• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
ariaieboy

چند پیشنهاد برای سایت وردپرس پارسی

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من چند تا پیشنهاد دارم

یکیش اینه که برای معرفی قالب ها و افزونه هایی که توسط افراد اینجا ترجمه و راست چین می شوند یا نوشته می شوند و اینجا در تاپیک ها قرار می گیرند یک صفحه جدا ایجاد بشه و در اون قرار بگیره و بخش آموزش هم از حالت فروم در بیاد و یکم شبیه وبلاگ بشه اینجوری بهتره هم زیبا تره هم کاربر سریع تر می تونه مطالب بیشتری بخونه

دومش این که از پتانسیل افرادی که توی این انجمن هستند و فعالیت می کنند و یا در انجمن های دیگه هستند و حتی ممکنه ندونند یک همچین فروم فعالی وجود داره استفاده بشه به صورت اختیاری تا زودتر بتونیم این سایت رو به بیشتر وردپرس کارها معرفی کنیم الان به نظر من یکم سرعت کم هست و مدیر ها بیشتر به فکر جواب دادن و حل کردن مشکل کاربرا هستند و بدلیل مشغله کاری دیگه نمی تونن زیاد روی پیشرفت سایت تمرکز کنند اینجوری هم یکم مسئولیت مدیرا کمتر می شه توی انجمن هم سایت زودتر می تونه پیشرفت کنه و بعد از این که به اون اهداف رسید دوباره مدیرا می تونن بیشتر وقتشون رو بزارند برای کاربرا به نظر من با یکم تشویق کاربرا می شه به بیشتر مشکلات و سئوالات کاربرا با همین افراد قدیمی که هستند جواب داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من چند تا پیشنهاد دارم

یکیش اینه که برای معرفی قالب ها و افزونه هایی که توسط افراد اینجا ترجمه و راست چین می شوند یا نوشته می شوند و اینجا در تاپیک ها قرار می گیرند یک صفحه جدا ایجاد بشه و در اون قرار بگیره و بخش آموزش هم از حالت فروم در بیاد و یکم شبیه وبلاگ بشه اینجوری بهتره هم زیبا تره هم کاربر سریع تر می تونه مطالب بیشتری بخونه

دومش این که از پتانسیل افرادی که توی این انجمن هستند و فعالیت می کنند و یا در انجمن های دیگه هستند و حتی ممکنه ندونند یک همچین فروم فعالی وجود داره استفاده بشه به صورت اختیاری تا زودتر بتونیم این سایت رو به بیشتر وردپرس کارها معرفی کنیم الان به نظر من یکم سرعت کم هست و مدیر ها بیشتر به فکر جواب دادن و حل کردن مشکل کاربرا هستند و بدلیل مشغله کاری دیگه نمی تونن زیاد روی پیشرفت سایت تمرکز کنند اینجوری هم یکم مسئولیت مدیرا کمتر می شه توی انجمن هم سایت زودتر می تونه پیشرفت کنه و بعد از این که به اون اهداف رسید دوباره مدیرا می تونن بیشتر وقتشون رو بزارند برای کاربرا به نظر من با یکم تشویق کاربرا می شه به بیشتر مشکلات و سئوالات کاربرا با همین افراد قدیمی که هستند جواب داد

پیشنهاد اولیت عالیه چون سایت رسمی وردپرس فارسی غیر فعال و دست نخورده مونده!! و اگه آقا مرتضی و دیگر مدیرای عزیز بخش هایی جدا برای قالب و افزونه و اموزش در نظر بگیرند دسترسی راحت تر و حرفه ای تره. اما پیشنهاد دومت: وظیفه مدیرا نیست که این سایت رو تبلیغ کنند و وظیفه ماست که اینکارو انجام بدیم. و خدایی دیگه کم لطفیه که کار تبلیغ انجمن رو هم مدیرا انجام بدند و باید خودمون این کارو انجام بدیم تا یک قطره از محبت های آقا مرتضی و دیگر مدیرها رو جبران کرده باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون به خاطر پیشنهادات

برای مورد اول باید بازخورد را دید .

