رفتن به مطلب

کاهش شدید لینک های ورودی در google webmaster tools

رحیمی

پست های پیشنهاد شده

سلام

امروز متوجه یه مطلبی شدم. اونم این که لینک های ورودی به سایت من به شدت در google webmaster tools کاهش پیدا کرده. بعد دیدم هیچ لینکی به صفحه اصلی من وجود نداره و همه لینک های به صفحه اصلی حذف شدند. لینک های ورودی به سایت از 20 هزار تا به 5 هزار تا رسیده که فاجعه است. اکثر وبلاگ ها و وب سایت هایی که به من لینک داده بودند موضوعی مشابه یا نزدیک به سایت من داشتند اما الان.... چیزی توی سیاست های گوگل تغییر کرده؟

البته چند وقتی هم هست که بازدید های وب سایت من به تدریج در حال کاهش هست طوری که تا حدود نصف رسیده.

اینم سایتم: gistech.ir

ویرایش شده توسط srh124
لینک به ارسال

جدیدا چنین مشکلاتی برای کاربران گوگل پیش آمده

در گوگل وبمستر چه تغییراتی داشتید؟

لینک به ارسال

هیچ تغییری. پلاگین سئو yoast خودش خودکار سایت مپ رو می فرستاد.

فقط چند تا تگ غیر ضروری رو حذف کردم.

سایت ما در زمینه تخصصی خودش بهترینه. یعنی با روزانه یک مطلب آموزشی تقریبا بی رقیب. تعجب می کنم آمار بازدیدش داره پایین میاد و از اون طرف رنکش توی الکسا هم داره بدتر میشه.

لینک به ارسال

برای خیلی از دوستان این چندوقته مشکل مشابه ایجاد شده

دلیل خاصی هم پیدا نشده!

لینک به ارسال

یه مقدار توی گوگل سرچ کردم. ظاهرا این مشکل توی فوریه امسال هم بوده اما بعد از مدتی گوگل اون رو برطرف کرده.

البته من گزارشی از این مشکل رو برای این اواخر ندیدم. تا ببینیم کی برطرف میشه.

لینک به ارسال

فکر میکنم توی این چند مدت که دسترسی اکثر کاربران ایرانی به سرویس گوگل محدود بوده ورودی کمی به سایت ها داشتیم و سایت های فارسی کمی تنزل داشتند . سایت بنده هم بازدیدش کم شده ولی فکر میکنم این مشکلات مقطعی هست و بزودی هرکس به جایگاه اصلی خودش برمیگرده .

لینک به ارسال

اپدیت هایی جدید از طرف گوگل داشتیم.سعی شده لینک های غیرطبیعی حذف بشه تا نتایج خالت واقعی تری پیدا کنه اگر اشتباه حذف شده و شما فکر میکنید لینک هاتون طبیعی هست و مغایرتی با قوانین نداره صبر کنید اگر درست نشد درخواست بازبینی ارسال کنید

لینک به ارسال

مشکل من که برطرف شده. گفتم بگم که بقیه هم که یه وقتی به این پست رسیدند بدونند که بعد از مدتی دوباره لینک های ورودی من به همون عدد قبلی رسید.

فقط در تجعبم با 20 هزار لینک ورودی چرا هنوز پیج رنک من 2 هست!!!

به هر حال ممنون از کمک دوستان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...