رفتن به مطلب

مشکل در ارسال فرم تماس با ما

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در قسمت Contact این قالبی که در حال طراحیش هستم

یه فرم نوشتم که شامل چند تا قسمته (اگه بازش کنید متوجه میشید)

تا جایی که تونستم زورمو زدم که خودمش مشکلش رو حل کنم

اما نمیدونم دیگه چرا ارور میده

خیلی توی انجمن دنبال راه حل بودم

اما پیدا نکردم

یه توضیح کوچیک: من میخوام اطلاعات مربوط به این فرم به یک ایمیل ارسال بشه

سورس فرم رو که گرفتم تست کردم سالم بود و تنها مشکلی که داشت، آخرش مینوشت: پیام با موفقیت ارسال شد، اما اصلا اطلاعات اون به ایمیل مربوطه ارسال نمیشد

اما حالا که سورس رو توی فرمم به کار بردم به محض اینکه فیلدهارو پر میکنم و کلید سند رو میزنم میگه: لطفا با دقت همه قسمت ها رو پر کنید

خیلی سعی کردم بفهمم مشکلش چیه (خیلی از راه ها رو تست کردم) اما به جوابی نرسیدم

ممنون میشم دوستان کمک کنند.

Focus.zip

لینک به ارسال

اگر روی لوکال دارید تست می کنید ایمیل از لوکال ارسال نمی شه مگر نرم افزار ارسال ایمیل را (smpt یا pop3 ) نصب داشته باشید و پرت خروجی رو برای ایمیل باز رده باشید پیامی که دریافت می کنید مربوط به ولید بودن فرم است و ربطی به تابع ارسال میل ندارد

اسکریپت را روی هاست باید تست کنید

لینک به ارسال

اگر روی لوکال دارید تست می کنید ایمیل از لوکال ارسال نمی شه مگر نرم افزار ارسال ایمیل را (smpt یا pop3 ) نصب داشته باشید و پرت خروجی رو برای ایمیل باز رده باشید پیامی که دریافت می کنید مربوط به ولید بودن فرم است و ربطی به تابع ارسال میل ندارد

اسکریپت را روی هاست باید تست کنید

روی هاستم تست کردن جناب

(دقیقا سورسی رو که گرفته بودم رو هم روی هاست تست کردم که پیغام میده با موفقیت ارسال شده، اما هیچ ایمیلی برای اون ایمیل تعریف شده نمیاد)

لینک به ارسال

اگر روی لوکال سرور php داشته باشید می تونید ولید بودن فرم را چک کنید ولی نه با اکشن فعلیش باید اکشنش رو بر اساس آدرس localhost تعریف کنید یعنی اگر فایل send-email.php داخل پوشه contact در روت لوکال قرار داره اکشن فرم باید

http://localhost/contact/send-email.php

باشه

روی هاستم تست کردن جناب

(دقیقا سورسی رو که گرفته بودم رو هم روی هاست تست کردم که پیغام میده با موفقیت ارسال شده، اما هیچ ایمیلی برای اون ایمیل تعریف شده نمیاد)

با ایمیل غیر از یاهو تست کنید چند وقتیه یاهو یک کم مشکل داره

برای تست می تونید از ایمیل موقت emeil.ir استفاده کنید

لینک به ارسال

از سایتی که فرمودید ایمیل ندارم

از این سایت ایمیل دارم

mihanmail.com

تست کردم

درست بود

(گویا مشکل از یاهو هستش)

اما اگه به این اسکریپت من توجه کنید

میبیند که یه اروری در هنگام ارسال میده

لطفا تمام فیلدها را به درستی تکمیل فرمایید.

هر چیزی که به فکرم میرسید رو تست کردم

اما مشکلم حل نشد

در اینجا میتونین مشاهده کنیدش

miladkamaliphotography.ir/send

اسکریپت هم که در پست اول هستش

attach-contact.zip

ویرایش شده توسط miladgradient
لینک به ارسال

این تکه کد را حذف و تست کنید اگر درست شد بگید برای ولید بودن خانه ها کد js بدم خدمتتون

if ( empty($name) || empty($from) || empty($message) ){
die("لطفا تمام فیلدها را به درستی تکمیل فرمایید.");
}

emeil.ir اکونت نمی خواد ایمیل موقت و فوری می سازه برای بیست دقیقه به درد هم ثبت نام های اجباری می خوره و هم تست های اینجوری

