آیتم والد کنار هم می آره

کدهای css و php و html بخش منوتون رو بگذارید اینجا

لینک به ارسال

این کد تو قسمت تو function.php

function register_my_menu() {
register_nav_menu('header-menu',__( 'Header Menu' ));
}
add_action( 'init', 'register_my_menu' );
function register_my_menus() {
register_nav_menus(
array(
'header-menu' => __( 'Header Menu' ),
'extra-menu' => __( 'Extra Menu' )
)
);
}

این کد تو header.php

</div>

این هم کد سی اس اس

#nav{ margin: 0; padding: 0; list-style: none; height: 31px; padding-left: 15px; padding-right:0px; }
#nav li { float: right; display: block;position: relative; z-index: 999; margin: 0 1px; }
#nav li a { display: block; padding: 0; font:15px BKoodakBold, Arial, Helvetica, sans-serif;line-height: 30px; text-decoration: none; color: #e5e5e5; zoom: 1; padding: 0px 12px; }
#nav li a:hover, #nav li a.hov { background-color: #003264;color: #fff; }
/* @group subnav */
#nav ul { position: absolute; right: 1px; display: none; margin: 0; padding: 0; list-style: none; -moz-box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,0.2); -o-box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,0.2); box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,0.2); -webkit-box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,0.2); padding-bottom: 3px; }
#nav ul li { width: 180px; float: left; text-align: left;background:
#012956; font-size:12px;color:#fff;}
/* -------------------------------- */
#nav ul li ul { position: absolute; right: 1px; display: none; margin: 0; padding: 0; list-style: none; -moz-box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,0.2); -o-box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,0.2); box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,0.2); -webkit-box-shadow: 0 1px 3px rgba(0,0,0,0.2); padding-bottom: 3px; }
#nav ul li ul li { width: 180px; float: left; text-align: left;background:#012956; font-size:12px;color:#fff;}
/*-----------------------------------*/
#nav ul li:hover { border-left: 0px solid transparent;background:#012040;color:#fff;}
#nav ul a { display: block; height: 15px; line-height: 20px; padding: 8px 5px; color: #666; border-bottom: 1px solid transparent; color: #b2cdf4; font-weight: normal;float:right;font-size:14px; }
#nav ul a:hover { text-decoration: none; border-left-color: transparent; background: transparent; color: #fff; }

و این هم جی کوئری برای منو

$(document).ready(function() {
$('#nav li').hover(function() {
$('ul', this).slideDown(300);
$(this).children('a:first').addClass("hov");
}, function() {
$('ul', this).slideUp(100);
$(this).children('a:first').removeClass("hov");
});

لینک به ارسال

<ul id="nav">
</ul>
</div>

تست کنید

لطفا خبر بدید اگر تست کردید

منتظر شمام که برم ناهار

لینک به ارسال

<ul id="nav" style="display:block">
</ul>
</div>

اگر نشد کدها را به حالت قبل برگردونید و آدرس آنلاین بگذارید عصر چکش می کنم (دو سه ساعت دیگه)

دقت کنید قبل از این کدها نباید لایه ای با آی دی nav باز شده باشه

لینک به ارسال

شما کدهای اون بخش رو جایی آپلود کنید تا بتونیم بررسی کنیم

اینطور راجتتر میشه مشکل رو حل کرد

لینک به ارسال

سلام

توی آدرسی که دادید اصلا منویی وجود نداره

عرض شد کدها را به حالت قبل (که زیر منو ها باز نمی شد) برگردانید و آدرس آنلاین بدید

نیازی به پیام خصوصی هم نیست از همین جا مشکلتون رو دنبال کنید

لطفا رمزی که برای من فرستادید رو هم تغییر بدید من نیازی به ورود به مدیریت سایت ندارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...