رفتن به مطلب

پاک کردن ارورها در گوگل وبمستر

691456

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه های عزیز

آقا با مشکل ارورهای زیادی در گوگل وبمسترم روبرو شدم اینم عکسش پیوست کردم

میخوام بدونم اینا چطور بوجود اومدن و چطور از بین میروند

فایل robots.txt هم به شرح زیر است

اینم بگم این فایل رو حدودا 10 روز ایجاد کردم چون خودم نمیدونستم مقالات سئو خوندم و سایت مپ و این فایل و ثبت نام در گوگل وبمستر را طی این چند روزه انجام دادم خواهشا کمکم کنید تا این سایت را اوکی کنم مرسی ( یه چیز دیگه مثلا اگه تو پوشه template که دیسلاوش کردم پوشه های دیگه هم باشه برای اینکه گوگل اونا رو جستجو نکنه همین کد Disallow: /template کافیه یا باید حتما Disallow: /template/* اینم زده بشه

User-agent: *

Disallow: /cgi-bin

Disallow: /wp-admin

Disallow: /wp-includes

Disallow: /wp-content/plugins

Disallow: /wp-content/cache

Disallow: /wp-content/themes

Disallow: /abzar

Disallow: /swf

Disallow: /template

Disallow: /tools

Disallow: /userdata

Disallow: /trackback

Disallow: /feed

Disallow: /comments

Disallow: /category/*/*

Disallow: */trackback

Disallow: */feed

Disallow: */comments

Disallow: /*?*

Disallow: /*?

Allow: /wp-content/uploads

# Google Image

User-agent: Googlebot-Image

Disallow:

Allow: /*

Sitemap: http://www.abzar20.com/sitemap.xml

پیوند یکتا هم اینه

/%postname%/

post-2428-0-93733500-1371214600_thumb.jp

لینک به ارسال

رو قسمت not found کلیک کنید بعد لیست همه ارور هاتون رو میاره ... ! همه ارور هارو انتخاب کنید بعد هم پاکش کنید ...

لینک به ارسال

اون چیزی که در تصویر آمده زیاد به روبوت ربطی نداره - چون در اصل وقتی شما فایل رووت ندارید این به این معنیه که به جستجوگر اجازه می دید همه چیز شما رو فهرست کنه

اما اون چیزی که در تصویر هست 1 بخش مهم داره و اون هم not found هست که باید ببینید چه صفحاتی قبلاً بوده و الان یا کلاً حذف شدند و یا تغییر مسیر و یا تغییر نام داده شدند. که البته در هر حال کاریشون نمیتونید بکنید. فقط برای پیشگیری از تکرار باید بررسیشون کنین

برای کاستن از 404 ها هم می تونید از ریدایرکت کردن به مثلاً صفحه نخست استفاده کنید که با جستجو در انجمن کدش گیر میاد

لینک به ارسال

شما درست میگید اما توی عکس 4 قسمت ارور هست اونها رو چه کار کنم و اینکه مثلا اگه تو پوشه template که دیسلاوش کردم پوشه های دیگه هم باشه برای اینکه گوگل اونا رو جستجو نکنه همین کد Disallow: /template کافیه یا باید حتما Disallow: /template/* اینم زده بشه و قسمت مهم اینه که من نمیدونم در گوگل وبمستر جدید لینکهای خراب را چطوری پاک کنم یعنی در کدوم قسمت پاکشون کنم اینم راهنمایی کنید مرسی

لینک به ارسال

بخشی ازخطا ها از آدرس های سایت شماست که یا بخاطر تغییر در پیوند هست یا افزونه سئو(!) یا موراد مرتبط

بخشی هم به علت عدم دسترسی به آدرس هاست

باید اون آدرسها رو ببینید و چند نمونه قرار بدید تا بررسی کنیم

لینک به ارسال

بله حتما

Access denied

این یه نمونشه

http://www.abzar20.com/template/8/

اینم بگم تازگیها پوشه template را دیسالاو کردم و هم اینکه با قرار دادن کد Options -Indexes در فایل .htaccess دسترسی به پوشه های بدون پسوند رو محدود کردم آخه بعضی از پوشه ها هستند که فایلهای مثل عکس و این چیزا توشونه و فقط کارایی واسه ادمین داره منم این کارو کردم ببینید واسه سئو تاثیر منفی نداره یا راه دیگه هست که وقتی کاربر پوشه حاوی عکس و بدون ایندکس را نتونه باز کنه هر چی بهتره بگید مرسی

در قسمت Not found

http://www.abzar20.com/webmaster/%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81%DB%8C/

1014 تا از این لینکها هست

1 . میخوام بدونم آیا اینا رو حتما باید از گوگل وبمستر پاک کرد اگه باید پاک کرد در گوگل وبمستر جدید چطوری پاکشون کنم.

2 . وقتی این صفحه های 404 باز میشه بهترین کار برای سئو چیه آیا صفحه 404 من خوبه و در سئو تاثیر منفی نداره این خیلی مهمه مرسی

در قسمت Not followed

http://www.abzar20.com/tag/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%85/

http://www.abzar20.com/page/4/?dir=album%2F1%2FCollection%2089%20Dance%20Music%20%2870%20Music%20Shad%29%2FCollection%2089%20Dance%20Music%20%2870%20Music%20Shad%29

در این قسمت 14 لینک هست

ببینید در این قسمت لینکها باز میشوند اما در گوگل وبمستر به این قسمت اومدن ضمنا ?dir=album%2F1%2FCollection%2089%20Dance%20Music%20%2870%20Music%20Shad%29%2FCollection%2089%20Dance%20Music%20%2870%20Music%20Shad%29 اینو به خیلی از این لینکها اضافه کرده

یه چیز دیگه هم هست بچه ها من وقتم محدود چون تا ساعت 12:30 شب سر کارم ظهر ها هم یه 2 ساعتی هستم واسه همینه که دیر جواب میدم امیدوارم منو ببخشید مرسی www.abzar20.com

لینک به ارسال

مورد اول که نباید دسترسی باشه و بهتر که بسته بشه

در مور 404 ها هم فکر کنم مشکل داشتید. درسته؟ تعداش خیلی زیاد هست. تغییر سرور داشتید؟ افزونه خاصی نصب دارید که روی این مورد تاثیر بزاره؟

مورد کاراکتر اضافه هم شاید (شاید) از افزونه سئو باشه

لینک به ارسال

مورد اول که نباید دسترسی باشه و بهتر که بسته بشه

در مور 404 ها هم فکر کنم مشکل داشتید. درسته؟ تعداش خیلی زیاد هست. تغییر سرور داشتید؟ افزونه خاصی نصب دارید که روی این مورد تاثیر بزاره؟

مورد کاراکتر اضافه هم شاید (شاید) از افزونه سئو باشه

میگم یه سری حواسم نبود پیوند یکتا رو یک تغییر دادم بعد برش گردوندم به حالت اول حالا نمیدونم شاید با یه تغییرات برگردونم اینجوری شده نمیدونم اما حالا باید اینا پاک بشه ؟ چطوری پاکشون کنم و اینکه صففحه 404 خودم واسه سئو خوبه یا باید تغییرات بدم ضمنا یه سوال دیگه این پوشه ها که حق دسترسی بشون ندادم خوب این واسه کاربر من خودم بخوام بازشون کنم روش خاصی هست ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...