لینک به ارسال

ولید بودن خانه ها

یعنی چی دقیقا؟

ویرایش پست: مشکلش برطرف شد

لینک به ارسال

برای یاهو هم متوجه شدم

مشکلی نداره

فقط مشکل اینجاست که ایمیل میره توی قسمت Spam

نمیشه کاری کرد بره توی اینباکس؟؟؟؟

مشکل دیگه ای که داره

اینه که یه فایل رو که اتچ میکنم

توی ایمیل نمیاد

فقط متن قسمت message میاد

فایل اتچ کجا میره؟

لینک به ارسال

اگر فرستنده ایمیل نام مشخص نداشته باشه spam می کنه

ولید بودن در فرم شما یعنی از سه خانه ایمیل و نام و مسیج هیچکدام خالی نباشند

کارهای دیگه تون رو انجام بدید کد برای ولید زیاده یک کد دیگه براتون می گذارم و می گم چجوری ستشون کنید

لینک به ارسال

خب من که توی قسمت Name یک اسم میذارم

با این حال بازم به اسپم میره

به نظرم مشکل جای دیگه باشه

ولید:

والا بازم متوجه نشدم :(

لینک به ارسال

رفتن به اسپم یا اینباکس دست شما نیست

چند مورد هست باید رعایت بشه اما همیشه درست کار نمیکنه و ممکنه بازهم اسپم بشه

لینک به ارسال

اگه میشه موارد رو بگید

تا جایی که جا داره پیشگیری کنیم

دیگه بقیش به قول شما دست ما نیست دیگه

لینک به ارسال

اگه میشه موارد رو بگید

تا جایی که جا داره پیشگیری کنیم

دیگه بقیش به قول شما دست ما نیست دیگه

اولین موردش ارسال کننده فرمه که در واقع سرور شماست اگر با آدرس هایی مثل noraply ایمیل ارسال شه اسپم می شه اگر در هاستتون از pop3 پشتیبانی می شه آدرس pop3 بسازید و ایمیل هاتون رو اونجا دریافت کنید

در غیر اینصورت باید در کدهاتون تغییراتی بدید

لینک به ارسال

کدهای صفحه send-mail.php تون را یکبار بخوانید در فرم ارسال کننده ایمیل با from مشخص شده و مقدارش را از email ارسال کننده پیام گرفته که مثلا سرویس yahoo است یعنی ایمیل iman@yahoo.com ولی از سرور شما داره ارسال می شه یعنی mail@your-hosting.com این مغایرت رو یاهو می گیره و ایمیل را اسپم می کنه بعد از چند بار که دستی از اسپم درش بیارید یاهو هم می شناستش و دیگه قاطی اسپم ها نمی کنتش

با توجه به اینکه گیرنده ایمیل همیشه خودتونید و قرار نیست این فرم به کاربران ارسال شه ایرادی نداره ولی برای فرمهایی که به کاربران ارسال می شه بهتره یک ایمیل pop3 از طریق پنلتون بسازید و از طرف اون نامه را ارسال کنید یعنی در کدها جای from یک نام دیگه مثلا email بگذارید و from آدرس ایمیل فرستنده شما باشه که سرورش با سرور ارسال کننده یکیه

لینک به ارسال

ایمان جان یه جوری ابتدایی توضیح بدین که مایی که مبتدی هستیم هم متوجه بشیم باید چیکار کنیم :(

لینک به ارسال

من چیز پیچیده ای نگفتم ولی فکر می کنم شما یک مقدار جلو رفتی یعنی قبل از اینکه اتفاق ارسال ایمیل را مرور کنی به سراغ ساخت فرمش رفتی

ایمیل همینطوری ارسال نمی شه نیاز به نرم افزار داره معروف ترین هاش هم smpt و pop3 هستند و در واقع این نرم افزار ها با استفاده از یک حساب ایمیل باید اینکار را انجام دهند

بحث ارسال ایمیل اسپم به php و نه به wordpress مرتبط تیست تابع ایمیل روی هاست شما فعاله و فرم شما ارسال شد

موارد متعددی قبل از این اتفاق وجود داشته کهازش رد شدید اگر قصد آموختنشون رو دارید باید از مطالعه متد های POST و GET و کار آییشون در php بخونید تا متوجه اتفاقات بشید

از اینجا شروع کنید

http://w3schools.com/php/php_get.asp

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...