رفتن به مطلب

افزونه تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه ای هست که تصویر شاخص را از یه فضای دیگه روی وب نشون بده یعنی جایی دیگه ای جز هاست خود سایت آپ کنیم و از آنجا تصویر شاخص قرار بدهیم.

محدودیت فضا دارم

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

خب اونوقت سایز بندی های مختلفش رو کجا میخواین ذخیره کنین؟

چون معمولاً این جور تصاویر در مکانهای مختلف سایزهای مختلفی دارند که در پوسته تعریف میشن و در زمان آپلود تصویر به اون سایز ها یا کراپ و یا ریسایز میشن

لینک به ارسال

خب اونوقت سایز بندی های مختلفش رو کجا میخواین ذخیره کنین؟

چون معمولاً این جور تصاویر در مکانهای مختلف سایزهای مختلفی دارند که در پوسته تعریف میشن و در زمان آپلود تصویر به اون سایز ها یا کراپ و یا ریسایز میشن

نمی دونم والا شاید افزونه ای باشه که درونش بشه سایز عکس ها را که به عنوان تصویر شاخص می زاریم دست کاری کرد کوچیک و بزرگ کرد.نمی دونم شاید کسی سراغ داشته باشه

لینک به ارسال

آره اگر یک افزونه باشه که اصلا بتونه تمام عکس هارو روی یک هاست دیگه اپلود کنه خوبه مثلا شما اطلاعات ftp روبدید بعد هر چیزی هم بود روی اون هاست ریخته بشه اینجوری خیلی خوب می شه چون من هاست دانلود دارم می تونم تصاویرم رو بریزم اونتو و بعد برای سایتم یک هاست سبک تر بگیرم

لینک به ارسال

دوست عزیز این افزونه رو نگاه کنید بکارتون شاید اومد تا اونجایی که من فهمیدم این افزونه فایل هارو متقل می کنه به گوگل کلود یا امازون شاید بدردتون خورد

http://wordpress.org/plugins/wp2cloud-wordpress-to-cloud/installation/

اساتید هم نگاه کنند ببینند خوبه می شه ازش استفاده کرد چجوری هست

لینک به ارسال

بله همچین چیزی توی توضیحاتش نوشته شده

باید جالب باشه

لینک به ارسال

آره اگر یک افزونه باشه که اصلا بتونه تمام عکس هارو روی یک هاست دیگه اپلود کنه خوبه مثلا شما اطلاعات ftp روبدید بعد هر چیزی هم بود روی اون هاست ریخته بشه اینجوری خیلی خوب می شه چون من هاست دانلود دارم می تونم تصاویرم رو بریزم اونتو و بعد برای سایتم یک هاست سبک تر بگیرم

این ارور را داد :

Cannot create wp88_cloud_media_content table -- MySQL error: Unknown table engine 'ClouSE' WP2Cloud requires the Cloud Storage Engine for MySQL (ClouSE) to be installed and configured on the MySQL server. As an example of properly configured ClouSE and WP2Cloud you can use WordPress on S3 Amazon Machine Image (AMI).

لینکی که در متن داده:

http://www.oblaksoft.com/downloads/

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

پیدا کردم

auto-post-thumbnail.zip

هر عکسی در پست باشه اونا میکنه تصویر شاخص

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

پیدا کردم

auto-post-thumbnail.zip

هر عکسی در پست باشه اونا میکنه تصویر شاخص

شما که گفتی آپلود در یک جای دیگه، این در خود هاستتون آپ میکنه!

لینک به ارسال

شما که گفتی آپلود در یک جای دیگه، این در خود هاستتون آپ میکنه!

ای داد آره تو هاست آپ کرده

آقا پیدا نکردم یکی برسونه

لینک به ارسال

ببینید کمکتون میکنه؟

http://wordpress.org/plugins/cloudinary-image-management-and-manipulation-in-the-cloud-cdn/

لینک به ارسال

ببینید کمکتون میکنه؟

http://wordpress.org/plugins/cloudinary-image-management-and-manipulation-in-the-cloud-cdn/

آقا مرتضی افزونه که معرفی کردی محشره واقعا ممنون

ولی تصویر شاخص را شامل نمیشه فقط به درد پست ها می خوره

این افزونه را معرفی کنید تا بچه ها ازش بهره ببرند

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

خودتون زحمت معرفیش رو بکشید (البته اگه قبلا معرفی نشده)

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

خودتون زحمت معرفیش رو بکشید (البته اگه قبلا معرفی نشده)

آقا مرتضی افزونه ای که معرفی کردید تصویر شاخص را هم میشه باش گذاشت ولی کمی قلق داره . که در قسمت معرفی افزونه ها با اجازتون میگم

خیلیی منون

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

یک کم این تاپیک قدیمی هست اما کسی می تونه این قلق رو بگه که با این افزونه تصویر شاخص رو هم بذاریم بدون اینکه در هاست خودم اپلود بشه

---------------

ظاهرن خودش عکس ها رو در قسمت تصویر شاخص میاره

حل شد.

