alishademan

ارسال خودکار مطلب با استفاده از کد نویسی

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز

می خواستم بدونم ایا کدی ( PHP ) که بشه باهاش در وردپرس یک مطلب رو خودکار ارسال کرد مثلا با کد نویسی بگیم که هر روز این مطلب با این عنوان و این متن رو ارسال کن به صورت خودکار که دیگه فرد نره قسمت ادمین و ارسال نوشته و متن رو ارسال کنه بعددوستان نمی خوام از راهکاری که خود وردپرس داره استفاده کنم یعنی متن رو از قبل انتخاب کنم بعد براش تاریخ بزارم می خوام با استفاده از کد نویسی این کار رو کنم اگر دوسنان کد مورد نظر رو برای ارسال مطلب برام بزارید ممنون می شم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هر حال نوشته باید از یک جایی بیاد

می شه موقع ارسال زمان بندی کرد برای موقع مناسب

می شه ابزار مخابره کن را کشید روی نوار بوک مارک و هر وقت خواست زد روی اون و مطلب ارسال کرد

و می شه به وسیله کلید و آدرس ایمیل مطلب رو فرستاد

تعیین کنید کدومش منظورتون تا راهش رو بگم

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز منظور بنده کد نویسی در فایل functions هستش که با کد نویسی بشه مطلبی رو ارسال کرد متن ، عنوان ، تاریخ ارسال ، وضعیت مطلب رو در فایل functions قرار بدیم و خودش مطلب رو ارسال کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

البته بازهم دقیق متوجه نشدم منظورتون چی هست ولی این قابلیتها رو میتونید ایجاد کنید.

1- انتشار از راه دور. که با اسکریپت نویسی و یا با یک اپلیکیشن میتونید از طریق xmlrp به وردپرس متصل و نوشته ارسال کنید

2- میتونید از طریق xmlrpc یا سرویس نویسی از طریق یکسری مطالب آماده نوشته منتشر کنید

هم اینکه از سایتهای دیگه با افزونه نوشته خودکار ارسال کنید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز منظور بنده کد نویسی در فایل functions هستش که با کد نویسی بشه مطلبی رو ارسال کرد متن ، عنوان ، تاریخ ارسال ، وضعیت مطلب رو در فایل functions قرار بدیم و خودش مطلب رو ارسال کنه

کاری که می خواهید بکنید به کل نظام وردپرس رو به هم میریزه اگر قرار باشه مطالبمون رو در فایل های قالب نگه داریم که دیگه اصل ریختن وردپرس خنده دار می شه

فایل functions از اسمش معلومه که برای تابع نویسی نه قرار گرفتن متن و عنوان پست

تابع ارسال مطلب insert_post() است

مابقیش رو هم خودتون می تونید انجام بدید تاریخ را در روز دلخواه بزنید و مهم نیست کی مطلب اینسرت بشه در جداول دیتابیس تاریخ نشرش همون تاریخی خواهد بود که براش تعریف شده

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این چیزی که شما عنوان کردی با چیزی که مدنظر داشتید کلا فرق میکرد!

شما می بایت ایجاد پست در وردپرس با کدنویسی رو عنوان میکردید که تابعش هم در انجمن معرفی شده wp_insert_post

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله بنده پوزش می طلبم منظورم رو بد رسوندم و سر عجله بود .....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirrezaweb
      با سلام 
      میخواستم بدونم چجوری میتونم یک صفحه مثل صفحه ای که اینجا لینکشو گذاشتم درست کنم افزونه ای میخواد آیا؟ منظورم خلاصه بودن مطلباشه
      https://www.yasdl.com/category/نرم-افزار-اینترنت/نرم-افزار-مرورگر

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!