2- قبلا مرتضی به این مورد اشاره‌ای داشته. چنین کاری در برنامه هست

3- شما چه پیشنهادی دارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از سایت خود وردپرس میشه الگو گرفت اینجوری معتبر تره

ویرایش شده در توسط نگار صادقی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در مورد اول با توجه به بازخودهای داخل انجمن بنطر نمیرسه خیلی استقبال بشه.

اما احتمال زیاد از سایتهایی که در این زمینه فعال هستن پشتیبانی میکنیم و برنامه هایی هم داریم.

در مورد شناخت کم در بین کاربران حق با شماست. البته احتمال زیاد با انتشار بسته گروه و همچنین برگزاری همایش ها این مورد هم کم کم حل بشه

از سایت خود وردپرس میشه الگو گرفت اینجوری معتبر تره

در کدوم بخش هست؟

ممنون میشم ادرس بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون به خاطر پیشنهادات

برای مورد اول باید بازخورد را دید .

2- قبلا مرتضی به این مورد اشاره‌ای داشته. چنین کاری در برنامه هست

3- شما چه پیشنهادی دارید؟

پیشنهاد من اینه برای افراد فعال ی قابلیتی ایجاد کنید که توی انجمن بهتر بتونن شناخته بشوند بعد سعی کنید کاربر های با اطلاعات و فعال در هر بخش رو شناسایی کنید و اونها رو بهشون مسولیت هایی بدید و حتی می تونید مثلا این قابلیت رو ایجاد کنید که مثلا افزونه هایی که می سازید یا نسخه های جدیدش رو اول به این عزیزان بدید بعد که نسخه بعدی رو ساختید و بازخورد های این عزیزان رو گرفتید اون نسخه قبلی که دست اینها بوده ارائه بکنید اینجوری هم افزونه ها توسط افراد فعال و کسانی که سرشون می شه مشکلاتش معلوم می شه هم یک تشویقه برای این افراد که می تونند زود تر از بقیه این افزونه رو داشته باشند هم این که یک عامل تحرک بخش هست یا هم می تونید افزونه های خاص رو که مثلا پولی هست یا هر چیزی برای این عزیزان به رایگان بدید و هزار و یکجور عامل روحیه بخش برای کاربران با تجربه

سلام

اما احتمال زیاد از سایتهایی که در این زمینه فعال هستن پشتیبانی میکنیم و برنامه هایی هم داریم.

در مورد شناخت کم در بین کاربران حق با شماست. البته احتمال زیاد با انتشار بسته گروه و همچنین برگزاری همایش ها این مورد هم کم کم حل بشه

در کدوم بخش هست؟

ممنون میشم ادرس بدید

نگاه کنید اقا مرتضی هر بخش یک سری کاربرای خاص داره خیله خوب مثلا کسانی که تو انجمن هستند دوست دارند به این شکل هستند و برخی دیگه دوست دارند مطالب افزونه ها و... رو به صورت دیگه ببینند و برای این که همه نوع سلیغه رو بشه جذب کرد باید همه نوع فعالیت باشه تو سایت اونجوری می تونید افرادی که فقط دنبال مطالب و افزونه ها و... هستند رو هم جذب کنیم کما این که می تونید همین روش رو هم ادامه بدید و برای کاربرای داخل انجمن همین بخش هارو نگه دارید بعد یک نسخه به صورت وبلاگ هم درست کنیم

پیشنهاد اولیت عالیه چون سایت رسمی وردپرس فارسی غیر فعال و دست نخورده مونده!! و اگه آقا مرتضی و دیگر مدیرای عزیز بخش هایی جدا برای قالب و افزونه و اموزش در نظر بگیرند دسترسی راحت تر و حرفه ای تره. اما پیشنهاد دومت: وظیفه مدیرا نیست که این سایت رو تبلیغ کنند و وظیفه ماست که اینکارو انجام بدیم. و خدایی دیگه کم لطفیه که کار تبلیغ انجمن رو هم مدیرا انجام بدند و باید خودمون این کارو انجام بدیم تا یک قطره از محبت های آقا مرتضی و دیگر مدیرها رو جبران کرده باشیم.