ویرایش شده توسط aghaeifar
لینک به ارسال

یک کم این تاپیک قدیمی هست اما کسی می تونه این قلق رو بگه که با این افزونه تصویر شاخص رو هم بذاریم بدون اینکه در هاست خودم اپلود بشه

---------------

ظاهرن خودش عکس ها رو در قسمت تصویر شاخص میاره

حل شد.

ولی این افزونه با ورژن جدید وردپرس نمی خوند و من پاکش کردم

نکنه آپدیت شده؟

هم خوانی داره ؟

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

آقا مرتضی افزونه که معرفی کردی محشره واقعا ممنون

ولی تصویر شاخص را شامل نمیشه فقط به درد پست ها می خوره

این افزونه را معرفی کنید تا بچه ها ازش بهره ببرند

اساتید من این افزونه رو به خوبی نصب کردم و فعالش کردم

عکس هم آپلود کردم

لینک هم میده به جای عکس

حالا چطوری باید این لینک رو استفاده کنیم؟ (برای اینکه دیگه تصویر شاخص آپلود نکنیم منظورم هست)

لینک به ارسال

اساتید من این افزونه رو به خوبی نصب کردم و فعالش کردم

عکس هم آپلود کردم

لینک هم میده به جای عکس

حالا چطوری باید این لینک رو استفاده کنیم؟ (برای اینکه دیگه تصویر شاخص آپلود نکنیم منظورم هست)

در کنار افزودن چند رسانه ای در نوشته جدید یه گزینه آمده اونا بزن می تونی هم آپ کنی و هم از آپ هات استفاده کنی.

لینک به ارسال

در کنار افزودن چند رسانه ای در نوشته جدید یه گزینه آمده اونا بزن می تونی هم آپ کنی و هم از آپ هات استفاده کنی.

اومده، اما به عنوان تصویر شاخص نمیشه استفاده کرد

برای همه جا میشه عکس گذاشت به جز تصویر شاخص (با این پلاگین)

نیازی به استفاده از افزونه نیست لینک زیر رو نگاه کنید.

http://forum.wp-pars...-تصویر-هر-مطلب/

همچین لینکی وجود نداره دوست عزیز (خطا میده)

لینک به ارسال

اومده، اما به عنوان تصویر شاخص نمیشه استفاده کرد

برای همه جا میشه عکس گذاشت به جز تصویر شاخص (با این پلاگین)

دوست عزیز شما بعد از آپلود تصویر و قرار دادن آن در متن توسط افزونه ، میتونی گزینه قرار دادن تصویر شاخص را بزنی و تولیست عکسات اون عکس هم آمده بعد اونرا انتخاب کن وقتی انتخاب کردی میتونی اونی که تو متن است را پاک کنی

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام

افزونه ای هست که تصویر شاخص را از یه فضای دیگه روی وب نشون بده یعنی جایی دیگه ای جز هاست خود سایت آپ کنیم و از آنجا تصویر شاخص قرار بدهیم.

محدودیت فضا دارم

سلام دوست عزیز دوستان یکم مسئله رو پیچیده کردن خیلی راحت میتونی این کارو با افزونه auto-post-thumbnail.3.3.3 انجام بدی کار با این افزونه بسیار راحته و فقط نصب میکنی و بعد از نصب به قسمت تنظیمات میری که گزینش اضافه شده و بعد از اون روی تنها دکمه افزونه کلیک میکنی و بعد خودش همه کار هارو به طور خودکار انجام میده ....درسته که استفاده از کد بهتره اما وقتی با یک افزونه کار بسار راحته پس مشکل چیه ....افزونه برای نصب کردن و استفاده کردنه...
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز دوستان یکم مسئله رو پیچیده کردن خیلی راحت میتونی این کارو با افزونه auto-post-thumbnail.3.3.3 انجام بدی کار با این افزونه بسیار راحته و فقط نصب میکنی و بعد از نصب به قسمت تنظیمات میری که گزینش اضافه شده و بعد از اون روی تنها دکمه افزونه کلیک میکنی و بعد خودش همه کار هارو به طور خودکار انجام میده ....درسته که استفاده از کد بهتره اما وقتی با یک افزونه کار بسار راحته پس مشکل چیه ....افزونه برای نصب کردن و استفاده کردنه...

این افزونه از اولین عکس توی متن استفاده میکنه ولی من نمی خواستم از عکسم توی متن استفاده کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...