رفتن به مطلب

تغییر عنوان کاربری

Morteza

پست های پیشنهاد شده

سلام

قبلتر تغییر عنوان کاربری غیرفعال بود و بنا به درخواست های زیاد دوستان این قابلیت رو فعال کردیم.

اما جدیدا می بینیم که برخی دوستان بصورت مکرر اقدام به تعویض نام کاربری میکنن که باعث بی نظمی و سردرگرمی میشه.

دوستان توجه کنن که از این به بعد هر کدوم از دوستان نام کاربری رو تغییر دادن باید نام قبلی رو در امضا بنویسن بصورت:

کاربری سابق: مرتضی

تا حداقل سایرین هم متوجه تغییر نام کاربری بشن.

همچنین تا 3 ماه تغییری در نام کاربری نباید انجام بشه.

برای هماهنگی بیشتر و برقراری بیشتر نظم از دوستان تقاضا میشه به این موارد توجه کنن.

بدیهی است اگر موارد بالا نادیده گرفته بشن مجبور به غیرفعال کردن مجدد این قابلیت میشم.

با تشکر

گروه وردپرس پارسی

لینک به ارسال

حالا شما که این محبت رو کردید میشه زحمت توضیح این عناوین آشنایی با وردپرس، برنامه نویسی و یا طراحی رو هم بکشید؟

چون من معمولاً وقتی مطلبی رو بلدم (که البته خیلی کم اتفاق می افته) و میخوام پاسخ دوستی رو بدم به این عناوین دقت می کنم و بنا بر همین عناوین توضیح رو مختصر و یا مشروح می کنم و فرض رو بر این میذارم که دوستی که خودش اعلام می کنه که مثلاً در وردپرس حرفه ایی هست پس حتماً با کوچکترین اشاره تا آخر خط رو خودش میره. که البته بعضاً چنین اتفاقی نمیافته و دوستی از دوست دیگه دلخور میشه!

همچنین مسئله ی تفاوت بین برنامه نویسی و کد نویسی رو هم اگر برای شما و یا سایر دوستان اهمیت داشت لحاظ کنید (که البته زیاد هم مهم نیست!)

لینک به ارسال

ممنون بابت یادآوری این مطلب مهم:

تعیین سطح در طراحی وب و وردپرس!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام مرتضی جان

من یه پیشنهادی دارم که اگه انجامش بدین دیگه مشکلی به وجود نمیاد

یه تایپیک با عنوان *تایپیک جامع تغیر نام کاربری(یا عنوان کاربری) * ایجاد کنید تا کاربر ها بیان اونجا و درخواست بدن و خود شما براشون تغییر بدید .اینجوری دیگه سردرگمی بین دوستان ایجاد نمیشه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...