دوست عزیز من نگفتم وظیفشون اینه که تبلیغ کنند من گفتم با این کار ها می تونند وقتشون رو ازاد کنند بعد به پیشرفت سایت و اون اهدافی دارند برسند و وقتی سایت کامل تر بشه 100 درصد افراد بیشتری می شوند مثل اینه که شما دو تا سایت مثل هم دارید یکی رو هرروز بروز می کنید ولی یکی رو هر 1 ماه یا چند ماه یکبار بروز می کنید خوب افراد می روند به اون سایتی که فعال تره و از اون بازدید می کنند

چون کارهای برنامه نویسی و از اینجور چیزا زمان زیاد می بره اینجوری سرعت عمل بالاتر می ره

سلام

در کدوم بخش هست؟

ممنون میشم ادرس بدید

منظور ایشون فکر کنم در مورد استایل و شکل سایت اصلی وردپرس پارسی هست که می گند اگر به وردپرس انگلیسی شبیه تر باشه می تونه موثر تر باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من اگر می خواهید به نظر کاربرا احترام بزارید و ببینید اونها چی می گند در مورد بخش هایی که می خواد تغییر پیدا کنه و یا اضافه بشه یک نظر سنجی بکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابحال روال در این انجمن کار همین بوده اما قبل تغییرات یکسری کارهای مهمتر در حال انجام هست که زیربنای کلی همه اینها خواهد بود.

اگر نظرسنجی بشه و وعده ها داده بشه و عمل نیشه خیلی بدتر هست تا اینکه صبر کنیم زمان مناسب برسه و بعد کارها رو جلو ببریم.

فعلا باید کمی صبر کنید.

همه تاپیک های این بخش (پیشنهادات) مطالعه شدن و موارد مفید رو جمع آوری کردیم و به موقع ادامه کار میدیم و اجرایی میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک پیشنهاد نزدیک به پیشنهاد دوستمون هم من دارم

ما هم شاهد دوستانی هستیم که هر کدوم توی بخشی از طراحی و وردپرسی قابلیت کافی را دارند اما بعد از مدتی کم کم مشغله زندگی از مجموعه دورشون می کنه

از طرفی خیل زیادی از کاربران توان و حوصله تعمییرات و اعمال تغییرات رو ندارند و تمایل دارند که با پرداخت هزینه کارشون رو به فردی مطمئن بسپارند

سایت می تونه خودش این نوع سفارشسات را بگیره و بین کننده هایب که توانشون شناخته شده است پخش کنه در ضمن مدیران هم هستند و اگر کسی به مشکل خورد تنهاش نمی گذارند اینطوری ضمن برطرف شدن مشکل عده بیشتری بچه های کاربلد هم اگر نگیم انگیزه موندن پیدا می کنند شاید بشه گفت مجبور نمی شند برای حل مشکلات زندگی از انجمن دور بشند و همین خودش افراد حرفه ای بیشتری رو به انجمن می کشونه

البته برای مدیران گرفتاری زیادی داره چه در تشخیص دوستان و چه در تقسیم بی حرف و حدیث کار و چه در توجیه مشتری که بدونه دقیقا چه کاری خواسته و انجام شده و فردا ایرادهای دیگه قالب را از چشم اینجا نبینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

بله یکی از بخشهایی که میخوایم اجرایی کنیم همین مورد هست

یک بخش ثبت نام در حال تهیه هست تا دوستانی که تمایل و توانایی انجام کار رو دارن ثبت نام و بعد بررسی و تایید در این بخشها مشغول بکار بشن.

بحث ها و برنامه های زیادی داریم اما متاسفانه بعلت کمبود نیرو و البته مشکلات زمانی کمی کند پیش میره.

ولی مطمئنا راه اندازی خواهد شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور ایشون فکر کنم در مورد استایل و شکل سایت اصلی وردپرس پارسی هست که می گند اگر به وردپرس انگلیسی شبیه تر باشه می تونه موثر تر باشه

بله دقيقا

ما هم شاهد دوستانی هستیم که هر کدوم توی بخشی از طراحی و وردپرسی قابلیت کافی را دارند اما بعد از مدتی کم کم مشغله زندگی از مجموعه دورشون می کنه

از طرفی خیل زیادی از کاربران توان و حوصله تعمییرات و اعمال تغییرات رو ندارند و تمایل دارند که با پرداخت هزینه کارشون رو به فردی مطمئن بسپارند

سایت می تونه خودش این نوع سفارشسات را بگیره و بین کننده هایب که توانشون شناخته شده است پخش کنه در ضمن مدیران هم هستند و اگر کسی به مشکل خورد تنهاش نمی گذارند اینطوری ضمن برطرف شدن مشکل عده بیشتری بچه های کاربلد هم اگر نگیم انگیزه موندن پیدا می کنند شاید بشه گفت مجبور نمی شند برای حل مشکلات زندگی از انجمن دور بشند و همین خودش افراد حرفه ای بیشتری رو به انجمن می کشونه

البته برای مدیران گرفتاری زیادی داره چه در تشخیص دوستان و چه در تقسیم بی حرف و حدیث کار و چه در توجیه مشتری که بدونه دقیقا چه کاری خواسته و انجام شده و فردا ایرادهای دیگه قالب را از چشم اینجا نبینه

پيشنهاد خوبيه چون خيلي از افرادي كه كار بلد هستند و از راه وردپرس درامدي كسب نميكنن مجبورن بيخيال وردپرس بشن و در ضمن خيلي هاشون ناشناسن و كسي نميشناسه كه بهشون پيشنهاد برنامه نويسي يا طراحي بده.

بعد از غيرفعال شدن سايت اصلي وردپرس فارسي كه آقا مرتضي با قدرت و درايت زحمت كشيده و اين انجمن رو ساخته تا دوباره وردپرسي ها رو دور هم جمع كنه بازم ميتونه با كمك بقيه دوستان زمينه اي رو فراهم كنه كه افراد كار بلد دور هم جمع بشن كه لااقل با طراحي سايت براي مشتريان مقداري كسب درامد كنن و امثال منه مبتدي هم در كنارشون چيزي ياد بگيريم

ویرایش شده در توسط نگار صادقی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد شما عالیه و هم به نفع کاربرای مبتدی ای مثل ما هست و هم به نفع کاربران حرفه ای ولی نباید طوری باشد که توی این انجمن برای کاربرا هزینه مالی یک ارزش شود همانطور که تا بحال به هیچ وجه اینطور نبوده.

مثلاً انجمن های پشتیبانی بعضی cms ها هستند میری داخلش اِهم میگی میگه پول بده !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مثلاً انجمن های پشتیبانی بعضی cms ها هستند میری داخلش اِهم میگی میگه پول بده !

البته اونها کاری غیر انسانی انجام نمی دند و به هر حال همه ما نیازمند پولیم برای بقا ولی یا اعتبار cms شون کافی نیست یا روش صحیح به در آمد رسیدن در فضای مجازی را تجربه نکردند

من حس می کنم فرمول موفق در آمد زایی اینه:

فراگیر شدن خدمات پارسی وردپرس + امکانات فوق العاده ای که موتورش داره = توجه هرچه بیشتر مردم به این سیستم و گرایش بالا

نتیجه خط بالا + دانش انجام پروژه های قوی و بزرگ با این سیستم + حضور در مجامع حرفه ای مرتبط با وردپرس = تامین نیاز های دراز مدت مالی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک پیشنهاد دیگم اینه که اگر بشه کلاس های اموزش طراحی صفحات وب و یا اموزش وردپرس و یا اموزش زبان های برنامه نویسی مختلف رو بزارید یا بصورت خصوصی یا نیمه خصوصی یا به صورت دوره عمومی که چون توی سر تا سر کشور افراد فعال داره انجمن این قابل اجرا هست البته به صورت کنفرانس و اموزش تصویری هم می شه اینجوری هم می شه سطح اطلاعات افراد انجمن رو بالا برد هم یک مقدار از هزینه های مالی رو تامین کرد هم افراد اموزش دیده رو به انجمن وارد کرد که اشنایی دارند و در کلاس ها شرکت کردند و می تونند جواب کاربر هارو بدهند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حال گرفتن مجوز برای بحث آموزش هستیم :)

قبلا هم اشاره شد. برنامه های زیادی داریم. فقط کافیه صبر کنید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری